Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

baisiai lėtai viskas dygsta, jau nusibodo... ir galvoju jei augalai turi dar tik po keturias poras lapų ar jau galima pikiuot?...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 04, 15:10)
baisiai lėtai viskas dygsta, jau nusibodo... ir galvoju jei augalai turi dar tik po keturias poras lapų ar jau galima pikiuot?...


man tunbergijos jau turbūt mėnesį dygsta doh.gif lens.gif dar vis tikiuosi, kad išdygs- optimistė aš doh.gif

keturios poros lapų- tai jau daug, o kokių čia augaliukų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darsė: 04 balandžio 2011 - 14:48
Pirkau lobeliju ir bakopu po pora diegeliu is ZS. DVI LOBELIJOS PAMIROJO. rodos,stiprus auginukai buvo g.gif Kuo jos ipatingos,kad kazkas nepatiko g.gif Rodos,jei isodinai,tai ir augs,kap koks agurkas ar pamidoras blink.gif
Atsakyti
man pasimirė pelargonija pirktinė. nu juokingiau nebūna. kažkaip užpuvo. o buvo sausa sausa, palaisčiau gausiai ir vsio.

lakišius su lobelija:
user posted image

palaukit kol lakišius subujos, bus daug žiedų ir tie ilgi linguojantys žiedų koteliaiatrodys žavingai
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 04 04, 15:47)
man tunbergijos jau turbūt mėnesį dygsta  doh.gif  lens.gif  dar vis tikiuosi, kad išdygs- optimistė aš doh.gif

tunbergijų sėklų luobelė labai kieta, tai jau iš praktikos žinau ir pagelbėju pati - sėklas pamirkau karštam vandeny ( koks karščiausias iš krano bėga) kokį pusdienį. Labai greit sudygsta po tokio streso wink.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 04 04, 17:04)
lakišius su lobelija:

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 04 04, 14:47)
man tunbergijos jau turbūt mėnesį dygsta  doh.gif  lens.gif  dar vis tikiuosi, kad išdygs- optimistė aš doh.gif

keturios poros lapų- tai jau daug, o kokių čia augaliukų?


diascijų ir petunijų, dar žemaūgis žioveinis pradėjo kaltis...
Ir dar į lauką reikės žemaūgį pelėžirnį sodint, tai laukiu, kad ajau nebežadės sniegų ir t.t. ... šiaip pas amne užuovėja ir saulė po pietų atsisuka.
Atsakyti
sveikutes smile.gif
pasakishkai atrodo tas derinukas melyna - geltona wub.gif
kaip tik tokiu pora daigeliu lobeliju vakar nusipirkau :)reiks kazhka derint smile.gif
sakykit o kiek lobelijos laiko dygsta? vakar dar seklychiu pasejau.. labai nekantrauju sasirodant pirmiesiems daigeliams smile.gif
Atsakyti
tikrai koks grazus tas lakisius wub.gif kodel as jo nesugalvojau pasiseti doh.gif
o lobelijos tai dygsta ilgokai..na laikotarpyje iki dvieju savaiciu g.gif
Atsakyti
Gal kas galite patarti kur geriau Vilniuje pirkti lobelijos ir lakisiaus daigelius ax.gif nes jauciu kol pasesiu pati, kol isdygs pas kitus jau zides doh.gif biggrin.gif

Mano visos nasturtes isdygo biggrin.gif ot maisto amarams bus biggrin.gif kazkaip galvcojau, kad nesudygs, bet biggrin.gif
Atsakyti
man lobelijos labai greitai sudygo, aisku sejau nedrazuotas, tai miskas gavosi, visas drauges apdalinau. ir siemet pasejau svyrancia naslaiote geltona , jau prazydo viena nu super spalva geltona geltona kaip lakisiaus panasi, tai as jas sodinsiu i viena loveli su violetine svyrancia pelargonija, manau kad turetu tikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 04 04, 15:47)
man tunbergijos jau turbūt mėnesį dygsta  doh.gif  lens.gif  dar vis tikiuosi, kad išdygs- optimistė aš

Mano tunberginija leidžia jau 4 ir 6 lapelius, bet sudygo ne visos gal du trečdaliai sėklų, bet užteks manau. Nemirkiau sėklų schmoll.gif
O lobelijos sudygti sudygo, bet va toliau atrodo, kad stovi vietoje ax.gif
Atsakyti
as turiu parduoti lobeliju..per daug prisisejau 4u.gif vilnius
Atsakyti