Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 10, 19:18)
Mačiau jau mieste klombos našlaičių prisodintų. KAži ar nenušaltų jos, jei į balokoną pora pasisodinčiau. Taip nyku. Noris kokio žiedelio bent vieno...


Velu rudeni balkone naslaites net ir apsnigusios zydejo. Tai gal ir pavasario speigu nebijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 04 12, 21:26)
man serenčiai žemaūgiai iš 1-no pakelio per savaitę visai nesudygo , o gal reikia dar lgiau plaukti  g.gif

lauk smile.gif viskas bus gerai smile.gif

QUOTE(eLaura @ 2011 04 12, 22:21)
Velu rudeni balkone naslaites net ir apsnigusios zydejo. Tai gal ir pavasario speigu nebijos g.gif

tai aišku, našlaitės jau mieste visur sukaišiotos. ir ant kapų neša.
Atsakyti
Pas mane gėlyne tiek serenčių išdygę - net sėti nereikės bigsmile.gif
Atsakyti
iki šiol gėlyčių nesu daiginusi namuose. visada turguje nusipirkdavau daigelių, rinkdavaus pačius mažiausius, kad ir pigiausi būtų ir kad auginimo džiaugsmo daugiau ax.gif
bet jau matau kad ateinančiai vasarai reiks visko pasidaigint bandyt g.gif nes balkoną įstiklinus atsirado didesni poreikiai ir jau finansiskai turguj labai per kišenę duos. nes vat vakar parduotuvėj nupirkau kelis daigelius, kad išeinant į dekretą palikčiau darbe papuoštą balkoniuką, tai už visiškai mizerinį pirkinį palikau 15 litų doh.gif
tai žodžiu matau, kiek be galo daug reik mokytis ir praktikuot unsure.gif
Atsakyti
Finansiškai pigiau nebus, malonumas daug kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 08:50)
Finansiškai pigiau nebus, malonumas daug kainuoja  smile.gif

o esat paskaičiavusios kiek panašiai sezoninis pasipuošimas kainuoja?
Man turguje perkant apie 40lt gaudavos, bet tada poreikiai mažesni buvo. bet aišku perkama tada tiek augaliuku, kiek jų reikia. o daiginant vis tiek sėti reikia daugiau, kad po nuostolingos atrankos vis tiek turėt rezultatą g.gif gaunasi, kad visko sėji beveik po pakelį. o norint išvengt sėklų nedaigumo kitais metais- tai ir po visą pakelį g.gif o niekas nepraktikuojat dalinimosi politikos, t.y. viena sėja vieną rūšį, kita kitokią, o po to dalinasi daigeliais? ar aš čia labai naiviai mąstau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuole @ 2011 04 13, 10:17)
o  esat paskaičiavusios kiek panašiai sezoninis pasipuošimas kainuoja?


Jei pradėčiau skaičiuoti, būtų nemažai pinigėlių, bet...... grožis viską kompensuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuole @ 2011 04 13, 09:17)
o  esat paskaičiavusios kiek panašiai sezoninis pasipuošimas kainuoja?
Man turguje perkant apie 40lt gaudavos, bet tada poreikiai mažesni buvo. bet aišku perkama tada tiek augaliuku, kiek jų reikia. o daiginant vis tiek sėti reikia daugiau, kad po nuostolingos atrankos vis tiek turėt rezultatą g.gif  gaunasi, kad visko sėji beveik po pakelį. o norint išvengt sėklų nedaigumo kitais metais- tai ir po visą pakelį  g.gif o niekas nepraktikuojat dalinimosi politikos, t.y. viena sėja vieną rūšį, kita kitokią, o po to dalinasi daigeliais? ar aš čia labai naiviai mąstau  unsure.gif

sezoninis pasipuošimas - tai jau galutinis taškas. Daigus perkam mažiukus, kuriuos tenka dar kelis kartus persodint ir paaugint. Tai jei skaičiuot iki daigų pirkimo momento - pačiai teks pasirūpinti indais, substratais, sėklomis, papildomu apšvietimu.

Be to, visiška netiesa, kad reikia ar net būtina kasmet po visą pakuotę susisėti. Apie daigumą - taip pat. Turiu gėlių sėklų, kurių 'garantinis' pasibaigęs 2005 metais ( vadinas pirktos buvo 3-5metais dar anksčiau), sudygsta beveik 100proc.

O dėl mainymosi politikos - sėkmės dalykas, daug vilčių čia nedėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 13, 09:30)
Jei pradėčiau skaičiuoti, būtų nemažai pinigėlių, bet...... grožis viską kompensuoja biggrin.gif

drinks_cheers.gif
ir aš nebandau skaičiuoti, bet sumelės su 2 nuliais tikrai, bet kai užauga viskas ir paskaičiuotum turgaus kainom tai ir su 3 nuliais gautusi.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 12, 13:04)
Tagetės yra nesvetnai kantrios. Jas galima iki pat persodinimo augint gana tankiai, drąsiai draskyt šaknis ir sodint - joms tai nė motais.

Kazi, ar deretu loveliuose tagetes su baltom lobelijom? g.gif Ar visai cia nusisnekejau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 13, 08:39)
drinks_cheers.gif
ir aš nebandau skaičiuoti, bet sumelės su 2 nuliais tikrai, bet kai užauga viskas ir paskaičiuotum turgaus kainom tai ir su 3 nuliais gautusi.


oho..turbut ne siaip sau balkona turit biggrin.gif

seklos neabejotinai pigiau, bet cia slidus reikalas, kaip sudygs, kaip prigys...as tisa sakant nebandziau tiksliai skaiciuoti...na aisku dar zeme kainuoja, drenazas...
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 04 13, 09:56)
Kazi, ar deretu loveliuose tagetes su baltom lobelijom?  g.gif  Ar visai cia nusisnekejau?  blush2.gif

jei toks lovelis bus ant tiesioginės saulės, tai labai susilies spalvos. Tačiau jei toks derinukas bus pusiau pavėsyje, bus švelnus vaizdelis.

QUOTE(Margareta @ 2011 04 13, 09:58)
seklos neabejotinai pigiau, bet cia slidus reikalas, kaip sudygs, kaip prigys...as tisa sakant nebandziau tiksliai skaiciuoti...na aisku dar zeme kainuoja, drenazas...

štai ir matosi, kad neskaičiavot, brangiau tongue.gif smile.gif
Atsakyti