Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(milaaa @ 2011 04 14, 17:04)
parasykit ar jau atidarytas bus 4u.gif kai buvau sekmadieni buvo tuscia smile.gif


Tuscia.. blink.gif ..blyn, o jau buvau rankoves atsiraitojusi i darba kibti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 14, 09:21)
... rankas turite iš teisingos vietos augančias...

lotuliukas.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pradejo rodytis mano tik priesh savaite pasetos Tunbergijos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indruxs @ 2011 04 14, 16:52)
laba
prakalbot apie naslaites, gal galit pasakyti kiek jos zydi, ar iki salnu isbuna, jauciu, kad nelabai  g.gif  nes  noriu daugiabucio kieme pasodinti gelyciu, bet kad laikytusi iki salnu.  g.gif  4u.gif

jos išbūna iki šalnų, bet tik tos, kur vėliau sėtos, ir jos "pradeda savo gyvenimą" rudeniop. o pavasarinės našlaitos vasaros vidury jau baigia savo gyvavimą. nors, jei vasara vėsi, tai gali ilgai gyvuot.
sėk tagetes biggrin.gif
Atsakyti
nusipirkau 5 šlamučius tokius "riebučiukus" po 1 lt., jau sakiau nepirksiu nieko bet neišlaikiau, o kas bus vėliau kai turgeliuose pradės lūžti stalai nuo visokio grožio doh.gif , turiu kiemą, bet ir jis ne guminis g.gif gal kas gali užkoduoti nuo augalų pirkimo manijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 15, 13:33)
nusipirkau 5 šlamučius tokius "riebučiukus" po 1 lt., jau sakiau nepirksiu nieko bet neišlaikiau, o kas bus vėliau kai turgeliuose pradės lūžti stalai nuo visokio grožio  doh.gif , turiu kiemą, bet ir jis ne guminis  g.gif gal kas gali užkoduoti nuo augalų pirkimo manijos  g.gif


jei yra polinkis i manijas tai tai augalus pakeis kas nors kita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 15, 13:33)
nusipirkau 5 šlamučius tokius "riebučiukus" po 1 lt., jau sakiau nepirksiu nieko bet neišlaikiau, o kas bus vėliau kai turgeliuose pradės lūžti stalai nuo visokio grožio  doh.gif , turiu kiemą, bet ir jis ne guminis  g.gif gal kas gali užkoduoti nuo augalų pirkimo manijos  g.gif

ir aš norėčiau tokio kodo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 15, 14:56)
ir aš norėčiau tokio kodo cool.gif

biggrin.gif
pas mane tik prasideda manija augaliukams ir gelytem smile.gif
Atsakyti
į lovelius pasisodinau didžiažiedžių našlaičių, žiūriu ir grožiuosi wub.gif
Atsakyti
Kaip faina smile.gif
O as susodinau jau i lovelius lakisiu ir lobelija, nasturtai pusantro sprindzio doh.gif jauciu namie zydeti prades:)
O sakykite kada galima nesti sitas gelytes jau i lauka?
Kada pradeti tresti? Ir kiek laiko skabyti lakisiu (dabar vis ziedus nuskabau...), o lobelijos nereikia kazkaip formuoti/skabyti, kad irgi butu tanki? (cia pradedancio geliu augintojo kvailas klausimas smile.gif)

Labos nakties 4u.gif
Graziu geletu sapnu smile.gif
Atsakyti
O as dar niekaip neapsisprendziu:turiu petuniju-surfiniju ir pelargoniju auginukus ir nezinau, ka siais metais pasisodint. Reikia pasirinkti doh.gif Suderinti nepavyks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 18, 20:11)
į lovelius pasisodinau didžiažiedžių našlaičių, žiūriu ir grožiuosi  wub.gif

ir mes mielai pasigrožėtumėm blush2.gif
Atsakyti