Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

Labukas,

lyg ir perziurejau visa tema bet neradau niekur jokiu patarimu del Bakopu auginimo. Prie gera menesi nusipirkau melynu Bakopu daigeliu. Dar jie pas mane gerokai paaugo, zydi, isleido sakeliu. Taciau atrodo gan skystokai g.gif Norejau paklausti, ar reikia nuskabyti virsune. Ir kaip aplamai priziureti sias melynziedes. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
as lieju surfiniju trasom ir skabau bakopa..keleta kartu skabiau 4u.gif zydi auga..vargo nemato 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 04 05, 13:01)

labai grazhu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 04, 21:14)
ir siemet pasejau svyrancia naslaiote geltona , jau prazydo viena nu super spalva geltona geltona kaip lakisiaus panasi, tai as jas sodinsiu i viena loveli su violetine svyrancia pelargonija, manau kad turetu tikti  smile.gif

na tai metų gale papasakosit savo įspūdžius, kas ir kaip. paprastos našlaitės tai būna gana trumpo galiojimo, iki vasaros vidurio kažkaip.

dichondros... sudygt sudygo, bet jei jos ir toliau augs tokiu vėžlio greičiu, tai nusileidusį krūmelį žemyn turėsiu tik po penkių metų, ne kitaip.

Atsakyti
reikėjo ir dichondrą į lauką pasikaitint ant saulutės išnešt.
Todėl aną kartą ir minėjau, kad norimą vaizdą išgaut gali prireikt daugiau daigų. Žemyn labiau pasileidžia, bet labai nenoriai pasipučia.
Atsakyti
O kokios ten gelytės taip baltai ir gražiai žydi?
Atsakyti
Išpikiavai petunija sr diascija, nors mazos dar labai. Gal augs geriau, nes dabar tai ištysę plonybės tokei. O žemaūgius žioveinius pasisėjau kažkieno patarimu i permatomą šaldymo indelį. Tai man regis drūtesni dygsta ... smile.gif Baisu prisišnekėt, man tos gelės kiekvienais metais taip bus/nebus.. ir vis nepasimokau ką ne taip padarau. AIšku visai neiko užauga. Bet pas kita skažkaip gražesnės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 04 05, 18:11)
O kokios ten gelytės taip baltai ir gražiai žydi?

Bakopos mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho kokios gražios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 05 balandžio 2011 - 20:09
štai dar vienas nuostabus derinys: geltona plius violetinė.
ir nors rinkausi sau tik pelargonijas, neatsispyriau ir tokiam reikalui:
user posted image
Atsakyti
Gal kas galite patarti: lobelijos turi po keturis lapelius, kada pikiuoti? Senesnėje temoje skaičiau, jog, kad būtų pilnesnė sodinti po keturis daigus?
Atsakyti