Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Apuole @ 2011 04 13, 15:10)
užbaigiant apie pasipuošimo kainavimą, tai aš mat neskaičiuoju nei indų nei žemių, nes pastarųjų kasmet po maišą parsivežu iš kaimo (turim ten vietinį durpių komposto cehą). skaičiuoju tik pačių sėklų ir daigelių skirtumą. tik pas mane didelį rizikos faktorių sukuria du gražuoliai katinai  mirksiukas.gif
pasiskaičius Jūsų komentarų imu abejot ar geriau viską sėtis  g.gif o gal galit dar pasidalint kiek daug maž daigelių vienos rūšies išdaiginant, kiek po to pasiliekat, ir kiek galiausiai išsilaiko per vasarą (pvz. iš 10 pirminių augaliukų lieka 4)?

akcentuojant sakinį skliausteliuose - jei tai stambios sėklos ir sėjama tiksliai pasiskaičiuojant, kiek reikia, tai iš 10 10 ir sulaukia sezono pabaigos. Jei sėklos smulkios ir sėjama su minimaliu rezervu, pikuojama tik tiek, kiek tiksliai reikia. Taip pat gaunasi iš 10 10.

Kodėl taip numažinat namie sėjamus ir auginamus daigus, niekaip nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
Apuole, jei neskaičiuojat žemių ir vazonų, tai daigintis pigiau būtų.

apskritai, su metais, patirčiai didėjant, tikiu kad daiginimas kažkada išaugs į "pigiau".
bet... nuėjus pirkti sėklų, oi reikia laikytis lotuliukas.gif nes kasmet norisi ir kažko naujo nuspirkt, išbandyt...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 13, 14:33)
Apuole, jei neskaičiuojat žemių ir vazonų, tai daigintis pigiau būtų.

apskritai, su metais, patirčiai didėjant, tikiu kad daiginimas kažkada išaugs į "pigiau".
bet... nuėjus pirkti sėklų, oi reikia laikytis  lotuliukas.gif  nes kasmet norisi ir kažko naujo nuspirkt, išbandyt...

drinks_cheers.gif
va būtent
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 15:31)
Kodėl taip numažinat namie sėjamus ir auginamus daigus, niekaip nesuprantu  blush2.gif

na kad pas jus, Gaudvile, 10 iš 10 tai aš nesistebiu 4u.gif . iš įvairių temų stebiu Jūsų patirimą 4u.gif va iš šiemetinio mano pomidorų daiginimo tai kol kas apie 5 išpikiuoti išliko iš 10 išdygusių. o kiek išaugs ir liks per sezoną- dar nedrįstu prognozuot. labai tikiuos kad su laiku ateis praktika blush2.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 04 13, 15:33)
bet... nuėjus pirkti sėklų, oi reikia laikytis  lotuliukas.gif  nes kasmet norisi ir kažko naujo nuspirkt, išbandyt...

aš šiemet ir taip susiaurinau poreikius į "sėjamuosius"(daržovės ) ir "sodinamuosius"( gėlės ir kai kurie prieskoniai), bet vis vien sėjamųjų prisipirkau daugiau nei planavau. o ten gi ir pakeliai ne tokie spalvingi biggrin.gif tai jei ir gėles būčiau sėklom pirkus- išvis būčiau išleidus daugiau nei norėčiau doh.gif sodinukus perkant bent jau matai kiek jie fiziškai vietos užima. juk balkonas ne guminis... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuole: 13 balandžio 2011 - 17:06
Klausimėlis:
kas auginote tunberginijas -
jos greitai stypsta, namie nėra kur joms vytis, tai kada galėsiu į lauką išnešti jau, kad jau duoti kibtis ten, kur ir augs??

QUOTE(Partizanė @ 2011 04 13, 15:33)
apskritai, su metais, patirčiai didėjant, tikiu kad daiginimas kažkada išaugs į "pigiau".

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 04 13, 20:17)
Klausimėlis:
kas auginote tunberginijas -
jos greitai stypsta, namie nėra kur joms vytis, tai kada galėsiu į lauką išnešti jau, kad jau duoti kibtis ten, kur ir augs??

į nuolatinę vietą perkeliamos tuomet, kai praeina galimų šalnų laikotarpis. Vidutiniškai tai būtų apie birželio 10d.
O kad nestyptų, pradžioj knaibiau viršūnėles, vėliau kišiu bambukines lazdeles ir vyniosis apie jas.
Atsakyti
Antradienį pasėjau tagetes ( galiojimas pasibaigęs 2007 metais cool.gif ), šian radau jau bedygstančias bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 14, 10:44)
Antradienį pasėjau tagetes ( galiojimas pasibaigęs 2007 metais  cool.gif ), šian radau jau bedygstančias  bigsmile.gif

Turite labai geras daigų auginimo sąlygas rolleyes.gif
Atsakyti
Sąlygos ir ...sėjančio profesionalumas mirksiukas.gif

Jediara, man regis ir jums viskas puikiai klojasi gėlininkystėj.. smile.gif

o man lovelyje jau pirmi žiedukai išsiskleidė pelargonijų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 04 14, 09:54)
Sąlygos ir ...sėjančio profesionalumas  mirksiukas.gif

Jediara, man regis ir jums viskas puikiai klojasi gėlininkystėj.. smile.gif

o man lovelyje jau pirmi žiedukai išsiskleidė pelargonijų  bigsmile.gif



prasom pasirodyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 20:22)
į nuolatinę vietą perkeliamos tuomet, kai praeina galimų šalnų laikotarpis. Vidutiniškai tai būtų apie birželio 10d.
O kad nestyptų, pradžioj knaibiau viršūnėles, vėliau kišiu bambukines lazdeles ir vyniosis apie jas.

Ačiū 4u.gif Ilgokai dar laikyti g.gif Jos auga pas mane iškart nuolatinėje vietoje. Reik eit atramėlių pirkt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 14, 09:51)
Turite labai geras daigų auginimo sąlygas rolleyes.gif

na, Jūsiškės sodybos nuotraukos leidžia manyti, kad ir sąlygas, ir rankas turite iš teisingos vietos augančias biggrin.gif


Atsakyti