Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

as portulakas auginu gelyne, nelaistua ax.gif auga zydi 4u.gif per salnas kiek buvo pasale, bet vel atzele ir auga thumbup.gif pirkau ermitaze prie daigu..auga kaip pasiute doh.gif augo peraugo..dar vaikas isverte ta vazona kol namie buvo..tai apluzo..sukisau i zeme..visos susisaknijo..tai puse kaimynu apdalinau portulakom doh.gif dygsta gal ir sunkiai..bet is dvieju pirktu daigeliu..visiem jau sotu nuo tu portulaku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 13, 10:07)
as portulakas auginu gelyne, nelaistua ax.gif  auga zydi 4u.gif  per salnas kiek buvo pasale, bet vel atzele ir auga thumbup.gif  pirkau ermitaze prie daigu..auga kaip pasiute doh.gif  augo peraugo..dar vaikas isverte ta vazona kol namie buvo..tai apluzo..sukisau i zeme..visos susisaknijo..tai puse kaimynu apdalinau portulakom doh.gif  dygsta gal ir sunkiai..bet is dvieju pirktu daigeliu..visiem jau sotu nuo tu portulaku lotuliukas.gif


prasom placiau, kaip ja galima padalinti/padauginti? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
turiu klausima ar galima tunbergijos virshunele nuskint? pas mane jos labai i virshu stiebiasi ir nesishakoja, gal jei virshunele nukirpchiau pasishakotu ir tankesne butu - grazhiau zhiuretusi, beto dar turi nemazhai zhiedeliu bet kolkas nezhydi tik vis stengiasi kuo didesne but doh.gif tuoj ish balkono pas kaimynus pereis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 06 13, 11:45)
Sveikutes,
turiu klausima ar galima tunbergijos virshunele nuskint? pas mane jos labai i virshu stiebiasi ir nesishakoja, gal jei virshunele nukirpchiau pasishakotu ir tankesne butu - grazhiau zhiuretusi, beto dar turi nemazhai zhiedeliu bet kolkas nezhydi tik vis stengiasi kuo didesne but  doh.gif  tuoj ish balkono pas kaimynus pereis biggrin.gif

dar šiomis dienomis galima nugnybt viršūnes 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif aš pagalbos norėčiau. Nusipirkau va tokį grožį nesusilaikius. Gal kuri pavadinimą žinot? Jau žinau ką kita met sėsiu biggrin.gif


Jau radau biggrin.gif Guboja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iingutte: 13 birželio 2011 - 14:03
Manosios portulakos irgi bujoja pilnumoj. iš porors skirtingų spalvų daigelių prisidauginau gausybę tiek sau, tiek drauges apdalinau. dauginasi labai lengvai, tiesiog nulau-i šakelę ir tiesiai į žemę smeigi, po savaitės kokios jau pilnumoj prigijusios bus. bet jau visiškai egoistiškas augalas smile.gif draugų vazone nelabai mėgsta, greit užgožia. dar turiu poroj vazonų kombinacijas, bet jau žiūriu, kur čia ką persodinus, nes tik tarpusavyje poros spalvų portulakos gerai sugyvena cool.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(Apuole @ 2011 06 13, 15:18)
Manosios portulakos irgi bujoja pilnumoj. iš porors skirtingų spalvų daigelių prisidauginau gausybę tiek sau, tiek drauges apdalinau. dauginasi labai lengvai, tiesiog nulau-i šakelę ir tiesiai į žemę smeigi, po savaitės kokios jau pilnumoj prigijusios bus. bet jau visiškai egoistiškas augalas  smile.gif  draugų vazone nelabai mėgsta, greit užgožia. dar turiu poroj vazonų kombinacijas, bet jau žiūriu, kur čia ką persodinus, nes tik tarpusavyje poros spalvų portulakos gerai sugyvena  cool.gif

butent taip thumbup.gif tik ismeigi ir visos skanijasi o jau gajos..o jau akiplesos..visus praspjauna mirksiukas.gif
Atsakyti
NUOTRAUKŲ NUOTRAUKŲŲŲŲŲŲ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 13 birželio 2011 - 21:16
o kaip jus ruošiatės rudeniniam balkono puošimui? g.gif ar vasarą nesėjat kažkokių gėlyčių, kuriomis puošitės rudenį? aš jau žiūrinėjuos kaip čia pasiruošti, gal kas pasidalinsit patirtimi?
Atsakyti
Balkone pražydo rožė, iš vis sukrovė 12 žiedų, kvapas neapsakomas wub.gif
user posted image

Ir dar šilauogę bandau auginti (jau antrą), bet vargsta jos pas mane, netinka joms vazone unsure.gif
user posted image

Ir dar prieskoniai... grožio nėr, bet aš užtat praktiška biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguole :): 16 birželio 2011 - 12:17
O lia lia balkoniukas thumbup.gif , vat ką daro nuostabūs augalai wub.gif
Atsakyti
Snieguole, puikus balkonas ir nuostabi rožė wub.gif
Atsakyti