Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Partizanė @ 2011 04 29, 15:52)
aš jaučiu kad padarau klaidą viršun dar žemių paberdama, lyg va pagilinu daigą, tai automatiškai numeta apatinius lapelius  g.gif
aš dar labai neatsargiai sulaisčiau lapus trąšom  blush2.gif  tai jie pabalo ir chana. tai va, kompleksiškai suvariau gėles  doh.gif

o tai gal čia nieko baisaus dar. Nu aš patirties nelabai turiu blush2.gif bet kiek daigelių sodinau i lovelius, tai beveik visų apatiniai lapai nugelto ir pumpurus kai kuriuos nudžiovino. Kad lyg ir sakyta kažkur buvo, kad po persodinimo jos taip elgiasi, kol prigyja. O tai tu ant lapų netyčia trąšų tirpalo papylei ir nudegino lapus? blink.gif aš irgi ne visada atsargiai laistau, būna kad prisitaško ant lapų, bet lyg nieko g.gif reikės atsargiau laistyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 29, 15:52)
aš jaučiu kad padarau klaidą viršun dar žemių paberdama, lyg va pagilinu daigą, tai automatiškai numeta apatinius lapelius  g.gif
aš dar labai neatsargiai sulaisčiau lapus trąšom  blush2.gif  tai jie pabalo ir chana. tai va, kompleksiškai suvariau gėles  doh.gif
aš našlaites sodindama į lovelį kartu įkišai po keletą sėklų tų dviragių leukonijų, kad man kadanors kvepėtų, tai gražiai jau daigeliai išlindę  wub.gif

mažiau imk į galvą, atsigaus mirksiukas.gif Na, ir tuos pabalusius lapus išskink, kad nuotaikos negadintų ir psio.

Dėl leukonijos, smagu skaityt. Niekad neauginau ir net nežinau kaip atrodo - einu google'intis. Kai prireiks, ateisiu pas tave patarimo klaust bigsmile.gif
Atsakyti
Rodausi smile.gif

user posted image
Atsakyti
kaaaaaaip geraaaai atrodo bigsmile.gif wub.gif super!
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2011 04 30, 16:28)
Rodausi smile.gif



Labai gražus laikiklis thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Dar viena. Bet cia kazkaip nenori augti naslaites. Reiks ieskot pakaitalo joms.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 29, 16:21)
Dėl leukonijos, smagu skaityt. Niekad neauginau ir net nežinau kaip atrodo - einu google'intis. Kai prireiks, ateisiu pas tave patarimo klaust  bigsmile.gif

4u.gif išsišiepiau biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(Deme @ 2011 04 30, 14:28)

labai elegantiška. mačiau tokius laikiklius Maximoj berods, gundžiausi blush2.gif


paspalvinsiu temutę. fotkinta seniai, tik įsodinus, o dabar jau subujoję biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pasisodinau šlamučios žilojo daigelių. Auga grqžiai. O kaip ji priversti šakotis? Skabyti viršūnes? Nes esu mačiusi - jų tokie gražūs kerai, krūmeliai būna - o mano kol kas tik į aukštį auga.
Ir apie tramažoles norėčiau tą patį sužinoti 4u.gif
Atsakyti
Šlamutį tikrai reikia skabyt. Eksperimentui vieną palikau augti kaip nori, kitą apskabiau. tai apskabytasis du kartus labiau pasišakojo ir net užaugo labiau
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 01, 14:38)
Šlamutį tikrai reikia skabyt. Eksperimentui vieną palikau augti kaip nori, kitą apskabiau. tai apskabytasis du kartus labiau pasišakojo ir net užaugo labiau

drinks_cheers.gif taip šlamučio viršūnėlę visada nuskinu ir šakojasi jis tada kaip pasiutęs tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 02, 09:46)
drinks_cheers.gif taip šlamučio viršūnėlę visada nuskinu ir šakojasi jis tada kaip pasiutęs  tongue.gif

pasinaudosiu ir aš tuo patarimu, nes "nedašilo" pačiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 30, 19:56)
paspalvinsiu temutę. fotkinta seniai, tik įsodinus, o dabar jau subujoję biggrin.gif

gražu.
Kai pasisodinau prieš Velykas, tai po manęs ir kelios kaimynės pasisodino. Net spalvų deriniai tokie pat biggrin.gif
Atsakyti