Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

sveikos smile.gif

ash vel chia su klausimu blush2.gif
sakykit o tunbergijos kazhin svirtu zhemyn jei ja augint kaip svyranchia ar vis tik liptu aukshtyn?
nusipirkau shiandien seklu, bandysiu grudint kaip chia Gaudvile aprashe, gal greit sudygs biggrin.gif

o kazhin vandeni pastoviai karshta jom papildyt ta pusdieni, ar gali atvest? g.gif
Atsakyti
pati auginu tunbergijas, nemanau kad jos svirtu schmoll.gif jos kaip pupos tik ir iesko kur isikibti ir kilti kilti vytis vytis doh.gif doh.gif kaip piktzole..tik ir ziuri prie ko prisisiurbt lotuliukas.gif
beje sudygo greit..ir nemirkiau ir nesildziau as ju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mashara @ 2011 04 06, 11:58)
Gal kas galite patarti: lobelijos turi po keturis lapelius, kada pikiuoti? Senesnėje temoje skaičiau, jog, kad būtų pilnesnė sodinti po keturis daigus?


aš tokias ir pikiavau, bet labai ryškus skirtumas- tos, kurios liko nepikiuotos, man daug geriau auga, matyt, paskubėjau su pikiavimu- bet auginu jas pirmąkart, tai eksperimentuoju blush2.gif

QUOTE(X-iuke @ 2011 04 06, 15:05)
sakykit o tunbergijos kazhin svirtu zhemyn jei ja augint kaip svyranchia ar vis tik liptu aukshtyn?
nusipirkau shiandien seklu, bandysiu grudint kaip chia Gaudvile aprashe, gal greit sudygs biggrin.gif


man irgi šis klausimas neduoda ramybės, nes vienoj senoj knygoj "Tūkstantis patarimų gėlių augintojui" skaičiau, kas jos auginamos kaip svyrančios, ne tik kaip lipančios g.gif

būčiau pabandžius taip auginti, nu kad nedygsta man jos doh.gif
Atsakyti
Dėl tunbergijų aš irgi turiu mintį bandyt augint kaip svyrančias. Man sudygo neblogai, tai dalį auginsiu į viršų, dalį turbūt lovelyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusė: 06 balandžio 2011 - 15:18
QUOTE(anikita @ 2011 04 05, 08:30)
as turiu parduoti lobeliju..per daug prisisejau 4u.gif  vilnius

sakykit mergaite, gal kuri auginat nemezijas, gal galit tar zodeli paziurejusios i manasias, ar is tokiu isstypusiu daigu kas nors uzaugs man ar man jau laidot jas, ar gal kas turit patarimu kaip toliau augint jas. Isstypo ziauriai tai paremiau su smeigtukais sumustiniams tongue.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 28, 21:01)
user posted image
labai jas myli amarai. Vien dėl to šis augalas, kaip ir medetkos, išbrauktas iš augintinų sąrašo. Galit bandyt, žinosit ar tinka ir patinka  4u.gif

Štai, dar ir labai mėgsta tokie vikšreliai kramsnoti lapus:
user posted image

O aš norėjau pasisėti nasturčių, nes kažkur skaičiau, kad pasodinus jas prie vaismedžių, apsaugo juos nuo kenkėjų... tai taip išeina, kad jos pritraukia kenkėjus? g.gif


esu pasisėjus ir svyrančių lobelijų, ar tiktų jas sodinti ir į gėlyną? Ar gėlyne sodinamos tik nesvyrančios?
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 04 06, 15:05)
1. sakykit o tunbergijos kazhin svirtu zhemyn jei ja augint kaip svyranchia ar vis tik liptu aukshtyn?
2. nusipirkau shiandien seklu, bandysiu grudint kaip chia Gaudvile aprashe, gal greit sudygs biggrin.gif

3. o kazhin vandeni pastoviai karshta jom papildyt ta pusdieni, ar gali atvest?  g.gif

1.kelis kartus auginau formuojant tris viršūnes, viena prikabindavau prie vertikalaus laikiklio, o kitoms būdavo suteikiama laisvė. Tai tos palaidosios vistiek prie ko nors kabindavosi ir lipdavo viršun wink.gif

2. čia ne grūdinmas, o luobelės suminkštinimas, kad lengviau prasikaltų wink.gif

3. kas kelias valandas nupildavau ir vėl karštu užpildavau.
Papildyta:
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 06, 18:09)
O aš norėjau pasisėti nasturčių, nes kažkur skaičiau, kad pasodinus jas prie vaismedžių, apsaugo juos nuo kenkėjų... tai taip išeina, kad jos pritraukia kenkėjus? g.gif

jos pritraukia kenkėjus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 06, 18:15)
1.kelis kartus auginau formuojant tris viršūnes, viena prikabindavau prie vertikalaus laikiklio, o kitoms būdavo suteikiama laisvė. Tai tos palaidosios vistiek prie ko nors kabindavosi ir lipdavo viršun wink.gif

2. čia ne grūdinmas, o luobelės suminkštinimas, kad lengviau prasikaltų wink.gif

3. kas kelias valandas nupildavau ir vėl karštu užpildavau.

achiu uzh atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Mačiau jau mieste klombos našlaičių prisodintų. KAži ar nenušaltų jos, jei į balokoną pora pasisodinčiau. Taip nyku. Noris kokio žiedelio bent vieno...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 10 balandžio 2011 - 18:18
Jei pirksit daigus iš turgaus, kur augalai prabūna lauke daug, tai viskas bus gerai, jei iš šiltnamių - gali nušalt, nes jos turi spėt prisitaikyt prie lauko sąlygų, čia buvo geras laikas kai buvo atšilę labai...Galima ir dabar sodint 'laukinukes', kurios pripratusios...jei dar taip našlaičių kokių kelių spalvų poruot, būtų labai gražu, šiemet pati gundžiausi kokius ankstyvus pavasarinius lovelius daryt, bet mano loveliuose jau pasodintos pelargonijos, nėr kur dėt tiek jų..o ką pqaskui darytumėt - keistumėt viską ar kaip?
Atsakyti
Aš visada porą našlaičių pasisodinu, kol manosios gėlytės dar auga. Tik kad pavasaris šiais metais labai vėlinasi... tai ir bijau
Atsakyti
aš jau užsisakiau našlaičių, pasisodinsiu šiek tiek į lovelius, papildomai jų nusipirksiu kokių nebrangių. arba panaudosiu praėjusių metų molinius indelius, kurių turiu begales. maišysiu geltonas, violetines ir tokias baltas su violetiniu ir rūžavu.
Atsakyti