Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 29, 15:16)
cia neitema bet paklausiu gal jau kas sukure orchideju tema nauja nes dvi pastarosios vakar uzsidare

Orchidėjų priežiūros tema
Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema, Pavasariniai žiedai
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 28, 19:49)
Aš irgi jau po pirmų metų atsisakiau šių gėlių cool.gif

drinks_cheers.gif kaip aš medetkų lotuliukas.gif

QUOTE(gile:) @ 2011 03 29, 06:57)
Aciu uz ats 4u.gif prisigazdinau kad visokiems vabaleliams "maisto" prisodinau.... pasimeciau visai... Labai noriu oranzines, geltonos ar melynos spalvos balkone... tik dabar nezinau ka sodinti.... ir , kad graziai nusvirtu butu irgi gerai smile.gif Dideli norai naujoko doh.gif

lakišius + lobelija
arba tagetė + lobelija

QUOTE(X-iuke @ 2011 03 29, 11:06)
o ash zhiemai savo svyranchia pelargonija i laiptine buvau ishneshusi, tai ji ish ten dingo  blink.gif tai po to rashteli parashiau, kad grazhintu, ilgai teko rashinetis kad grazhintu... grazhino, bet gerokai apskabyta sad.gif

nieko sau. vagys raštingi ir dar derybininkai...

nusipirkau foninę gėlę ir pamiršau ką ten pirkau. einu dabar ieškot internete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 29, 22:13)

nieko sau. vagys raštingi ir dar derybininkai...



na jo, jos argumentai buvo kad laiptineje jinai sushals ir kad ji pavasari man grazhins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 03 30, 10:55)
na jo, jos argumentai buvo kad laiptineje jinai sushals ir kad ji pavasari man grazhins biggrin.gif

viršūnė rolleyes.gif

mano pelargonijų daigiukai vienas kitas papuvo. rodos kaip tik žemė sausa, aš paliejau gausiai, o čia šast ir nugeibo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 30 kovo 2011 - 11:39
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 29, 19:13)

lakišius + lobelija
arba tagetė + lobelija


Aciu smile.gif uz patarimą smile.gif o gal ispatirties galite patarti kiek vnt. deti i 60 cm loveli lakišiaus ir lobelijos? bijau padauginti, o po to snipstas gausis doh.gif ir kiek skaiciau temute galvoju, kad jau man geriau ieskoti siu gelyciu daigu... nes jeigu sesiu tai velokai turesiu ziedelius

Atsakyti
oi ne, nesu tokia gera patirties meistrė ir ekspertė. palaukim geriau išmanančių nuomonės.
aš tik pasakysiu, kad pernai sėjau vieną lobeliją ir du lakišius į tokį didėlesnį apvalų. gavau štai ką:
user posted image
čia vasaros pradžioj dar. žinoma, dabar daryčiau geriau. paskabyčiau, kad labiau šakotųsi, patręščiau. o čia augo pačios kaip augo.
šiaip šis mano bandymas vienas labiausiai patikusių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 30 kovo 2011 - 13:46
Kaip grazuuuu ir mergina ir gelytes puikios drinks_cheers.gif thumbup.gif vau viskas tikrai noriu tokio grozio smile.gif reikes ieskotis siu augaliuku daigu smile.gif , o kaip skabyti ja teisingai reikia?

Atsakyti
Patiko man labai derinukas. Prie sirdies saules spalva. Bet ,turbut,lakisiaus neptiprasysiu siaurinej pusej augti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 28, 19:01)
labai jas myli amarai. Vien dėl to šis augalas, kaip ir medetkos, išbrauktas iš augintinų sąrašo. Galit bandyt, žinosit ar tinka ir patinka  4u.gif

Štai, dar ir labai mėgsta tokie vikšreliai kramsnoti lapus:


O kaži, karpytalapės nasturtės lygiai taip pat kenkėjams skanios, kaip ir paprastos?
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 30, 14:39)
oi ne, nesu tokia gera patirties meistrė ir ekspertė. palaukim geriau išmanančių nuomonės.
aš tik pasakysiu, kad pernai sėjau vieną lobeliją ir du lakišius į tokį didėlesnį apvalų. gavau štai ką:
user posted image
čia vasaros pradžioj dar. žinoma, dabar daryčiau geriau. paskabyčiau, kad labiau šakotųsi, patręščiau. o čia augo pačios kaip augo.
šiaip šis mano bandymas vienas labiausiai patikusių

Gal galetumet nuotraukyte dar ideti, labai smalsu pamatyti smile.gif
As turiu pasisejusi lakisiu, gal kas galit patarti ar reikia ji lauzyti ar kazkaip apskabyti. Siandien zadu ispikuoti, bet keisti labai tie augaliukai pas mane, kazkokie labai isstybe, gal labai maziukus reikejo ispikuoti sakau. O dabar ziauriai nutyse, net nezinau kap su jais elgtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2011 04 04, 09:18)
As turiu pasisejusi lakisiu, gal kas galit patarti ar reikia ji lauzyti ar kazkaip apskabyti. Siandien zadu ispikuoti, bet keisti labai tie augaliukai pas mane, kazkokie labai isstybe, gal labai maziukus reikejo ispikuoti sakau. O dabar ziauriai nutyse, net nezinau kap su jais elgtis g.gif

Va va as ir pasisodinau ji siemet,tai nezinau ka reiks veikti,ispikiavau,tai dabar lauksiu kaip augs g.gif
Atsakyti
lakisiu reiks virsune gnybt...tada isisketojo i sonus 4u.gif auginu ji pirmi metai..bet tiesa sakant kitais metais neauginsiu schmoll.gif stypena toks biski,an patinka veslios geles...o sio stypena kotukas..gale ziedukas schmoll.gif blush2.gif ir saules gana ..bet kazko tikejausi is jo kompaktiskesnio vaizdo 4u.gif
Atsakyti