Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

paskutiniam dvi bakopos ir po vieną baltą ir violetinę.
Atsakyti
o surfinijos bakopos nesuvalgo? juk tu saknys kaip kelmas susivijes buna g.gif
beje tai kuo skiriasi petunijos nuo surfiniju? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 21, 05:30)

beje tai kuo skiriasi petunijos nuo surfiniju? doh.gif  doh.gif

na vat man irgi įdomu, kuo. Per dvi temas klausiu ... Na pasakykit, kas nors
Atsakyti
Surfinija yra isveista is Petunijos. Surfinijos pasizymi didesne ziedu gausa, atsparumu lietui, vejui, karsciui. TAip pat jos buna "ilgesnes". Nesu tikra, bet rodos, kad ne visos surfinijos gali subrandinti seklas.
Gal kokia spece mane papildys arba pataisys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pieninė: 21 birželio 2011 - 10:14
QUOTE(Pieninė @ 2011 06 21, 11:11)
Surfinija yra isveista is Petunijos. Surfinijos pasizymi didesne ziedu gausa, atsparumu lietui, vejui, karsciui. TAip pat jos buna "ilgesnes". Nesu tikra, bet rodos, kad ne visos surfinijos gali subrandinti seklas.
Gal kokia spece mane papildys arba pataisys 4u.gif


Matau, jūs iš Kauno. Gal galėtumėte pasakyti kur galima surfinijų įsigyti? 4u.gif Aš ne vietinė, žinau tik kelis turgus... g.gif Būčiau dėkinga, už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 21, 08:30)
o surfinijos bakopos nesuvalgo? juk tu saknys kaip kelmas susivijes buna g.gif
beje tai kuo skiriasi petunijos nuo surfiniju? doh.gif  doh.gif

surfinijos svyra,pietunijos ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inrisa @ 2011 06 21, 13:23)
surfinijos svyra,pietunijos ne 4u.gif

nu vat aš irgi norėjau šitaip labai paprastai. petunija - stati, sufinija - svyranti. ir vsio, kiek žinau biggrin.gif



aš atradau šiemet man patinkančias gėlytes, kurias ir kitąmet bandysiu auginti, be pelargonijų.
tai:
svyranti našlaitė smulkiažiedė
user posted image
tik realybėje mačiau tokią milžinišką klombą apžėlusios ir žemyn gerokai nusvirusios, atrodė įspūdingai

ir
portulaka
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 21 birželio 2011 - 14:08
O tai jeigu as nusipirkau svyranciu petuniju,tai jos man nenusvirs,ar surfinijom persivadins nusvirusios? g.gif Man atrodo skirtumas ne tame. Yra svyranciu petuniju kaip ir kruminiu surfiniju. Petunijos brandina seklas,o surfinijos ne. todel pardavime yra petuniju seklos,o surfinijos tik daigeliais. Zodziu, Pienine viska parase drinks_cheers.gif
Atsakyti
astisius, nuostabus balkonas wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

pas mane jis siemet labai kuklus, is toliau vaizdas...kadangi tik dabar neseniai persikelem, tai nebeturiu balkono, kaip pernai, bet terasa, tai nelabai buvo kada daug galvot ka sodint

user posted image

dar nesauge pilnai, nes labai velai pasejau doh.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 21, 15:08)
svyranti našlaitė smulkiažiedė
user posted image
tik realybėje mačiau tokią milžinišką klombą apžėlusios ir žemyn gerokai nusvirusios, atrodė įspūdingai

manosios tokio pat didumo žiedukais ir smulkumo krūmeliai - nesvyranti yra. Benary f. sėklos wink.gif
Atsakyti
user posted image
Bet kaip ir visos naslaites,dabar jau traukiasi is tarnybos unsure.gif
Atsakyti
kokios grazuoles naslaites wub.gif
Atsakyti