Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

jetau..pas mate tai dar tokie mazi daigeliai doh.gif lobelijos tik su 4 lapukais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 04 19, 05:36)
O as dar niekaip neapsisprendziu:turiu petuniju-surfiniju ir pelargoniju auginukus ir nezinau, ka siais metais pasisodint. Reikia pasirinkti doh.gif Suderinti nepavyks unsure.gif

parašykit kokios pas jus sąlygos balkone ar saulėta, kokia pusė. ir ar mėgstat dažnai laistyt.
jei ką, kai galima vieną lovelį vienų, kitą - kitų ir žinosit, kas labiau patinka ax.gif

QUOTE(Neili @ 2011 04 19, 08:00)
ir mes mielai pasigrožėtumėm  blush2.gif

aha, reikia fotiką iš mašinos parsinešt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 19, 11:05)
parašykit kokios pas jus sąlygos balkone ar saulėta, kokia pusė. ir ar mėgstat dažnai laistyt.
jei ką, kai galima vieną lovelį vienų, kitą - kitų ir žinosit, kas labiau patinka  ax.gif
aha, reikia fotiką iš mašinos parsinešt  blush2.gif


Pas mane pievakarine puse su ciongu, lietumi ir saule nuo 11 ryto iki vakaro 4u.gif
Man patinka laistyt priziuret. O atostogoms ieskau kokios nors laistymo sistemos 4u.gif blush2.gif O jei nepavyks, tai prasysiu zmogaus, megstancio laistyti bigsmile.gif Turiu 7 metrinius lovius biggrin.gif
Visai neturiu tos meniskos gysleles, kad suderint graziai. Balkono-gelyninkyste uzsiimu tik treti metai, pries tai net kaktuso neauginau namuose doh.gif ax.gif Norisi visko daug graziai kvepianciai, echhh.. cool.gif

P.S. Pas mane taip pat naslaites zydi wub.gif . Kitais metais bandysiu raktazoliu uzsiveist ankstyva pavasari wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eLaura: 19 balandžio 2011 - 12:33
QUOTE(eLaura @ 2011 04 19, 12:32)
Pas mane pievakarine puse su ciongu, lietumi ir saule nuo 11 ryto iki vakaro

ką aš galiu pasakyti lotuliukas.gif pas mane tas pats, tokiom sąlygom tik tagetės ir sprigės gerai atrodė. pelargonijas (tokias pusiau pilnavidures) lietus išdaužydavo, petunijas irgi irnesakyk.gif
šiemet bandau kitokios veislės pelargonijas, tokias tuštesniais žiedeliais.

o derint.. tai į vieną vazoną petunijų (surfinijų) ir pelargonijų nesodink. į atskirus. šiemet bandysiu aš tagetes su pelargonijom kartu susodint.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 19, 15:02)

šiemet bandysiu aš tagetes su pelargonijom kartu susodint.

thumbup.gif Šios gėlės atsparios saulei ir lietui smile.gif
Atsakyti
sveikos

as pirma karta pasisodinau fukcijas, gal kurios auginote jas g.gif
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2011 04 14, 20:17)
Kurios auginat lakisiu - ar skabot jo virsunes ?Mano nemenkai isstypo  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2011 04 20, 07:15)


As vis ziedu pumpurus nuskabau tai pleciasi i sonus (labai sakotis pradejo), tikrai i virsu netysta smile.gif, tik va nezinau kiek laiko man ji taip kankinti smile.gif
Atsakyti
sveikos, o i ta pati loveli pelargonijos ir petunijos, nedraugautu? jau sugalvojus kaip ir kompozicija, bet tada neiseina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 20, 12:12)
sveikos, o i ta pati loveli pelargonijos ir petunijos, nedraugautu? jau sugalvojus kaip ir kompozicija, bet tada neiseina g.gif


Niekaip. Petunijoms reikia daug vandens, pelargonijos - ne. Pelargonijos tiesiog suputu. 4u.gif
Sprendimas: galima atskirus vazonelius sudeti i loveli. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 04 20, 12:39)
Niekaip. Petunijoms reikia daug vandens, pelargonijos - ne. Pelargonijos tiesiog suputu.  4u.gif
Sprendimas: galima atskirus vazonelius sudeti i loveli.  bigsmile.gif

jei atskirais sudesiu vazoneliais, nebus per anksta joms?
Atsakyti
o man vistiek 6iais metais viska žiauriai sunkiai auga sad.gif taaaip lėtai, jau taaaip lėtai... gal žemė per sunki. Bet tipo daiginimui skirta.... nėr dar taip buvę
Atsakyti