Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Margareta @ 2011 03 23, 15:09)
o kokioj jie stadijoj? uzgteleje ar vos prasikele?  g.gif


Panašiai gal 1,5 - 2 centimetrų, bet pirmojo tikrojo lapelio dar neišleidę
Papildyta:
Ar tokio ūgio daigelių jau išvis nebereikia dengti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zimzu: 23 kovo 2011 - 15:50
Puiki pavasario diena biggrin.gif biggrin.gif Tad išsikuopiau balkoną, lovius, nes jų nebuvau dar iškračiusi ax.gif Dbr jau lauksiu kol daigiukai užaugs biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
pasigirsiu blush2.gif raudoni salavijai ir celiozijos jau krauna ziedelius ax.gif
Papildyta:
beje surfiniju nedengiau..tik sukaisiojau i zzeme, visos isikaknijo auga..saknys tik baltuoja thumbup.gif skaidrus indeliai...o maniau nustips tai ne spalvu neatsizymejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 23, 15:48)
Panašiai gal 1,5 - 2 centimetrų, bet pirmojo tikrojo lapelio dar neišleidę
Papildyta:
Ar tokio ūgio daigelių jau išvis nebereikia dengti? g.gif


as tokiu jau nedengiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 23, 16:12)
kaip vadinasi knyga ir kuris psl.?

knyga rūsų kalba cvety dlia balkona ili 1000 rastenij dlia vasego balkona
autorius zykova, klimenko 269 psl.
Papildyta:
QUOTE(Bozenyte @ 2011 03 23, 21:50)
knyga rūsų kalba cvety dlia balkona ili 1000 rastenij dlia vasego balkona
autorius zykova, klimenko 269 psl.

čia įdėjau foto gėlytės, (mėdelio) paveiksliuką, gal jūs žinosit kaip vadinasi. 4u.gif
http://www.part.lt/p...126aea45253.JPG
arba gal žnot ką dar galima nusipirkti kad tokio tipo būtų
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2011 03 23, 20:59)
knyga rūsų kalba cvety dlia balkona ili 1000 rastenij dlia vasego balkona
autorius zykova, klimenko 269 psl.
Papildyta:

čia įdėjau foto gėlytės, (mėdelio) paveiksliuką, gal jūs žinosit kaip vadinasi. 4u.gif
http://www.part.lt/p...126aea45253.JPG
arba gal žnot ką dar galima  nusipirkti kad tokio tipo būtų

jei gerai įžiūriu, tai tekste kaip tik aprašoma kaip tokius 'medelius' pačiam susiformuoti ir vėliau prižiūrėti. Tik čia ne medis, o gėlė medėjančiomis šakutėmis, kažkas iš astrinių. Gali būti baltagalvė ar argirantema. Pirkti būna ten, kur prekiauja gėlėmis, sodinukais ir daigais. Kitas klausimas, ar yra tinkamos sąlygos auginti balkone - apšvietimas, vėjas ir kt. faktoriai wink.gif

user posted image
Beje, taip susiformuoti galima ir amerikines lantanas, fuksijas, citrinmedžius, pelargonijas, buksmedžius, rozmarinus, levandas ir t.t.
Atsakyti
visai įdomiai tie "medeliai" iš gėlių.

aš tiek turiu daigų, kad dabar jau sprendžiu klausimą kur ir kaip viską sutaplinti ir kas svarbiausia, prilaistyti... biggrin.gif

atsakykit man nemokšai prašau, kaip daryt. ar tagetes su pelargonijom į vieną žemę susodint, ar kažkurį (na matyt pelargonijas) įkišt su vazonėliu? nes man įdomu, kaip paskui jas iškart žiemot g.gif ar nekast, o tik šakelių pasiskint įšaknydijimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 24, 11:17)
kaip daryt. ar tagetes su pelargonijom į vieną žemę susodint, ar kažkurį (na matyt pelargonijas) įkišt su vazonėliu? nes man įdomu, kaip paskui jas iškart žiemot  g.gif  ar nekast, o tik šakelių pasiskint įšaknydijimui  g.gif

kažkur atminty kirba, kad ir serenčius galima paversti daugiamečiais, jei per žiemą laikyt ne žemesnėje kaip 5C laipsniai temperatūroje.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 24, 12:17)
visai įdomiai tie "medeliai" iš gėlių.

aš tiek turiu daigų, kad dabar jau sprendžiu klausimą kur ir kaip viską sutaplinti ir kas svarbiausia, prilaistyti...  biggrin.gif

atsakykit man nemokšai prašau, kaip daryt. ar tagetes su pelargonijom į vieną žemę susodint, ar kažkurį (na matyt pelargonijas) įkišt su vazonėliu? nes man įdomu, kaip paskui jas iškart žiemot  g.gif  ar nekast, o tik šakelių pasiskint įšaknydijimui  g.gif

Tagetes rudeni is tarpu su peiliu ispjausit,saknis paliksit,o pavasary pelargonijas persodinsit...
Atsakyti
ten kur parduoda tuos medelius iš gėlių ir pasako kokiom sąlygom reikia auginti? 4u.gif
jūs man pasakykite kokios gėlės žydį pavėsyje, ir nebijo vėjo, bei žydėtų visą vasarą iki rudens
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2011 03 24, 14:02)
jūs man pasakykite kokios gėlės žydį pavėsyje, ir nebijo vėjo, bei žydėtų visą vasarą iki rudens

PELARGONIJOS -aisku jos saule labai mėgsta, bet pavėsyje irgi labai gerai auga ir zydi, reikia negailet demesio ir turesite labai grazius lovelius dar galima pamaisyti šlamuti, dikondra ar bakopa, jos apsaugos geriau nuo vėjo.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 25, 12:39)
PELARGONIJOS -aisku jos saule labai mėgsta, bet pavėsyje irgi labai gerai auga ir zydi, reikia negailet demesio ir turesite labai grazius lovelius dar galima pamaisyti šlamuti, dikondra ar bakopa, jos apsaugos geriau nuo vėjo.

šlamuti gražios gėlytės, reiks jau kažką galvot ką sodinti, nes noriu dabar nusipirkti gėlytes ir pačiai biški paauginti kol visiškai užaugs, nes manau žymiai pigiau išeis, nei iškart pirkt dideles. vat kad tik užaugtų 4u.gif
Atsakyti