Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(gintare0704 @ 2011 04 26, 19:31)
Sveikos, o jus nebandėte nė kuri auginti serenčių balkone. Šiandien išsodinau i lovelį, tai 5 tilpo. Kana kokie užaugs, maž tek laukan sodinti.?

auginau praėjusiais metais sėkimingai. nesupratau tik klausimo vėlesnio.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 27, 18:02)
auginau praėjusiais metais sėkimingai. nesupratau tik klausimo vėlesnio.

O koks vėlesnis klausimas buvo? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 04 28, 13:48)
O koks vėlesnis klausimas buvo? smile.gif  4u.gif

tas, kurį eilinį sykį parašėt nelietuviškai. Jau net nebesiimu vertimu į žmonių kalbą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 28, 15:18)
tas, kurį eilinį sykį parašėt nelietuviškai. Jau net nebesiimu vertimu į žmonių kalbą  ax.gif

Ten kaip suprantu klausė "kažna kokie užaugs, mažu teks laukan sodinti" biggrin.gif
siaip tai priklauso nuo serenčių veislės. Aš praeitais metais irgi auginau, labai gerai augo, nereiklūs, tik vasaros gale man viską voratinklinės erkės nuėdė doh.gif tiksliai veislės neprisimenu, bet buvo žemaūgiai geltoni, tai pilnai užteko jiem 10-15 cm vietos lovelyje 4u.gif
Atsakyti
jezusėliau mieliausias, ir šito nesuprantu doh.gif lotuliukas.gif Na, tiek to, bandau atsakyt, kiek suprantu - persodint ar augint lauke galima kai praeina šalnos, net ir keli minuso laipsniai gresia daigų netekimu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 04 28, 12:48)
O koks vėlesnis klausimas buvo? smile.gif  4u.gif

štai toks: Kana kokie užaugs, maž tek laukan sodinti.?
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 28, 14:40)
jezusėliau mieliausias, ir šito nesuprantu  doh.gif  lotuliukas.gif Na, tiek to, bandau atsakyt, kiek suprantu - persodint ar augint lauke galima kai praeina šalnos, net ir keli minuso laipsniai gresia daigų netekimu4u.gif

daigų taip, bet užaugę jau krūmeliai tai turbūt atsparesni, nes man jau iš pašalus žydėjo žydėjo...

kažkaip vargstu su pelargonijom. joms persodinimas taip nepatinka, sustoja augti, lapus mėto, keičia spalvą. ar čia aš kažkaip nemoku jų persodinėt nežinau.
yra kažkas ypatingo joms? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 28, 19:20)
kažkaip vargstu su pelargonijom. joms persodinimas taip nepatinka, sustoja augti, lapus mėto, keičia spalvą. ar čia aš kažkaip nemoku jų persodinėt nežinau.
yra kažkas ypatingo joms?  4u.gif

net nežinau, su visais augalais vienodai elgiuos. Prieš persodinant gerai prilieju, sulaistau taip, kad dar padėkle liktų vandens ir taip palaikau apie pusvalandį. Tuomet į didesnį vazoną pilu substratą iš maišo , duobutė, daigas, dar papildomai į šonus, gerai įspaudžiu. Taip apspaudau visus vazonėlio kraštus, sulaistau, kaip ir viskas.

Tiesa, o kaip keičia spalvą? Jei pradeda raudonuot lapai, tai čia nieko blogo, kiek blogiau jei jie ima gelsti. Bet ir tai ne bėda - tiesiog nuskini. Kompaktinės dar gerą mėnesį namie arba šiltnamy bus, tai kažkaip net nepergyvenu, kad jos auga lėtai. Štai svyrančios tai vos ne delno dydžio lapais ( hiperbolizuoju, žinoma blush2.gif laugh.gif ), žiedų prikrauta sočiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 28 balandžio 2011 - 18:53
As cia kazkaip uzsiparinusi del nieko. Petunijos ar pelargonijos, tos petunijos svirs ar nesvirs.. Gaudvile, gal tu zinai -darzelines petunijos svyrancios, uzdengs lovius?
Sodinsiu viska - vienas lovys petuniju, kitas - pelargoniju. Ir vienu, ir kitu labai noriu. Ne konkurse dalyvauju, o del saves juk darau 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 04 29, 12:46)
As cia kazkaip uzsiparinusi del nieko. Petunijos ar pelargonijos, tos petunijos svirs ar nesvirs.. Gaudvile, gal tu zinai -darzelines petunijos svyrancios, uzdengs lovius?
Sodinsiu viska - vienas lovys petuniju, kitas - pelargoniju. Ir vienu, ir kitu labai noriu. Ne konkurse dalyvauju, o del saves juk darau 4u.gif  ax.gif

darželinės auga krūmeliais ir gali pasiekti iki 30cm į viršų, bet tikrai nesvyra jos. Prie svyrančių ir rašo, kad jos svyrančios wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 29, 13:32)
darželinės auga krūmeliais ir gali pasiekti iki 30cm į viršų, bet tikrai nesvyra jos. Prie svyrančių ir rašo, kad jos svyrančios wink.gif



Velniava cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 04 29, 13:52)

o jei lovelius nekabintum, o susistatytum prie balkono krašto. Net ir mažiausias žmogus sėdėdamas šalia labai stipriai paties lovelio ir nematys. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 28, 18:34)
net nežinau, su visais augalais vienodai elgiuos. Prieš persodinant gerai prilieju, sulaistau taip, kad dar padėkle liktų vandens ir taip palaikau apie pusvalandį. Tuomet į didesnį vazoną pilu substratą iš maišo , duobutė, daigas, dar papildomai į šonus, gerai įspaudžiu. Taip apspaudau visus vazonėlio kraštus, sulaistau, kaip ir viskas.

Tiesa, o kaip keičia spalvą? Jei pradeda raudonuot lapai, tai čia nieko blogo, kiek blogiau jei jie ima gelsti. Bet ir tai ne bėda - tiesiog nuskini. Kompaktinės dar gerą mėnesį namie arba šiltnamy bus, tai kažkaip net nepergyvenu, kad jos auga lėtai. Štai svyrančios tai vos ne delno dydžio lapais ( hiperbolizuoju, žinoma  blush2.gif  laugh.gif ), žiedų prikrauta sočiai.

aš jaučiu kad padarau klaidą viršun dar žemių paberdama, lyg va pagilinu daigą, tai automatiškai numeta apatinius lapelius g.gif
aš dar labai neatsargiai sulaisčiau lapus trąšom blush2.gif tai jie pabalo ir chana. tai va, kompleksiškai suvariau gėles doh.gif


aš našlaites sodindama į lovelį kartu įkišai po keletą sėklų tų dviragių leukonijų, kad man kadanors kvepėtų, tai gražiai jau daigeliai išlindę wub.gif
Atsakyti