Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

Sveikutes 4u.gif
Uzsimaniau levandu turiu seklikiu,kazin apsimoka dar jas sodintis g.gif Ir gal kas galit patarti kaip daret?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 07:50)
Finansiškai pigiau nebus, malonumas daug kainuoja  smile.gif


aha tikrai... bent pirmą kartą. Bt jei išsaugai ir nesugadini visų daiginimo indelių ir panašiai, tai viskas gerai. Nors dar aišku riek pridėt nesėkmes, eksperimentus ir pan. Bet yra tikrai moterų kuriom puikiai sekas daigint, turi geras palanges, katiai daigu nesuėda ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 09:08)
jei toks lovelis bus ant tiesioginės saulės, tai labai susilies spalvos. Tačiau jei toks derinukas bus pusiau pavėsyje, bus švelnus vaizdelis.
štai ir matosi, kad neskaičiavot, brangiau  tongue.gif  smile.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 12, 22:16)
o man dichondra tik viena leidžia penktą lapelį, likusios - tik trečią (pirmą tikrąjį),


zinokit, mano dichondros irgi stovi doh.gif turi po 1 tikra lapeli, bando augintis antra... bet tai kada gi jos uzaugs g.gif vasaros pabaigai g.gif doh.gif

QUOTE(Neili @ 2011 04 13, 09:39)
drinks_cheers.gif
ir aš nebandau skaičiuoti, bet sumelės su 2 nuliais tikrai, bet kai užauga viskas ir paskaičiuotum turgaus kainom tai ir su 3 nuliais gautusi.


o as krupsciai viska suvedziau i biudzeta, bet sumuoti bijau blink.gif bet, kad 2-300 virsyja tai tikrai blink.gif visa laime, kad loviai nuo pernai like, terasos baldai nupirkti, tai gal daugiau nei jau isleidau, nebeisleisiu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 04 13, 12:30)
zinokit, mano dichondros irgi stovi doh.gif turi po 1 tikra lapeli, bando augintis antra... bet tai kada gi jos uzaugs g.gif vasaros pabaigai g.gif  doh.gif

na, bent jau man tai taip ir buvo, tik vasaros pabaigoj pasisekė išvysti padoresnį vaizdelį.

Dabar auginčiau kitaip, vis paformuočiau kupstelius ir palikčiau žiemot per žiemą namie, o jau sekantį pavasarį leisčiau augintis kasas. Loveliuose, pakabinuose vazonuose gražiau atrodys nuo pat sezono pradžios wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 13:11)
na, bent jau man tai taip ir buvo, tik vasaros pabaigoj pasisekė išvysti padoresnį vaizdelį.

Dabar auginčiau kitaip, vis paformuočiau kupstelius ir palikčiau žiemot per žiemą namie, o jau sekantį pavasarį leisčiau augintis kasas. Loveliuose, pakabinuose vazonuose gražiau atrodys nuo pat sezono pradžios wink.gif


Mano visos 6 dichondros turi po 5-6 lapelius smile.gif

O gal galima plačiau kaip jas per žiemą laikyti? Aš pirmi metai jas auginu ir galvojau, kad tai vienmetės gėlės. Vietos yra, tai būtų labai smagu pabandyti išsisaugoti jas per žiemą. O gal žinot ar šlamutį irgi galimą per žiemą laikyti?

Atsakyti
QUOTE(-Sigi- @ 2011 04 13, 13:45)
Mano visos 6 dichondros turi po 5-6 lapelius smile.gif

O gal galima plačiau kaip jas per žiemą laikyti? Aš pirmi metai jas auginu ir galvojau, kad tai vienmetės gėlės. Vietos yra, tai būtų labai smagu pabandyti išsisaugoti jas per žiemą. O gal žinot ar šlamutį irgi galimą per žiemą laikyti?

jei dabar neformuosit kupsto, tai rudenį nurėžti kasas, paliekant 10-15cm ir laikyti šviesioj vietoj. Laistyt pagal poreikį, nemėgsta užmirkusio substrato. Kaip ir viskas. Sekantį pavasarį duoti trąšų su didesniu N skaičiumi ( NPK formulėj).
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 13:49)
jei dabar neformuosit kupsto, tai rudenį nurėžti kasas, paliekant 10-15cm ir laikyti šviesioj vietoj. Laistyt pagal poreikį, nemėgsta užmirkusio substrato. Kaip ir viskas. Sekantį pavasarį duoti trąšų su didesniu N skaičiumi ( NPK formulėj).


O kupstą formuoti nurėčiant "kasas", t.y. neleisti smarkiai svirti?
Atsakyti
QUOTE(-Sigi- @ 2011 04 13, 13:57)
O kupstą formuoti nurėčiant "kasas", t.y. neleisti smarkiai svirti?

formuojama vis nugnybiant viršūnes. Iš pažastų vėl prisiaugins ir jų viršūnes vėliau nugnybti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 14:05)
formuojama vis nugnybiant viršūnes. Iš pažastų vėl prisiaugins ir jų viršūnes vėliau nugnybti  4u.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 07:50)
Finansiškai pigiau nebus, malonumas daug kainuoja  smile.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif

QUOTE(Brno @ 2011 04 13, 08:56)
Kazi, ar deretu loveliuose tagetes su baltom lobelijom?  g.gif  Ar visai cia nusisnekejau?  blush2.gif

man geltona - balta derinys yra labai gražus. esu mieste mačiusi. gaudvilė labai gražiai patikslino, kad pavėsyje.


ačiū už informaciją dėl dichondrų. vieną pasisodinsiu į vazoniuką žiemojimui būtinai. kitus kišiu gal į bendras kompozicijas tai paskui gal nepavyks jų bendroj krūvoj per žiemą išsaugot.
Atsakyti
užbaigiant apie pasipuošimo kainavimą, tai aš mat neskaičiuoju nei indų nei žemių, nes pastarųjų kasmet po maišą parsivežu iš kaimo (turim ten vietinį durpių komposto cehą). skaičiuoju tik pačių sėklų ir daigelių skirtumą. tik pas mane didelį rizikos faktorių sukuria du gražuoliai katinai mirksiukas.gif
pasiskaičius Jūsų komentarų imu abejot ar geriau viską sėtis g.gif o gal galit dar pasidalint kiek daug maž daigelių vienos rūšies išdaiginant, kiek po to pasiliekat, ir kiek galiausiai išsilaiko per vasarą (pvz. iš 10 pirminių augaliukų lieka 4)?
Atsakyti