Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

Gintare, kokie jau dideli serenčiai, maniškiai dar tik kiša galvas iš žemės ax.gif

QUOTE(Gija* @ 2011 03 28, 08:33)
sveiki,
norejau pasiteirauti, pas mus pietine puse, saule kepina visa diena  doh.gif  kokios gelytes,krumeliai tiktu  g.gif  aciu


Patikrinta- pelargonijos patvariausios thumbup.gif
Šiaip turbūt daugumai gėlių patinka saulė, bet kitoms reikia labai daug laistymo tuomet, o pelargonijos labai kantrios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 03 28, 11:55)
Gintare, kokie jau dideli serenčiai, maniškiai dar tik kiša galvas iš žemės ax.gif
Patikrinta- pelargonijos patvariausios thumbup.gif
Šiaip turbūt daugumai gėlių patinka saulė, bet kitoms reikia labai daug laistymo tuomet, o pelargonijos labai kantrios wub.gif

AČIUKAS, NA AŠ NELABAI SENIAI JAS SĖJAU NA PRIEŠ2 SAVAITES MAŽDAUG,YRA IR KITU PAĖJAU TREČIADIENII TAI VA JAU KOKIE mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
MANO BUSIMASIS DARZAS biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
mANO MAZOJI DARZININKE LABAI MEGSTA POZUOTI PRIE AUGALELIU biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
gintare0704 Kada seti gvazdikeliai ,paprikos....?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 28 kovo 2011 - 15:33
QUOTE(amarrile @ 2011 03 28, 16:32)
gintare0704  Kada seti gvazdikeliai ,paprikos....?

didieji prieš 2 savaites o mazieji treciadieni. Pprikos kovo 1 diena smile.gif
Atsakyti
gintare0704, tas sodininkas labai geras
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 28, 16:42)
gintare0704, tas sodininkas labai geras

aciu megsta labai pozuoti mano sodininke bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu klausimą:
sumaniau, kad į laiptinę galiu išnešti petunijų SEnam daugiabutyje, ant pašto dėžučių - kaži kaip joms ten bus augti, ar verta man tai daryti?? Kad prieš kaimynus neapsijuokčiau.....
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 28, 19:36)
Turiu klausimą:
sumaniau, kad į laiptinę galiu išnešti petunijų  SEnam daugiabutyje, ant pašto dėžučių - kaži kaip joms ten bus augti, ar verta man tai daryti??  Kad prieš kaimynus neapsijuokčiau.....

o ten dienos šviesa ateina, atvira erdvė?
Atsakyti
Sveikos mielosios, as dar naujoke su sodinimais... 4u.gif pernai sejau tik levandas viskas ciki, po ziemos irgi nenusalo, bet siemet prisejau nasturciu... taciau nezinau kaip jos tiks auginimui loveliuose, g.gif (pietine puse) ir ar graziai atrodys... gal kas is patirties gali patarti smile.gif, nes turiu balkona 9 metru reikia jam zalumos smile.gif palergoniju nelabai noriu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 28, 19:36)
Turiu klausimą:
sumaniau, kad į laiptinę galiu išnešti petunijų  SEnam daugiabutyje, ant pašto dėžučių - kaži kaip joms ten bus augti, ar verta man tai daryti??  Kad prieš kaimynus neapsijuokčiau.....


Jei tik laiptinė pietinei pusei, tai dar galėtu augti, jei ten aišku pakankamai langų. Bet turiu tokią patirtį, kai buvau išnešus į laiptinę gėles ir pakabinus jas vazonuose ant sienu, tai neilgai viena iš ju ten buvo, kokia savaite- išrovė
gun_bandana.gif , kitą vazona bandė nukabinti šiais metais, bet mano vyras buvo jį prisukes, tai nelabai gavosi nukabint, tik išdraskė ir pametė ant žemės ir vazoną ir gėlę, trečią vazona nukabinau pati ir pavasari prikabinsiu savo balkone. Vienzodz- vandalai...
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 28, 16:29)

mANO MAZOJI DARZININKE LABAI MEGSTA POZUOTI PRIE AUGALELIU biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Gera foto lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti