Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Partizanė @ 2011 06 01, 22:41)
mano vienas lovys gražiai išprotėjusių našlaidčių virto džiuvėsiais per šiandien. užuolaidos buvo užtrauktos nuo saulės, nemačiau, kad vargšelės džiūsta, o vakare radau visą armiją džiovintų žiedų.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 01, 22:41)
mano vienas lovys gražiai išprotėjusių našlaidčių virto džiuvėsiais per šiandien. užuolaidos buvo užtrauktos nuo saulės, nemačiau, kad vargšelės džiūsta, o vakare radau visą armiją džiovintų žiedų.
labai gražu, bet tuo pačiu man ir baisu žiūrėti, nebijot, kad per kokią audrą ar vėją ar šiaip nuo laiko tie laikikliai neišlaikys lovelio ir kris kam nors ant galvos???
o kad jie krenta, ne vieną istoriją girdėjau, jau vien mano name keletui nukritę buvo, tai dabar visi kabinasi loveliais į vidinę pusę.


Zinok, man irgi nejauku. drinks_cheers.gif Nors ir vyras, ir vyro brolis - metalistas (jis metala lankstydavo, kalvej dirbdavo biggrin.gif ), ir mano tevas sake, kad tikrai tvirtai laiko, dar papildomai viskas prisukta. Paziuriu i kitus balkonus, taip pat pakabinta. Gal kokia paranojike esu, galvojau, visiems tinka, tik as cia issigalvoju. As dar vistiek vakare nuvaziuosiu iki senuku, pajemsiu tu plastikiniu juosteliu, kur ratlankius priverzia, kad ramiau ant dusios butu cool.gif
Papildyta:
Mano isprotejusios naslaites dar kol kas laikosi, bet kaitros, pastebejau, jos labai nemegsta 4u.gif
Atsakyti
Gėlių augintojos, sakykit kas galėjo atsitikti Laumenei.Nusipirkau turguje žydinčias gražias laumenes ir pasisodinau į lovelį bakone 4. Po savaitės dvi pradėjo mesti žiedelius, lapeliai apvytę. Laistyti palaistytos buvo. Nebent per daug ? O taip gaila.
Atsakyti
Šių metų mano "eksperimentas" balkone: puikūnai su senais bičiuliais - kvapniaisiais žirneliais
http://public.fotki....m/balkonas.html
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2011 06 06, 01:02)
Šių metų mano "eksperimentas" balkone: puikūnai su senais bičiuliais - kvapniaisiais žirneliais
http://public.fotki....m/balkonas.html

labai labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2011 06 06, 00:02)
Šių metų mano "eksperimentas" balkone: puikūnai su senais bičiuliais - kvapniaisiais žirneliais


as ir siais metais puikuna auginu, ;aukiu ziuedu, jau pumpurai yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 06 02, 08:54)
Zinok, man irgi nejauku.  drinks_cheers.gif Nors ir vyras, ir vyro brolis - metalistas (jis metala lankstydavo, kalvej dirbdavo  biggrin.gif ), ir mano tevas sake, kad tikrai tvirtai laiko, dar papildomai viskas prisukta. Paziuriu i kitus balkonus, taip pat pakabinta. Gal kokia paranojike esu, galvojau, visiems tinka, tik as cia issigalvoju. As dar vistiek vakare nuvaziuosiu iki senuku, pajemsiu tu plastikiniu juosteliu, kur ratlankius priverzia, kad ramiau ant dusios butu cool.gif
Papildyta:
Mano isprotejusios naslaites dar kol kas laikosi, bet kaitros, pastebejau, jos labai nemegsta 4u.gif

žinok tie plastininiai su metaliniais kartu neina, pločiai nesutaps. nebent tu kažką kitą ten nusižiūrėjusi.

jo, našlaitės viršun lipa, žiedai vienas po kito gausiai, bet jau mažiukai tokie... na laukiu, kada pelargonijos subujos biggrin.gif

QUOTE(Rimmuse @ 2011 06 06, 00:02)
Šių metų mano "eksperimentas" balkone: puikūnai su senais bičiuliais - kvapniaisiais žirneliais
http://public.fotki....m/balkonas.html

dailu...

man kažkaip tie žirneliai nepasiteisino. labai greit nužydėjo ir viskas, liko tokie žalumynai susiraitę, kurie greit ir džiūti ėmė. gal nuo pietinės ir vakarinės saulės taip buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 06, 14:56)


man kažkaip tie žirneliai nepasiteisino. labai greit nužydėjo ir viskas, liko tokie žalumynai susiraitę, kurie greit ir džiūti ėmė. gal nuo pietinės ir vakarinės saulės taip buvo?  g.gif


Aš niekada jų neauginu vienų, bet man patinka jų kvapas. Kad labiau žydėtų nukarpau užsimezgusias ankštis, palieku tik vieną kitą sėklom. Kadangi yra grotelės, tai apsuku apie jas - visai nebloga žalia užuolaida ax.gif Kai negražiai apdžiūsta - tiesiog nukerpu, tai dažniausiai spėja iš šaknų užaugti ir pražysti nauji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2011 06 06, 02:02)
Šių metų mano "eksperimentas" balkone: puikūnai su senais bičiuliais - kvapniaisiais žirneliais
http://public.fotki....m/balkonas.html

Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Mūsų senbuvės gėlininkės galėtų pradžiuginti nuotraukom, kaip pasipuošė savo balkonus wink.gif

Atsakyti
Aš irgi žirnelių turiu , groteles pritvirtinau lauksiu žiedų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 06, 19:53)
Mūsų senbuvės gėlininkės galėtų pradžiuginti nuotraukom, kaip pasipuošė savo balkonus wink.gif

Į senbuves nesitaikau, dar esu prie naujokių, bet nuotraukyčių prižadu vakare (naktį) įkelti, vis neprisiruošiu , bet pasitaisysiu 4u.gif
Atsakyti