Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

Anikita, labai gražu drinks_cheers.gif

Įkeliu savo balkoną:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguole :): 10 birželio 2011 - 08:02
Pati is galvos blush2.gif
ziema su suneliu prisisejom visokiu gelyciu..uzaugo..o poto is ju dareme visokius vazonus apie nama mirksiukas.gif viskas seta is seklu..lobelijos pelargonijos margeniai ziles.. bakopos ir kt mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai gražu, labai smile.gif
Atsakyti
Anikita labai grazu 4u.gif Ir viskas pacios is seklyciu wub.gif aukstasis pilotazas 4u.gif

P.S. Is Taves gauti lobeliju ir paprastosios lyguoles daigeliai visi nuostabiai suzydejo (nei vienas nenuleipo rolleyes.gif ) Aciu wub.gif Tiesa, o paprastosios lyguoles visos prazydo baltai biggrin.gif
Atsakyti
o mano lyguoles rausvai ..kitos dar nezydi ax.gif smagu kad gelytes auga 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 06 10, 09:00-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2011 06 10, 09:00)
Anikita, labai gražu  drinks_cheers.gif

Įkeliu savo balkoną:
user posted image


Super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 10, 08:44)
na ne balkonas, bet vistiek puosiame ax.gif
user posted image

Labai labai grazu 4u.gif O sakykit tos geltonos gelytes kokios cia ir desineje puseje zalia salia bakopos kokia sita? Ir kaip tie margeniai auga, anksti juos reikia seti?
Atsakyti
smile.gif+2011 06 10, 09:00-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2011 06 10, 09:00)
Anikita, labai gražu  drinks_cheers.gif

Įkeliu savo balkoną:




wub.gif gražu wub.gif
Atsakyti
ta geltona yra smulki surfinija ax.gif kazkokia labai miniatiurine g.gif pradzioje galvojau isvis neuzaugs..bet poto augo augo ir uzaugo mirksiukas.gif
o margeniai pirkti eseklose, ten parduoda ju miksa, pasejau dygo lengvai ir daug..pridygo gal 6-7 skirtingos ju rusys is to mikso ax.gif dali pardaviau, kitus pati auginu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(anikita @ 2011 06 11, 07:47)
ta geltona yra smulki surfinija ax.gif  kazkokia labai miniatiurine g.gif  pradzioje galvojau isvis neuzaugs..bet poto augo augo ir uzaugo mirksiukas.gif
o margeniai pirkti eseklose, ten parduoda ju miksa, pasejau dygo lengvai ir daug..pridygo gal 6-7 skirtingos ju rusys is to mikso ax.gif  dali pardaviau, kitus pati auginu 4u.gif

sejau sausio visduryje, nors galima buvo ir veliau. Bet siaip ispikavau poto sudygusius po viena..tai jie gyvenimu nesiskunde, nereiklus ir sulauke vazoninio sezono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 11, 06:48)
sejau sausio visduryje, nors galima buvo ir veliau...


Oho, kaip anksti. O man, vištai, nė mintis nekilo gūdžią žiemą gėlininkyste užsiimt. Sėjau viską balandį, tai dabar balkone turiu 8 rūšių gėles ir nė vieno žiedo doh.gif
Atsakyti
laba


oho kaip pas jus cia grazu bigsmile.gif bigsmile.gif , o as vis laukiu kada fukcija parodysi ziedelius,nes pirma karta jas auginu, vis nesulaukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indruxs @ 2011 06 11, 11:04)
laba
oho kaip pas jus cia grazu   bigsmile.gif  bigsmile.gif , o as vis laukiu kada fukcija parodysi ziedelius,nes pirma karta jas auginu, vis nesulaukiu  doh.gif

aš tai ir sulaukusi nesidžiaugčiau biggrin.gif nelabai man jos gražios biggrin.gif
nepykit, juokauju.

šiandien užrodė man gražių nematytų gėlyčių, pavadinimas susijęs su Portugalija. taip patiko, gražiai žiūrėjosi ax.gif dabar galvoju, gal ir nesusiję, gal tik tiek, kas sakė jos ten auga. nu žo, eisiu pasiaiškinsiu ir tada parašysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 11 birželio 2011 - 22:03