Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(gile:) @ 2011 03 28, 19:46)
Sveikos mielosios, as dar naujoke su sodinimais... 4u.gif  pernai sejau tik levandas viskas ciki, po ziemos irgi nenusalo, bet siemet prisejau nasturciu... taciau nezinau kaip jos tiks auginimui loveliuose, g.gif  (pietine puse) ir ar graziai atrodys... gal kas is patirties gali patarti smile.gif, nes turiu balkona 9 metru reikia jam zalumos smile.gif  palergoniju nelabai noriu... ax.gif

user posted image
labai jas myli amarai. Vien dėl to šis augalas, kaip ir medetkos, išbrauktas iš augintinų sąrašo. Galit bandyt, žinosit ar tinka ir patinka 4u.gif

Štai, dar ir labai mėgsta tokie vikšreliai kramsnoti lapus:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 28 kovo 2011 - 19:04
QUOTE(Gija* @ 2011 03 28, 09:33)
sveiki,
norejau pasiteirauti, pas mus pietine puse, saule kepina visa diena  doh.gif  kokios gelytes,krumeliai tiktu  g.gif  aciu


Iš patirties...
Petunijoms ten nieko gero, jokio grožio, tik šienas, iškepina saulė visą vandenį, neprilaisčiau.
Kitais metais serenčius su lobelijom sodinau, serenčiai - thumbup.gif , nieks jiems nebaisu, o lobelijos virto šienu doh.gif .
Šiais metais - bandymai pelargonijoms su šlamučiu bus, žiūrėsim kas išeis smile.gif
Atsakyti
Ai vis tiek išnešiu vazoną, kai paauginsiu gėlytes. Mano vazonas ne vazonas - toks baltas indas nuo sveriamų ledų mirksiukas.gif tai negaila. Išbandysiu ir žinosiu rolleyes.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 28, 19:40)
o ten dienos šviesa ateina, atvira erdvė?


Dienos šviesa ateina, tiesioginės saulės niekada nebūna, langai į šiaurę.
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 28, 20:01)
labai jas myli amarai. Vien dėl to šis augalas, kaip ir medetkos, išbrauktas iš augintinų sąrašo. Galit bandyt, žinosit ar tinka ir patinka 

Štai, dar ir labai mėgsta tokie vikšreliai kramsnoti lapus

drinks_cheers.gif Aš irgi jau po pirmų metų atsisakiau šių gėlių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 03 28, 20:15)

Šiais metais - bandymai pelargonijoms su šlamučiu bus, žiūrėsim kas išeis smile.gif


100 proc. pataikysi bus nuostabios palanges ar balkonai.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 28, 17:01)
user posted image
labai jas myli amarai. Vien dėl to šis augalas, kaip ir medetkos, išbrauktas iš augintinų sąrašo. Galit bandyt, žinosit ar tinka ir patinka  4u.gif

Štai, dar ir labai mėgsta tokie vikšreliai kramsnoti lapus:
user posted image



Aciu uz ats 4u.gif prisigazdinau kad visokiems vabaleliams "maisto" prisodinau.... pasimeciau visai... Labai noriu oranzines, geltonos ar melynos spalvos balkone... tik dabar nezinau ka sodinti.... ir , kad graziai nusvirtu butu irgi gerai smile.gif Dideli norai naujoko doh.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus, tai siemet sodinsiu slamucius, pelergonijas ir serencius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 28, 19:36)
Turiu klausimą:
sumaniau, kad į laiptinę galiu išnešti petunijų  SEnam daugiabutyje, ant pašto dėžučių - kaži kaip joms ten bus augti, ar verta man tai daryti??  Kad prieš kaimynus neapsijuokčiau.....


Aš savo begonjijas laiptinei laikiau per žiemą tai labai man patiko jauku laiptinei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2011 03 29, 10:27)
Aš savo begonjijas laiptinei laikiau per žiemą tai labai man patiko jauku laiptinei  wub.gif


Žiemą pas jauku laiptinei nuo paliktu begoniju?? lotuliukas.gif Ar čia ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 28, 20:01)
user posted image
labai jas myli amarai. Vien dėl to šis augalas, kaip ir medetkos, išbrauktas iš augintinų sąrašo. Galit bandyt, žinosit ar tinka ir patinka  4u.gif



tas tai tikrai, pernai nespejau ash nuo ju atkratinet amarus ir dar kazhkokie vos izhiurimi raudoni vabaliukai uzhpuole sad.gif ph34r.gif iki rudens ish mano balkoniniu grozhybiu nieko neliko sad.gif o taip man patinka nasturtos, ypach ivairiaspalves... wub.gif

QUOTE(Lavrynka @ 2011 03 29, 10:27)
Aš savo begonjijas laiptinei laikiau per žiemą tai labai man patiko jauku laiptinei  wub.gif


o ash zhiemai savo svyranchia pelargonija i laiptine buvau ishneshusi, tai ji ish ten dingo blink.gif tai po to rashteli parashiau, kad grazhintu, ilgai teko rashinetis kad grazhintu... grazhino, bet gerokai apskabyta sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 29 kovo 2011 - 11:07
QUOTE(X-iuke @ 2011 03 29, 09:06)
tas tai tikrai, pernai nespejau ash nuo ju atkratinet amarus ir dar kazhkokie vos izhiurimi raudoni vabaliukai uzhpuole sad.gif  ph34r.gif  iki rudens ish mano balkoniniu grozhybiu nieko neliko sad.gif o taip man patinka nasturtos, ypach ivairiaspalves...


Man irgi jos grazios prisodinau kazkur 6 pokucius 4u.gif galvojau zides man iki velyvo rudens ech doh.gif o negi nera kokio priesnuodzio nuo tu kenkeju?... unsure.gif
Kazkaip kaimuose tos nasturtes taip graziai auga...
Atsakyti
QUOTE(gile:) @ 2011 03 29, 13:41)
Man irgi jos grazios prisodinau kazkur 6 pokucius 4u.gif  galvojau zides man iki velyvo rudens ech doh.gif  o negi nera kokio priesnuodzio nuo tu kenkeju?... unsure.gif
Kazkaip kaimuose tos nasturtes taip graziai auga...

Rinkti kirminus, ar naudoti chemiją ax.gif
Atsakyti
cia neitema bet paklausiu gal jau kas sukure orchideju tema nauja nes dvi pastarosios vakar uzsidare
Atsakyti