Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(rositta @ 2011 03 21, 21:54)
O kur tokios lentynos yra Vilniuje , gal kas žino ?  user posted image

kokios 'tokios'?
Atsakyti
Laba diena , teiravausi kur pirkti Melotrijų, merginos sako yra tokios retų augalų lentynos , bet jos apie Kauną ir Klaipėdą minėjo, gal kur Vilniuje kur tokios lentynos yra žinote ?


QUOTE(rositta @ 2011 03 21, 17:03)
Laba diena,

4u.gif  4u.gif  4u.gif  Prašome išduoti paslaptį , o kur gauti šitų Melotrijų ???

labai , labai reikia apželdinti terasą  user posted image



QUOTE(Angelux @ 2011 03 21, 19:06)
Ju sėklų rasitė prie retų augalu, bent jau pas mumis yra jų visą lentyna.



QUOTE(rositta @ 2011 03 21, 22:54)
O kur tokios lentynos yra Vilniuje , gal kas žino ?  user posted image

Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2011 03 22, 11:20)
Laba diena , teiravausi kur pirkti Melotrijų, merginos sako yra tokios retų augalų lentynos , bet jos apie Kauną ir Klaipėdą minėjo, gal kur Vilniuje kur tokios lentynos yra žinote ?

taigi ir Maximose, IKI'nėse, Rimi'nėse tie stendai stovi, Žaliosiose stotelėse, Žaliuosiuose centruose - ta pati produkcija per visą LT wink.gif

Visa linija panašiai atrodančių pakuočių:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 22 kovo 2011 - 11:31
Tingiu skaityti,o MB klausia,ar tinka i bliuda supjauti biggrin.gif
Atsakyti
Tinka biggrin.gif
Atsakyti
žinokite nusprendžiau ir aš pirmą kartą papuošti savo balkonus, esu šitoj sferoj naujokė, nes gėlių niekad pati nesodinus blush2.gif tai turiu 2 lauko balkonus, vieną didelį 6 m. ilgio tai ten planuoju iš viršaus per visą ilgį pasodinti gėlytes iš šono vazonuose pasodinti kokį medį, o kitam balkone iš apačios ir iš viršaus, kad kaimynai nieko nematytų. 4u.gif
tai gal kas galėtų pasiūlyti kokias gėlytes geriausiai sodinti, kad augtų ir žydėtų gražiai, o priežiūros būtų kuo mažiau. vienam balkone tik iš ryto saulė būna, ir vėjuota pusė, o kitam visada saulė šviečia. abu balkonai antrame aukšte.
Atsakyti
Tai kad paprstai balkoniniam augalam ypatingos priežiūros nereik... na man neteko su tokiais susidurt smile.gifO ką sodinsit, čia jau skonio reikalas smile.gif tik neįsivaizduoju kokį medį sodinsit balkone.. smile.gif
Papildyta:
Savo daiginamą aortimentą vakar papildžiaužmaūgiais žioveiniais smile.gif
Reik lovelių dar dasipirkt, kažkaip noris gauiai apsiželdinti. O kas iš to išeis bus matyt smile.gif
Tiesa vakar jau mačiau daigelių su žiedais pardavinėjant. Bet ar ne per anksti jiems.
Atsakyti
Turiu isvaziuoti pusei savaites ir nezinau kaip su daigais daryti: palikti ant palanges uzdangstytus ar atidengti? Jei paliksiu uzdangstytus baisu, kad nesupelytu. Jei paliksiu neuzdengtus baisu, kad zeme saulej perdzius. Kaip tada daryti? O kas galetu mano daigiukus namie priziureti kol manes nebus irgi nera unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zimzu: 23 kovo 2011 - 14:57
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 23, 13:26)
Tai kad paprstai balkoniniam augalam ypatingos priežiūros nereik... na man neteko su tokiais susidurt smile.gifO ką sodinsit, čia jau skonio reikalas smile.gif tik neįsivaizduoju kokį medį sodinsit balkone.. smile.gif
Papildyta:
Savo daiginamą aortimentą vakar papildžiaužmaūgiais žioveiniais smile.gif
Reik lovelių dar dasipirkt, kažkaip noris gauiai apsiželdinti. O kas iš to išeis bus matyt smile.gif
Tiesa vakar jau mačiau daigelių su žiedais pardavinėjant. Bet ar ne per anksti jiems.

gal ne medį, pamačiau knygoj foto, labai noriu, tik neparašyta kaip vadinasi, toks kaip medelis, apačioj kotas, o viršuj kaip krūmas daug smulkių gėlyčių
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 23, 14:53)
Turiu isvaziuoti pusei savaites ir nezinau kaip su daigais daryti: palikti ant palanges uzdangstytus ar atidengti? Jei paliksiu uzdangstytus baisu, kad nesupelytu. Jei paliksiu neuzdengtus baisu, kad zeme saulej perdzius. Kaip tada daryti?  O kas galetu mano daigiukus namie priziureti kol manes nebus irgi nera unsure.gif  mastau.gif


o kokioj jie stadijoj? uzgteleje ar vos prasikele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2011 03 23, 15:04)
gal ne medį, pamačiau knygoj foto, labai noriu, tik neparašyta kaip vadinasi, toks kaip medelis, apačioj kotas, o viršuj kaip krūmas daug smulkių gėlyčių

kaip vadinasi knyga ir kuris psl.?
Atsakyti
Bozenyte,gal oleandras? Jis ziema kambary,vasara lauke...
Atsakyti