Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Bozenyte @ 2011 03 25, 20:47)
šlamuti gražios gėlytės, reiks jau kažką galvot ką sodinti, nes noriu dabar nusipirkti gėlytes ir pačiai biški paauginti kol visiškai užaugs, nes manau žymiai pigiau išeis, nei iškart pirkt dideles. vat kad tik užaugtų 4u.gif

Matau noras yra, tai truputi meiles ir bus nuostabus vazonai wub.gif
Atsakyti
Patersiu eteri blush2.gif
Parduodu,
salavijus, lobelijas, ziles,margenius, lobuliarijas, gazanijas, zioveinius, spriges, celiozijas, liguoles,foto atsiusiu kam idomu, nes augaleliai nuolat auga augaleliai tinkami vazoninem kompozicijoms
vilnius
Atsakyti
Sveikos gėlių mylėtojos. Sugalvojau aš žiemą, kad bandysiu papuošti savo balkoną piliarožėmis. Mačiau Vilniuje vasara kaip lovelyje labai gražios žemaūgės piliarožės. Gal kas bandėte taip auginti? Štai įkeliu mano piliarožės, dar jos mažutės. blush2.gif ax.gif smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Prisiduodu su savo sodu smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vakar bauhof prisipirkau pelergonijų svyrančių. Bus ir mano balkonas gražus.

O su kokiom gėlytėm jūs jas gerinat? Ir metriniame vazone po kelis daigelius jas sodinat?
Papildyta:
QUOTE(rimulia12 @ 2011 03 27, 17:10)
Vakar  bauhof prisipirkau pelergonijų svyrančių. Bus ir mano balkonas gražus.

O su kokiom gėlytėm jūs jas gerinat? Ir metriniame vazone po kelis daigelius jas sodinat?

Radau neišmesta pakelį pelergonijų ir atsakymą po kiek sodinti. Ant pakuotės rašoma kad jas sodinti kas 20cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 27, 12:59)
Sveikos gėlių mylėtojos. Sugalvojau aš žiemą, kad bandysiu papuošti savo balkoną piliarožėmis. Mačiau Vilniuje vasara kaip lovelyje labai gražios žemaūgės piliarožės. Gal kas bandėte taip auginti? Štai įkeliu mano piliarožės, dar jos mažutės.

Piliarožės yra dvimetės ir jei šiemet pasėjot, tai žydės tik kitą vasarą. Šiemet bus tiesiog nedideli žali kupsteliai, be jokio grožio 4u.gif

QUOTE(Deme @ 2011 03 27, 14:55)
Prisiduodu su savo sodu smile.gif

visas namų ūkis pajungtas thumbup.gif

QUOTE(rimulia12 @ 2011 03 27, 15:12)
O su kokiom gėlytėm jūs jas gerinat?

o dabar, jei tą patį parašyt lietuviškai? Nieko nesupratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 27, 18:19)
Piliarožės yra dvimetės ir jei šiemet pasėjot, tai žydės tik kitą vasarą. Šiemet bus tiesiog nedideli žali kupsteliai, be jokio grožio  4u.gif
visas namų ūkis pajungtas  thumbup.gif
o dabar, jei tą patį parašyt lietuviškai? Nieko nesupratau  blush2.gif

Labai dėkoju, kad pasakėte. Lauksiu antrųjų metų ir žydėjimo. Štai pasisėjau srenčių, galvojau lauke reiks pasodinti, ogi žiūrių jau ten kaip ir žiedus krauna dar mažučius žiedukus. O gal galima juos ir balkone loveliuose auginti? Ačiū.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 27 kovo 2011 - 21:32
Taip, augina ir loveliuose. Mažai priežiūros reikalaujanti gėlė, žydi iki pat šalnų. Norint paskatinti žydėjimą, rekomenduoja bevystančius žiedukus išskint. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 27 kovo 2011 - 21:50
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 27, 19:19)
o dabar, jei tą patį parašyt lietuviškai? Nieko nesupratau  blush2.gif

biggrin.gif Ne derinat o kombinuojat. Esu mačius pelergonijas su bakopom viename vazone. O su kokiom dar?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 27, 22:25)
Taip, augina ir loveliuose. Mažai priežiūros reikalaujanti gėlė, žydi iki pat šalnų. Norint paskatinti žydėjimą, rekomenduoja bevystančius žiedukus išskint.  4u.gif

Aciu reik nugnybt kadangi dar labai mazi tai ir negaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 03 28, 00:44)
biggrin.gif  Ne derinat o kombinuojat. Esu mačius pelergonijas su bakopom viename vazone. O su kokiom dar?

šliaužiantis šlamutis, italinis šlamutis arba rozmarinas, šliaužianti guboja. Kartu su kitomis pelargonijomis smile.gif

QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 28, 08:15)
Aciu reik nugnybt kadangi dar labai mazi tai ir negaila biggrin.gif

nuvytusius, peržydėjusius reikia, o ne šviežius biggrin.gif
Atsakyti
sveiki,
norejau pasiteirauti, pas mus pietine puse, saule kepina visa diena doh.gif kokios gelytes,krumeliai tiktu g.gif aciu
Atsakyti