Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 20:06)
4u.gif mano balkonas:

user posted image

user posted image

user posted image

Tiesiog be zado thumbup.gif thumbup.gif , net stalcius nebeusidaro wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 06 20, 12:39)
Astisius, sakyčiau, - etalonas balkonų puošybos...Liaudiškai sakant, tiesiog svajonė  4u.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
nerealiai grazu, astisius!
Atsakyti
oi, ačiū labai mergaitės. net nesitikėjau, kad taip patiks. Pas mane kiekvienais metais taip, tai kad jau įpratus akis, tik šiemet dariau margai.....gražiausia gal margai.
Daigelius pirkau gal vasario mėm. tokie kaip sliekiukai mažučiai buvo, sukišau tiesiai į šituos lovius, tręšiau ir BŪTINAI skabiau, kad šakotųsi, ne mažiau po 3 kartus skabiau. Aš visus laurus atiduočiau schultz trąšoms. Nerealios man jos......
Papildyta:
gražiausi žiedai tai baltos, arba kaip pernai auginau su rožiniu viduriuku, paskui truputį smulkesni tie violetiniai, o smulkiausi rožiniai.
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 21:06)


nu tikrai geles lb gražios nerealios tiesiog wub.gif
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 21:46)
ačiū mergaitės. Čia pilnavidurės petunijos, pirkau mažučius daigelis, kiekvienais metais perku, kainavo 0,8 lt. Išsiauginau, gražiausios ir didžiausiais žiedais tai baltos arba dar būna su rožiniu vidum.

gal sitas naudojat butent user posted image
Atsakyti
smile.gif+2011 06 16, 21:46-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2011 06 16, 21:46)
ačiū labai, nuimsiu šilauogių derlių ir išvešiu į kaimą, kitais metais gal kokią raganę reiks sodinti.


Sveiki, as cia velokai, bet turiu klausima kaip balkone islaikot per ziema daugiamecius augalus dengiat kaip nors?, nes gali buti kad persikelsim kitais metais i buta tai noreciau ragane balkone auginti auginti
Atsakyti
schultz

va šitas naudoju
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 20, 20:15)
schultz

va šitas naudoju

Iš to psl. perki, ar yra ir parduotuvėse?
Jie skiedžiami su vandeniu?
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 21:46)
ačiū mergaitės. Čia pilnavidurės petunijos, pirkau mažučius daigelis, kiekvienais metais perku, kainavo 0,8 lt. Išsiauginau, gražiausios ir didžiausiais žiedais tai baltos arba dar būna su rožiniu vidum.

Tikrai ispudinga 4u.gif O sakykit kur taip pigiai daigelius pirkot? Po kiek daigu susodinta i loveli? O kazin seklu tokiu svyranciu buna kur nors, gal kur kas matet, as kiek esu pirkusi tai tik nesvyrancios pilnavidures...
Atsakyti
Don angel, būna žalioj stotelėj, dar bauhofe mačiau, ir kitose turbūt yra. ten milteliai, kuriuos dozuoju tiesiai į laistytuvą.
Svieske, vyras kiekvienais metais važiuoja kažkur į Kauną, lampėdžiuose, pati niekad nebuvau, surašau ant lapuko ko noriu ir nuperka. kaina normali, nes mažučiukai tie daigeliai būna, tokie kaip sliekiukai laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 20, 20:15)
schultz

va šitas naudoju

bet cia raso rozems g.gif
Atsakyti
rožėms ir žydinčioms gėlėms, pas mane daug rožių, tai ir perku vienas . tinka visoms.
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 20, 21:28)
Don angel, būna žalioj stotelėj, dar bauhofe mačiau, ir kitose turbūt yra. ten milteliai, kuriuos dozuoju tiesiai į laistytuvą.
Svieske, vyras kiekvienais metais važiuoja kažkur į Kauną, lampėdžiuose, pati niekad nebuvau, surašau ant lapuko ko noriu ir nuperka. kaina normali, nes mažučiukai tie daigeliai būna, tokie kaip sliekiukai laugh.gif

o kiek daigų lovelyje? su bakopa jūs ten kompnuojat matau
Atsakyti