Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

o kokie vijuokliniai augalai balkonui tinka? gal kas turite kokių daigelių Vilniuje; O tai mano pėležirnių mažokai bus kažkaip man atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2011 05 25, 14:02)
labas  smile.gif  Atėjau ir aš pasirodyt. Kai tik ateis normalus pavasaris - keliausim į terasą  biggrin.gif

Turiu sita gele, gavau dovanu, bet sunkiai ji pas mane auga (vienintele tokia). koks jos pavadinimas? Gal yra kokiu paslapciu del jos auginimo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 05 25, 18:08)
Turiu sita gele, gavau dovanu, bet sunkiai ji pas mane auga (vienintele tokia). koks jos pavadinimas? Gal yra kokiu paslapciu del jos auginimo.  smile.gif


Man rodos,kad tai"Mandevilla". Labai grazi gele wub.gif Net yra tokia tema,gal ten rasite naudingos informacijos http://www.supermama...?...6497&st=348
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 05 25, 18:08)
Turiu sita gele, gavau dovanu, bet sunkiai ji pas mane auga (vienintele tokia). koks jos pavadinimas? Gal yra kokiu paslapciu del jos auginimo.  smile.gif



Čia Sundaville smile.gif Aš laikau kambaryje prie pietinio lango. Nelaistau per daug ir auga smile.gif Dar skaičiau, kad trašų reikia kartą per savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2011 05 25, 13:48)
o kokie vijuokliniai augalai balkonui tinka? gal kas turite kokių daigelių Vilniuje; O tai mano pėležirnių mažokai bus kažkaip man atrodo  ax.gif


Man tai super vijoklines sparagines pupeles thumbup.gif Ir grozis nerealus ir naudinga. Jei normaliai isdygs, galesiu ir tau iskasti. Nes as tai siais metais tiesiai i dirva sodinau, tai kolkas neradau nei vienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2011 05 26, 08:15)
Man tai super vijoklines sparagines pupeles thumbup.gif Ir grozis nerealus ir naudinga. Jei normaliai isdygs, galesiu ir tau iskasti. Nes as tai siais metais tiesiai i dirva sodinau, tai kolkas neradau nei vienos g.gif


Tai pranešk jei rasi ax.gif o tai mažai tų žirnelių atrodo, o grotas pakabinau ant sienos balkone reikia jas paslėpti su kom nors labiau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2011 05 26, 09:08)
Tai pranešk jei rasi  ax.gif  o tai mažai tų žirnelių atrodo, o grotas pakabinau ant sienos balkone reikia jas paslėpti su kom nors labiau smile.gif)

is ko grotas darei?
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2011 05 26, 09:21)
is ko grotas darei?


plastikines nupirkau maximoj tongue.gif
Atsakyti
KOl atostogavau, našlaitės išprotėjo biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image


o čia parodysiu, kaip supykau. pirkau vokiškas brangias sėklas, kur tagetės turėjo būt citrininės geltonos, o yra kiaušinio trynio, plius dar ir kai kurios su rudu...
user posted image
Atsakyti
labai i gera puse isprotejo naslaites tongue.gif wub.gif , o tageciu krumeliai tai labai grazus tik aisku gaila kad spalva nuvyle doh.gif , siais metais ziuriu daug kam sejant nesusipratimu pasitaiko g.gif , vakare ir as pafotkinsiu savo nesusipratima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 30, 01:08)
KOl atostogavau, našlaitės išprotėjo biggrin.gif



gražiai išprotėjo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano vienas lovys gražiai išprotėjusių našlaidčių virto džiuvėsiais per šiandien. užuolaidos buvo užtrauktos nuo saulės, nemačiau, kad vargšelės džiūsta, o vakare radau visą armiją džiovintų žiedų.

QUOTE(eLaura @ 2011 05 24, 23:51)
Ikeliu savaitgalio darba 4u.gif Iskaitinau zemes orkaiteje 6 loviams, septintam pritruko kantrybes... blush2.gif Ziauriai nenoriu visokiu gyviu schmoll.gif
Cia foto daryta pries audra, dabar vaizdelis likes nekoks cool.gif

user posted image

labai gražu, bet tuo pačiu man ir baisu žiūrėti, nebijot, kad per kokią audrą ar vėją ar šiaip nuo laiko tie laikikliai neišlaikys lovelio ir kris kam nors ant galvos???
o kad jie krenta, ne vieną istoriją girdėjau, jau vien mano name keletui nukritę buvo, tai dabar visi kabinasi loveliais į vidinę pusę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 01 birželio 2011 - 21:42