Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(jediara @ 2011 04 24, 22:07)
O geltonų lipdukų nebandėte? g.gif  Man jų pagalba pavyko atsikratyti baltasparnių  gun_bandana.gif

net negirdejus apie juos g.gif
Atsakyti
O pas mane jau lyg žemaūgiai pelėžirniai kaas (girdžiu) smile.gif

O vat ir galvoju brozdint gėes į lauką, pas mane užuovėja ir pastogė tas bakonas
Atsakyti
gal bisi ne i tema, bet siaip...tai va sodinau zibutes kambarines, ir paemaiu truputeli zemes is pernyksio lovelio kuriame augo leukonijos...nu ir ka ten tos leukonijos buvo seklu primete ir sudybo jos prie tos zibutes bigsmile.gif neroviau as ju ir va vakar prasiskleide 2 ziedeliai...vakare visas kambarys kvepejo wub.gif ir tik nuo 2 ziedeliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 04 26, 12:11)
gal bisi ne i tema, bet siaip...tai va sodinau zibutes kambarines, ir paemaiu truputeli zemes is pernyksio lovelio kuriame augo leukonijos...nu ir ka ten tos leukonijos buvo seklu primete ir sudybo jos prie tos zibutes  bigsmile.gif  neroviau as ju ir va vakar prasiskleide 2 ziedeliai...vakare visas kambarys kvepejo  wub.gif ir tik nuo 2 ziedeliu  bigsmile.gif


Kaip tik noriu pasisodinti aukštaūgių leukonijų po balkonu, bet prisiskaičiau apie pikavimus ir t.t., o iš manęs tokia ir sodininkė... Gal yra nelepių gėlių, kurių sėklas tiesiog galima būtų pabarstyti tiesiai į dirvą, be pikavimų, persodinimų ir pan.? blush2.gif (pietvakarinė pusė)
Atsakyti
pas mane dvirage leukonija, tai nat pakuotes raso, kad galima berti seklas iskart i nuolatine augimo vieta, ju nereik pikuoti, na tik nebet jei yra noras praretinti...
ai va tos pernykstes, kai primete seklu tai vienam uzmirstam lovelyje pridygo ..o nei lietaus buvo nei ka..nesuprantu kaip tos seklos sudygo doh.gif zodziu atspari gele thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 26 balandžio 2011 - 13:12
QUOTE(Margareta @ 2011 04 26, 14:11)
pas mane dvirage leukonija, tai nat pakuotes raso, kad galima berti seklas iskart i nuolatine augimo vieta, ju nereik pikuoti, na tik nebet jei yra noras praretinti...
ai va tos pernykstes, kai primete seklu tai vienam uzmirstam lovelyje pridygo ..o nei lietaus buvo nei ka..nesuprantu kaip tos seklos sudygo  doh.gif zodziu atspari gele  thumbup.gif


Reikės išbandyti thumbup.gif Kokios spalvos pas jus leukonijos?
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 04 26, 14:14)
Reikės išbandyti  thumbup.gif  Kokios spalvos pas jus leukonijos?


na tokios alyvines sviesios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 26, 12:06)
net negirdejus apie juos g.gif

Tai įsmeigiami į vazoną lipdukai gaudyti baltasparniams. Būna pirkti didesnėse sėklų parduotuvėse rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 23, 23:09)
o tai jum taip ir iki galo isnyko, valant vien kempinele ar pirstu, be jokiu priemoniu? nebeatsinaujino? nes man chemikalais nupurskus atsiranda po kiek laiko nors tu ka doh.gif

Isnyko, ar pernai ar uzpernai naikinau ten uosvienes gele tai dabar kai nuvaziuoju tai matau auga graziai nedziusta tai turbut neatsinaujina
Atsakyti
Sveikos, o jus nebandėte nė kuri auginti serenčių balkone. Šiandien išsodinau i lovelį, tai 5 tilpo. Kana kokie užaugs, maž tek laukan sodinti.?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 26, 19:27)
Tai įsmeigiami į vazoną lipdukai gaudyti baltasparniams. Būna pirkti didesnėse sėklų parduotuvėse rolleyes.gif

Darbiniame balkone buvo įsimetę baltasparniai. Pasodinau i kompaniją tagečių, nes skaičiau kad jie nedraugauja. tai baltasparniai ir tagetes užpuolė doh.gif . vakar galiausiai pasitaisiau ūkiško muilo tirpalo ir su kempinele valiau visus lapelius. po to dar tirstom putom aptaškiau. šiandien ryte nė vienos zarazos nebuvo, tik keli lavonėliai. dar pakartosiu ryt ar poryt, nes kiaušinėliai tai vis tiek turbūt likę. tikiuos pačiom gelytėm nepakenks g.gif tam pačiam vazonėly ir prieskoniai auga, tai negalėjau decio naudot.
namų balkonui reiks paieškot to ringuvos žaliojo muilo. kas bandėt, kokie atsiliepimai?
o lipdukai irgi gal nebloga mintis g.gif

ar galit pasidalint kokios trašos žydinčiom gėlėm jums labiausiai pasiteisino?
Atsakyti
Čia irgi iš kelionių puslapio, kažkuri iš Graikijos salų
user posted image
Atsakyti