Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

tai jau tikrai sėti vėloka. ir kitąmet net ne kovą sėsiu, o sausį ir ne kitaip. gal net lempą tam reikalui nusipirksiu.

balkone puikiausiai pernakvojo pelargonijos, dichondros, šlamutis ir tagetės, o tie paliegėliai lobelijų daigiukai parvirto. nu ir čiortsnimi kaip sakoma. dar viena partija dviejų netikrų lapelių stadijoje yra ir nejuda. sakau tuoj supyksiu ir nežinau ką padarysiu biggrin.gif
Atsakyti
aš galvoju kad reik koki ala šiltnamiuką pasidaryt, nes man tai pusė gėlių jau katinas negyvai suniokojo. Be to lėtai auga
Atsakyti
yra toks dalykas, pernai rodė. toks stelažas plius celofaninis švarkas ant to stelažo, galima užsegt, atsegt. buvau mačiusi Jyske ir gal net Seniuose. galvoju apie tokį. nes man tas nešiojimas pirmyn atgal jau visiškai nepatinka. tuo labiau kad vyras visai ne pagalbininkas tuo klausimu, nes "aš jau pas tėvus visą vaikystę sode lažą ėjau, dabar tikrai neįkinkysi". ir aš tą lažą ėjau, ale kas čia su metais darosi, kad va, praeina kokie penkiolika metų ir pati užsimanai lotuliukas.gif


Gaudvile, norėjau padėkoti už žalio muilo su čili pipirais receptą thumbup.gif labai veiksmingas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 22 balandžio 2011 - 14:22
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 22, 15:21)
labai veiksmingas  thumbup.gif

pala, ką ten tokius galabinai? bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Partizanė,2011 04 22, 15:21]
, ale kas čia su metais darosi, kad va, praeina kokie penkiolika metų ir pati užsimanai lotuliukas.gif
[/quote)

drinks_cheers.gif ir man taip nutiko bigsmile.gif , sakiau nereiks man jokio sodo, daržo ar gėlių, o dabar visko reikia ir gėlių, ir braškių, ir pomidorų ir visko visko....., nu dar bulvių neauginu, bet ir nešneku , prisišnekėt bijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 22, 16:12)
pala, ką ten tokius galabinai?  bigsmile.gif

šituos gi, baltasparnius, nuo pelargonijų.

QUOTE(Neili @ 2011 04 22, 18:16)
drinks_cheers.gif ir man taip nutiko bigsmile.gif , sakiau nereiks man jokio sodo, daržo ar gėlių, o dabar visko reikia ir gėlių, ir braškių, ir pomidorų ir visko visko....., nu dar bulvių neauginu, bet ir nešneku , prisišnekėt bijau  biggrin.gif

topsecret.gif aš irgi tyliu.
Atsakyti
o gal kur matet gebeniu smulkuciu pirkti? labai noriu i loveli kaip foninio svyrancio augaliuko wub.gif
Atsakyti
merginos papasakokit kaip tuos baltasparnius naikinot? turiu ir as ant pernyksciu pelargoniju, purskiau chemija, negelbejo, jau galvoju ismest visai, bet kad gaila, 4 augaliukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 23, 08:58)
merginos papasakokit kaip tuos baltasparnius naikinot? turiu ir as ant pernyksciu pelargoniju, purskiau chemija, negelbejo, jau galvoju ismest visai, bet kad gaila, 4 augaliukai blush2.gif

As irgi purskiau tai apmazino bet visai neisnaikino, tai kiekviena diena visus lapelius valiau is apacios su dregna kempinele svelnia ir isnyko, matyt tuos jauniklius kur neskraido isnaikinau ir tie skraidantys paskui isnyko. Gal kas zino veiksmingesniu chemikalu
o skydmarius tai su nagu vis gramdydavau kol isnyko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 23 balandžio 2011 - 09:14
QUOTE(kristinkag @ 2011 04 23, 10:11)
As irgi purskiau tai apmazino bet visai neisnaikino, tai kiekviena diena visus lapelius valiau is apacios su dregna kempinele svelnia ir isnyko, matyt tuos jauniklius kur neskraido isnaikinau ir tie skraidantys paskui isnyko. Gal kas zino veiksmingesniu chemikalu
o skydmarius tai su nagu vis gramdydavau kol isnyko

o tai jum taip ir iki galo isnyko, valant vien kempinele ar pirstu, be jokiu priemoniu? nebeatsinaujino? nes man chemikalais nupurskus atsiranda po kiek laiko nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 24, 00:09)
o tai jum taip ir iki galo isnyko, valant vien kempinele ar pirstu, be jokiu priemoniu? nebeatsinaujino? nes man chemikalais nupurskus atsiranda po kiek laiko nors tu ka doh.gif

O geltonų lipdukų nebandėte? g.gif Man jų pagalba pavyko atsikratyti baltasparnių gun_bandana.gif
Atsakyti
Na neiškenčiau, vakar išnešiau vieną vazoną į balkoną, kur sudygusios lobuliarijos ir tunberginijos smile.gif ir per naktį palikau. Tik šiąnakt teks parnešti, nes žada griaustinį su lietumi, o šiaip jau laikysiu ten. Atsimenu pirmais metais iškart sėjau į lovius ir laikiau lauke ir thumbup.gif buvo g.gif
Atsakyti