Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 02, 12:54)
gražu.
Kai pasisodinau prieš Velykas, tai po manęs ir kelios kaimynės pasisodino. Net spalvų deriniai tokie pat  biggrin.gif


smagu wub.gif

kazkas minejo kad dikondros blogai auga, o jos atrodo taip

user posted image

cia blogai ar gerai?

Papildyta:
o cia mano serenciai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 03, 22:09)
smagu  wub.gif

kazkas minejo kad dikondros blogai auga, o jos atrodo taip



Gražūs daigeliai, ypač dichondrų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 03, 21:09)
kazkas minejo kad dikondros blogai auga, o jos atrodo taip

labai gražūs daigeliai 4u.gif čia pačios iš sėklų išauginti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2011 05 03, 22:12)
labai gražūs daigeliai 4u.gif čia pačios iš sėklų išauginti? bigsmile.gif

taip is 10 sudygo 10, auginu pirmus metus tai labai paciai idomu smile.gif
Atsakyti
[quote=Neili,2011 05 03, 21:09]
smagu wub.gif

kazkas minejo kad dikondros blogai auga, o jos atrodo taip
cia blogai ar gerai?
o cia mano serenciai


Gražus dikondros daigeliai, taip pat ir serenčiai, mano taip pat jau žydi vieni dar šiltnami atostogauja kurie keliaus į lauką, o kitį jau lvely bet dar nežydi, tik susikrove didelius pumpurus. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 05 gegužės 2011 - 11:52
Neili, tavo daigeliai net labai nuostabus bigsmile.gif Moki kokybiškai užaugint, geros rankos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 03, 21:09)
kazkas minejo kad dikondros blogai auga, o jos atrodo taip

o cia mano serenciai

ne tai, kad blogai, bet labai lėtai ir sausį ar ne gruodį pasisėt reikia. Vėliau vos pajunta dirvą ir visur šaknydinasi. O daigeliai ir serenčiukai - fainuoliai-gražuoliai thumbup.gif


Nebepamenu, kurioje temoje buvo paminėtos ilgai veikiančios trąšos su vandenį absorbuojančia žele, rašau čia - Gardman firmos Nutrigel (250g) Schetelig'e 12Lt kainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 03, 20:09)
smagu  wub.gif

kazkas minejo kad dikondros blogai auga, o jos atrodo taip

user posted image

cia blogai ar gerai?

Papildyta:
o cia mano serenciai
user posted image

vaaaaau. man serenčiai, su kuriais rodos neturėjau bėdų seniau, yra mikroskopiniai, lyginant su taviškiais. nors prieš tai sėjau lietuviškus, o dabar mandrus vokiškus cool.gif
dichondros tai ką aš žinau.pas mane tik su vienu lapeliu. dabar galvoju gal į per kietą žemė jas sukišau, poryt pakedensiu.

jaučiuosi nevykėlė cool.gif

Gaudvile, jei augintum pelargonijas visiškai po atviru dangumi, ar įmaišytum hidrogranulių???
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 05, 19:36)
Gaudvile, jei augintum pelargonijas visiškai po atviru dangumi, ar įmaišytum hidrogranulių???

Patirtis, kuri anksčiau ar vėliau duos naudą. Pamatysi 4u.gif

Aha, dėsiu, nes kaip tik didžioji dauguma pelargonijų ir augs ant saulės, t.y. atviroj vietoj. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 05 gegužės 2011 - 18:47
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 05, 18:46)
Patirtis, kuri anksčiau ar vėliau duos naudą. Pamatysi  4u.gif

Aha, dėsiu, nes kaip tik didžioji dauguma pelargonijų ir augs ant saulės, t.y. atviroj vietoj. wink.gif

supratau, dėkui.
kad naudinga, tai jau pastebėjau - aš į mažiukus tokius krepšiukus buvau įmaišiusi granulių ir per tas saulėtas porą savaičių nelaisčiau, nes nereikėjo.
aš klausiau, nes pabijojau užmirkimo nuo lietaus, juk bus nepridengtos. bet jei patirtis gera, tai įmaišysiu. dėkui 4u.gif
Atsakyti
pelargonijoms naudosiu Verdeteros substratą pomidorams ir paprikoms. Ten smėlio pakankamai yra, tai liūčių periodu neužmirks. Aišku, skylutės atviroje vietoje geriau jau, kad būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 05, 20:44)
pelargonijoms naudosiu Verdeteros substratą pomidorams ir paprikoms. Ten smėlio pakankamai yra, tai liūčių periodu neužmirks. Aišku, skylutės atviroje vietoje geriau jau, kad būtų smile.gif

aš tai tavo primokinta prisipirkau thomas phillips žemių gėlėms. bet ji tokia riebi, sodri. tiks?

Neili, kada tu viską sėjai? pas tave taip gražiai auga wub.gif
Papildyta:
a, prisipažinsiu - man absoliutus fiasko su lobelijom. pirmojo sėjimo daigeliai buvo ūgtelėję iki kokių keturių penkių lapelių ir palaistyti trąšom (nu netyčia paskandinti) užvertė kanopas. o antrojo sėjimo daigai stovi vietoje su dviem netikrais lapeliais jau nežinau kiek mėnesių biggrin.gif

aš žinokit su sėklų užsakymu susigundžiau ir dar užsisakiau aguonų. parašyta, kad pabert pavasarį ar rudenį tiesiai į dirvą.
ar dar tinka, ar nebetinka, ir kur jos paprastai žiūrisi gražiai? matyt ne vazonuose g.gif ta krautuvė man dar ir dovanų įmetė kažkokių kitokių aguonų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 05 gegužės 2011 - 21:34