Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Partizanė @ 2011 05 05, 22:26)

Neili, kada tu viską sėjai? pas tave taip gražiai auga  wub.gif



Ačiū mergaitės, ax.gif , šiaip esu visai naujoke, antrus metus auginu, tiksliau skaitai jūsų komentarus ir mokinuosi, pernai sėjau ne daug o šiemet sėjau viską pati ir dar nuo pernai pelargonijas išlaikiau. o sėjau serenčius gal sausio gale (nepasižymėjau doh.gif ) o dichondras tai vėlai palyginus sėįjau vasario vidurį kažkaip viena pardavėja įsiūlė, nu gal čia sakau kaip naujokei sekasi, nors šiaip esu šiuo metu pamišusi dėl augalų visko noriu ir labai man pačiai malonu rūpintis jais wub.gif , sakau su metais atsiranda ir trauka žemės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 05, 22:26)
aš tai tavo primokinta prisipirkau thomas phillips žemių gėlėms. bet ji tokia riebi, sodri. tiks?

aš žinokit su sėklų užsakymu susigundžiau ir dar užsisakiau aguonų. parašyta, kad pabert pavasarį ar rudenį tiesiai į dirvą.
ar dar tinka, ar nebetinka, ir kur jos paprastai žiūrisi gražiai? matyt ne vazonuose  g.gif ta krautuvė man dar ir dovanų įmetė kažkokių kitokių aguonų.

geltona pakuotė su didele balta gėle centre? Gėlėms tiks, tik pelargonijoms šiek tiek smėliuko ar smulkaus labai labai žvyriuko įmaišyt būtų gerai.

Aguonas dar galima sėti, tik jos kaip vienmetės gana trumpai džiugina žiedais. Reiktų komponuoti su tokiomis gėlėmis, kad vėliau aguonų sėklų dėžutės žiūrėtųsi wink.gif
Atsakyti
supratau biggrin.gif eisiu smėliaus paieškot biggrin.gif manau aguonas pabarstysiu sode pas mąmą kur kampuose na ir pabandymui į bendrus bliūdus, kur sodinsiu tai, kas atliks biggrin.gif jaučiu tie bliūdai ir bus patys gražiausi biggrin.gif
Atsakyti
Mielosios,
norėčiau ir aš kai ką pasiūlyti :
mėlyna spalva - žydrūnas, nereiklus, auga visur ,
geltonos ir kt. spalvų - puikūnas ,gražus ,nedidelis kupstelis ,
nemezija -galima lovelyje ar į darželį ,
po balkonu -žemos gėlytės lobularijos - kvepia, atsisėja ,
jei norisi aukštesnių - kosmėjos ( sėjamos į žemę) .

Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 06, 11:44)
supratau biggrin.gif eisiu smėliaus paieškot biggrin.gif manau aguonas pabarstysiu sode pas mąmą kur kampuose na ir pabandymui į bendrus bliūdus, kur sodinsiu tai, kas atliks biggrin.gif jaučiu tie bliūdai ir bus patys gražiausi biggrin.gif

Aguonos labai gražu., Mano aguonos sodelyje auga kartu su kažkokia mėlyna gėlytė tankiai mėlynais žiedeliais žydi ir palei žemę šliaužia atrodo kaip kilimėlis tamsiai mėlyna. Ir raudonos aguonos labai gražiai atrodo, Manau galima taip ir balkone lovelyje , ta šliaužiančia mėlyna ( kurios pavadinimo net nežinau, senu namo šeimininku palikimas) ir aguonos. Tada lovy ant balkono pakabinti tas šliaužikas labai gražiai kaip kilimėlis žemyn kristu. Reik man tai iš lauko jo išsikasti, ir kitais metai ant balkono dar toki darbą reiks padaryti man.
Atsakyti
Ikeliu savaitgalio darba 4u.gif Iskaitinau zemes orkaiteje 6 loviams, septintam pritruko kantrybes... blush2.gif Ziauriai nenoriu visokiu gyviu schmoll.gif
Cia foto daryta pries audra, dabar vaizdelis likes nekoks cool.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 05 25, 00:51)
Ikeliu savaitgalio darba 4u.gif Iskaitinau zemes orkaiteje 6 loviams, septintam pritruko kantrybes... blush2.gif Ziauriai nenoriu visokiu gyviu schmoll.gif
Cia foto daryta pries audra, dabar vaizdelis likes nekoks cool.gif
user posted image

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
eLaura wub.gif , bus nuostabus balkonas vasarą thumbup.gif
Atsakyti
gal kas turi gyvu nemeziju foto pasirodyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 05 25, 00:51)
Ikeliu savaitgalio darba 4u.gif Iskaitinau zemes orkaiteje 6 loviams, septintam pritruko kantrybes... blush2.gif Ziauriai nenoriu visokiu gyviu schmoll.gif
Cia foto daryta pries audra, dabar vaizdelis likes nekoks cool.gif


kaip tik si savaitgali , vaziuojant is darbo, man atrodo i jusu balkona ziurejau wub.gif isivaizduoju kaip bus grazu kai viskas subujos wub.gif o ir pats balkono- verandos dydis nerealus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialkaa: 25 gegužės 2011 - 09:27
Labai noriu papuosti savo balkona ax.gif
Gal kas Vilniuje turite graziu gelyciu daigeliu (krumeliu)?
Domina svyrancios ir ne tik ax.gif
Lauksiu zinuciu i AZ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas smile.gif Atėjau ir aš pasirodyt. Kai tik ateis normalus pavasaris - keliausim į terasą biggrin.gif
Atsakyti