Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

[quote=jediara,2011 03 18, 11:28]
Paziurejau nuotraukas pries kelias dienas.Gal kad amo netekau,gal is pavydo wub.gif kelia dienas nepagyriau blush2.gif Bet va viena beda.... Kai pasiziurejau,kokios grazios nuotraukos,savu greit nebandysiu siuntineti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 20, 11:36)
Jei nori, kad augtų lapija, rinkis trąšas su didesniu azoto (N) kiekiu  ax.gif

dėkui smile.gif
Atsakyti
[quote=amarrile,2011 03 20, 13:57]
[quote=jediara,2011 03 18, 11:28]
Paziurejau nuotraukas pries kelias dienas.Gal kad amo netekau,gal is pavydo wub.gif kelia dienas nepagyriau blush2.gif Bet va viena beda.... Kai pasiziurejau,kokios grazios nuotraukos,savu greit nebandysiu siuntineti blink.gif
[/quote]
Nepavydėk blush2.gif Kodėl esi nusivylusi savo nuotraukomis? blink.gif Juk svarbiausia, kad matytumėm augaliuko grožį, o meniškai ir aš nemoku daryti ax.gif Greitai parodyk savo balkonų foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 20, 14:37)
Nepavydėk blush2.gif  Kodėl esi nusivylusi savo nuotraukomis? blink.gif  Juk svarbiausia, kad matytumėm augaliuko grožį, o meniškai ir aš nemoku daryti ax.gif  Greitai parodyk savo balkonų foto mirksiukas.gif

Man irgi jūsų albumas nuostabus wub.gif išsiunčiau nuorodą ir anytai, kad pasižiūrėtų, na tai komentarai kuo gražiausi ir nustebimas dideliausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 03 21, 11:32)
Man irgi jūsų albumas nuostabus  wub.gif išsiunčiau nuorodą ir anytai, kad pasižiūrėtų, na tai komentarai kuo gražiausi ir nustebimas dideliausias  thumbup.gif

aciuks.gif Mylimiausios gėlės -lelijos ax.gif
Atsakyti
o man iskilo toks klausimas problema g.gif
kadangi mano auginamos gelytes pradzioje buvo miniatiurines liliputes lotuliukas.gif susigundziau ermitaze nusipirkt tu standartiniu daigiuku, nugribiau kelias surfinijas lobelijas lakisius ir rezultate.. kovo vidurys..jos jau visos suauge ir zydi blink.gif doh.gif cia normalu? nei as ja ten tresiau nei kaip kitaip turbinau g.gif man toks jausmas kad jos iki tikros vasaros zydes prisizydes ir gala gaus unsure.gif ar ne peranksti jos suago ir suzydejo doh.gif lobelijos didziules kupstai..zydi..tokios ir surfinijos..bijau kad kai ateis sezonas jos jau bus savo atzydeje unsure.gif ar cia tik man taip vienai..nenusiseke g.gif
Atsakyti
lobelijos tai ilgai zydi, pas mane tai vos ne iki salnu zydi smile.gif o su surfinijom tai nzn...o siaip tai geguzes men galesi papildyti saviskem isdaigintom wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 21 kovo 2011 - 14:42
QUOTE(Margareta @ 2011 03 21, 16:41)
lobelijos tai ilgai zydi, pas mane tai vos ne iki salnu zydi smile.gif o su surfinijom tai nzn...o siaip tai geguzes men galesi papildyti saviskem isdaigintom wink.gif

Užpernai kuomet vasara buvo nekaršta tai maniškės lobelijos iki gruodžio žydėjo. Ir pirmojo sniegelio nebijojo. Tik paspaudus tokiam rimtam šaltukui (naktį turbūt -5 buvo) nušalo.

Ar tik nereikės man lobelijų nusipirkti. g.gif Kažin kokią vasara pranašauja?
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2011 03 19, 11:12)
O balkonam , kad kaimynai nematytu, gerai tinka afrikos arbuzai- melotrijas  biggrin.gif , užauga iki 3 metrų, kabinasi kur tik įmanoma, auga panačšiai , kaip agurkas ir užaugina apie 2-3 cm vaisius panašius į mažus arbuziukus. Šiemet užsisodinsiu jais savo pietu pusej balkona, nes vasara jame net pietunijom per karšta, o Afrikos gyventojui bus kaip tik.


Laba diena,

4u.gif 4u.gif 4u.gif Prašome išduoti paslaptį , o kur gauti šitų Melotrijų ???

labai , labai reikia apželdinti terasą user posted image
Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2011 03 21, 17:03)
Laba diena,

4u.gif  4u.gif  4u.gif  Prašome išduoti paslaptį , o kur gauti šitų Melotrijų ???

labai , labai reikia apželdinti terasą  user posted image



Ju sėklų rasitė prie retų augalu, bent jau pas mumis yra jų visą lentyna.
Atsakyti
O kur tokios lentynos yra Vilniuje , gal kas žino ? user posted image
Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2011 03 21, 22:54)
O kur tokios lentynos yra Vilniuje , gal kas žino ?  user posted image



4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti