Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 14, 08:44)
Antradienį pasėjau tagetes ( galiojimas pasibaigęs 2007 metais  cool.gif ), šian radau jau bedygstančias  bigsmile.gif

stebuklinga ranka. gerai kad rožiažiedes obelžiedes pirkai. man ramu, jei ką, bus pas ką nulaužtuko paprašyt biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 14, 11:21)
na, Jūsiškės sodybos nuotraukos leidžia manyti, kad ir sąlygas, ir rankas turite iš teisingos vietos augančias  biggrin.gif

lotuliukas.gif Gal ir iš teisingos vietos auga.
Man tik mokytis ir mokytis iš Jūsų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Violeta* @ 2011 04 14, 10:54)
Jediara, man regis ir jums viskas puikiai klojasi gėlininkystėj.. smile.gif



Būna visko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 14 balandžio 2011 - 10:21
aš vis dar skabau pelargonijų žiedukus, noriu kad lapijos paaugtų.
beje, laisčiau orchidėjų fermą schultz trąšom. ir viską kas liko sulieau jau gerokai išsausėjusioms pelargonijoms. na, sakykit, turbūt nieko blogo nepadariau. orchidėjų trąšos labai turtingos, pilnos visko. na, kad vanduo ne pirmo naudojimo, juk nieko tokio? rolleyes.gif gaila buvo išpilt gėrį.
Atsakyti
o ką reiškia ne pirmo naudojimo? blush2.gif Buvo surinkta tai, kas į indelius subėgo ir juo palaistyta?

Uf, neiškenčiau, prisipirkau našlaičių trijų spalvų - puošiu šian kiemą Velykoms bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 14, 11:03)
o ką reiškia ne pirmo naudojimo?  blush2.gif Buvo surinkta tai, kas į indelius subėgo ir juo palaistyta?

Uf, neiškenčiau, prisipirkau našlaičių trijų spalvų - puošiu šian kiemą Velykoms  bigsmile.gif

nu žinai gi, orchidėjas kai laistai, tai užmerki jas trąšu prisodrintam vandeny, o tada ištrauki. ir tą vandenį su trąšom reiktų išpilt į wc. tai aš supyliau ant pelargonijų.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 14, 14:17)
nu žinai gi, orchidėjas kai laistai, tai užmerki jas trąšu prisodrintam vandeny, o tada ištrauki. ir tą vandenį su trąšom reiktų išpilt į wc. tai aš supyliau ant pelargonijų.

aaa, aš darau šiek tiek kitaip. Vienok, pelargonijoms nieko blogo neturėtų nutikti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 14, 12:03)
o ką reiškia ne pirmo naudojimo?  blush2.gif Buvo surinkta tai, kas į indelius subėgo ir juo palaistyta?

Uf, neiškenčiau, prisipirkau našlaičių trijų spalvų - puošiu šian kiemą Velykoms  bigsmile.gif


Prisijungiu prie Gaudviles, Jediaros ir Violetos patirties pagyru thumbup.gif wub.gif 4u.gif ax.gif

Bandysiu kaip nors nusigaut iki senuku ir to kiosko ukimerges g. Noriu naslaiciu arba ka nors dar isbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eLaura: 14 balandžio 2011 - 15:48
QUOTE(eLaura @ 2011 04 14, 16:46)
Bandysiu kaip nors nusigaut iki senuku ir to kiosko ukimerges g. Noriu naslaiciu arba ka nors dar isbandyt  rolleyes.gif


parasykit ar jau atidarytas bus 4u.gif kai buvau sekmadieni buvo tuscia smile.gif
Atsakyti
laba


prakalbot apie naslaites, gal galit pasakyti kiek jos zydi, ar iki salnu isbuna, jauciu, kad nelabai g.gif nes noriu daugiabucio kieme pasodinti gelyciu, bet kad laikytusi iki salnu. g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruxs @ 2011 04 14, 16:52)
laba
prakalbot apie naslaites, gal galit pasakyti kiek jos zydi, ar iki salnu isbuna, jauciu, kad nelabai  g.gif  nes  noriu daugiabucio kieme pasodinti gelyciu, bet kad laikytusi iki salnu.  g.gif  4u.gif


niu man našlaitės vasaros vidurį jau būna nekokios, bet žydi kitos gėlės. Va šiandien nusipirkau keturias, kad nebūtų nyku. Turguj, bet man regis, kad ten iš kokio stambaus tiekėjo ima..
Atsakyti
Kurios auginat lakisiu - ar skabot jo virsunes ?Mano nemenkai isstypo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruxs @ 2011 04 14, 17:52)
prakalbot apie naslaites, gal galit pasakyti kiek jos zydi, ar iki salnu isbuna, jauciu, kad nelabai  g.gif  nes  noriu daugiabucio kieme pasodinti gelyciu, bet kad laikytusi iki salnu.  g.gif  4u.gif


prie daugiabučio prikaišiojau krokų(jau dabar žydi)tulpių ir daugiamečių ,paskui į tarpus kokių vienmečių isodinu ir gražu ax.gif našlaitės tai per vasarą nežydės greičiausiai g.gif
Atsakyti