Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

pernai turguj kupstelis gal koki 1,50... kainavo... manau vieną lovelį reiks pasisodint... naktim jau pliusas žadamas, tai gal ok bus... g.gif
Atsakyti
Ateity taip ir planuoju puoštis, kiekvienam metų laikui - savi deriniai. Kol vasarinėms gėlėms dar yra per šalta, bus krokų, narcizų, našlaičių, hiacintų, raktažolių deriniai.
user posted image
user posted image

šventiniam savaitgaliui:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 10 balandžio 2011 - 18:58
žiauriai gerai atrodo thumbup.gif
kas ta žalia žolytė kaip čiobrelis vazonėlio kraštuose?

kiek našlaičių galima sutalpint į vazoniuką standartinį 12 cm? matyt vieną?


Atsakyti
ten čiobrelis ir yra, dar vienas foninis augalas - gebenė lipikė ( Hedera Helix )


Na, jei tokios našlaitės, kokias mačiau Olisetoj, tai tik viena į 12cm. Per jėgą negrūsti, bet ir palaidų nepalikti. Juk galima dar ką nors šalia įkurdint, ar kokiom samanom gražiai apdėti.
Atsakyti
o ką kurdint šalia našlaitės?
Papildyta:
aha, dar norėjau pasitart. į 60 cm lovį planuoju tris geltonas tagetes ir keturias svyrančias pelargonijas.
o spalvos svyrančių pas mane labai įvairios...

tagetes:
user posted image


pelargonijos:
user posted image

user posted image

user posted image


žinau, geriausiai būtų geriausiai žiūrėjęsi su amethyst, bet tiek jų nebuvo tąkart, tai pirkau miksą.

kažkaip planavau sodint taip: viršuje antroje eilėje tagetes, o priekinėje eilėje svyrančias pelargonijas: dryžuotą, vienspalvę vienspalvę, dryžuotą.

bet dabar pagalvojau geriau ir gal sakau nemaišyt? į lovį tik tagetes ir vienos rūšies pelargonijas? ir tiesiog lovius kabinti kas antrą - spalvotas ir dryžuotas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 10 balandžio 2011 - 19:37
Jei gerai supratau, tai pirminis sumanymas turėjo būti toks
user posted image user posted image


Daryčiau taip:
user posted image user posted image

arba taip:
user posted image user posted image

Dar galima būtų taip:
user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 11, 09:16)

na atrodo thumbup.gif bet man vis lyka klausiams.. ar tokiam kiekiui geliu nebus anksta.. ar jos neskurs..juk saknys ten suksis..susisuks.. doh.gif
Atsakyti
čia tik spalvų komponavimas, daigų kiekį pasirinkti reikia pagal savo nuožiūrą. Tiesiog paveiksliukai paimti iš interneto ir kaip puzlikas sudėliota wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 11 balandžio 2011 - 09:47
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 11, 10:47)
čia tik spalvų komponavimas, daigų kiekį pasirinkti reikia pagal savo nuožiūrą. Tiesiog paveiksliukai paimti iš interneto ir kaip puzlikas sudėliota wink.gif

aisku blush2.gif nes cia viso lovio ne lovelio reiktu tokiam kiekiui blush2.gif
Atsakyti
man labai patiko tas (buvau ir tokį numačiusi)

geltona geltona geltona
vienspalvė vienspalvė vienspalvė (aš nesiruošiau rūžavos su violetine maišyt, ruošiaus jas atskiruose loviuose apgyventint)

bet štai dilema ką daryt su dryžuotom g.gif

arba galima tada tik jas į lovelį sodint ir nemiksuot su tagetėm g.gif

dryžuotų kaip tyčia turiu daugiausia.

iš tiesų tai galiu kabint lovelius dvigubai, po du grupuotus. tai visai galiu paimt tą kompoziciją kur geltonos vidury susieina. arba atvirkščiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 11 balandžio 2011 - 14:07
Gal papraščiau būtų, jei parašytum skaičiais, kiek, kokių augalų ( spalvomis) turi 4u.gif

Tiesa, dar turbūt visi augalėliai atskiruose vazonuose auga, tai juos prieš sodinant galima su visais vazonais į lovelį susistatyt ir pažiūrėt, dieną, dvi smile.gif

Ir dar, jei tai negalutinis augalų pasirinkimas, gal dar galima pamąstyti apie foninius augalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 11 balandžio 2011 - 14:19