Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

Na cia tiek groziu prisiziuriu kad net akys raibsta thumbup.gif gaila kad neturiu tokio balkono verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 06 17, 23:00)
Abstulbau  photo.gif Labai labai gražu  bigsmile.gif Ar galima būtų sužinoti visų augaliukų pavadinimus? Atpažįstu margenius, žiles, pelargoniją, surfiniją jau minėjote, o likusios kokios  g.gif ? Ar seniai jau visos auga bendrame vazone? Ar ne per ankšta joms? Labai gražiai atrodo, bet galvoju kaip ilgai joms užteks vietos  g.gif ?
O tų mėlynų ant palangės koks pavadinimas? Labai gražiai atsimuša spalva, labai tinka.

Dar balta- bakopa, melyna jau parase lobelija 4u.gif
vazonas didelis,realiai gal sunku jum masteli suprast bet t.y. kokie 4 kibirai minimum zemes ax.gif auga jos ten nuo geguzes 15d. visiskai ne anksta dar is bedas galeciau ir dar kompanijos prikaisiot..bet nesinori grusties, manau kiekis optimalus ir be vargo sulauks rudenelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 19, 15:01)
Dar balta- bakopa, melyna jau parase lobelija 4u.gif
vazonas didelis,realiai gal sunku jum masteli suprast bet t.y. kokie 4 kibirai minimum zemes ax.gif  auga jos ten nuo geguzes 15d. visiskai ne anksta dar is bedas galeciau ir dar kompanijos prikaisiot..bet nesinori grusties, manau kiekis optimalus ir be vargo sulauks rudenelio 4u.gif

o desineje salia bakopos, svyranti gelyte be ziedu, kokia cia? smile.gif
Atsakyti
4u.gif mano balkonas:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 21:06)
4u.gif mano balkonas:

user posted image

user posted image

user posted image

Gražu wub.gif
Atsakyti
Fantastiškas balkonas va mano svajonė, spalvingas , o čia kokios gėlės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavrynka: 19 birželio 2011 - 20:43
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 22:06)
4u.gif mano balkonas:



Koks grožis bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif Ar pati daigelius auginote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 21:06)
4u.gif mano balkonas:

user posted image

user posted image

user posted image


Net aiktelėjau photo.gif Fantastika, grožis begalinis thumbup.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės. Čia pilnavidurės petunijos, pirkau mažučius daigelis, kiekvienais metais perku, kainavo 0,8 lt. Išsiauginau, gražiausios ir didžiausiais žiedais tai baltos arba dar būna su rožiniu vidum.
Atsakyti
Fantastika, super 4u.gif

O sakykit, kuo skiriasi petunijos ir surfinijos blush2.gif
Atsakyti
jetau..nu kaip grazu, kaip sitokias grazuoles isauginti? bigsmile.gif o kas tos baltos smulkios gelytes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 19 birželio 2011 - 22:02
ta smulki bakopa. jų yra rausvųdar ir melsvų.Violetinių lyg dar.
ne pirmi metai naudoju Schultz trašas ir žydinčioms ir rožėms ir orchidėjoms. Manau, kad čia daug jos grožio duoda.
Atsakyti