Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Rutele_S @ 2011 03 18, 17:40)
Mamytes, turiu levandu seklu, i vazoneli noreciau pasiset, taciau nezinau kiek berti i sakykim 15 cm skersmens vazoneli? nes ant pakuotes raso 0.1 g uztenka 10kv metru o pakelyje yra 0.2 gramai.


As levandas pasisejau pries savaite. Trys daigeliai jau "nosis" iskise. Nezinau ir as kaip su jomis elgtis. Daiginu dabar mazam indely, paskui kai labiau ugtels bandysiu pikiuoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 18, 18:54)
As levandas pasisejau pries savaite. Trys daigeliai jau "nosis" iskise. Nezinau ir as kaip su jomis elgtis. Daiginu dabar mazam indely, paskui kai labiau ugtels bandysiu pikiuoti.  smile.gif

tai visa pakeli i viena vazoneli beret?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 03 18, 18:11)
tai visa pakeli i viena vazoneli beret?


Taip, visa pakeli, tik ne i vazoneli o dezute nuo pyrago. Paskui kai labiau paaugs perkelsiu i ka nors erdvesnio. Ziuresiu kiek cia man ju sudygs. Jei daug sudygs, tai atiduosiu dali ar savo mamai, ar vyro mamai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 18, 20:25)
Taip, visa pakeli, tik ne i vazoneli o dezute nuo pyrago. Paskui kai labiau paaugs perkelsiu i ka nors erdvesnio. Ziuresiu kiek cia man ju sudygs. Jei daug sudygs, tai atiduosiu dali ar savo mamai, ar vyro mamai. smile.gif


Viso pakelio tikrai bus per daug biggrin.gif , nebent norit prisisėt puse gėlyno smile.gif
Aš pasisėjau rudeny i vaonėlį, nu maždaug gal kokius dvidešimt sėklyčių, tikrai jų man tiek nereikės, tai rudėnį sudygo ir per žiemą buvo įstiklintam balkone, neseniau išpikiavau ir už kokio mėnesio sodinsiu lauke.
Ir sėjant , nereikia užbert ant sėklyčių daug žemių, praktiškai tik kokie 1-2 mm virš sėklyčių, ir jei tankiai prisėsit, tai prasčiau auga ir sunkiau išpikiuot juos paskui.

O balkonam , kad kaimynai nematytu, gerai tinka afrikos arbuzai- melotrijas biggrin.gif , užauga iki 3 metrų, kabinasi kur tik įmanoma, auga panačšiai , kaip agurkas ir užaugina apie 2-3 cm vaisius panašius į mažus arbuziukus. Šiemet užsisodinsiu jais savo pietu pusej balkona, nes vasara jame net pietunijom per karšta, o Afrikos gyventojui bus kaip tik.
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2011 03 19, 10:12)
Viso pakelio tikrai bus per daug  biggrin.gif , nebent norit prisisėt puse gėlyno  smile.gif
Aš pasisėjau rudeny i vaonėlį, nu maždaug gal kokius dvidešimt sėklyčių, tikrai jų man tiek nereikės, tai rudėnį sudygo ir per žiemą buvo įstiklintam balkone, neseniau išpikiavau ir už kokio mėnesio sodinsiu lauke.
Ir sėjant , nereikia užbert ant sėklyčių daug žemių, praktiškai tik kokie 1-2 mm virš sėklyčių, ir jei tankiai prisėsit, tai prasčiau auga ir sunkiau išpikiuot juos paskui.



Sau pasiliksiu tik kokius pora daigeliu. Visa kita kas sudygs atiduosiu kam nors. Mama i soda isves, vyro mamai dar duosiu, mociute i darza pasisodins.. Neprapuls smile.gif O kaip toliau jas auginti kai pasisodina i nuolatine "gyvenama" vieta? Jas reikia kaip nors karpyti? Specialiai kaip nors migdyti?
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 19, 12:10)
Specialiai kaip nors migdyti?


Taip taip, pasupuoti, paliuliuoti ir lopsine padainuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nepyk, bet kaip perskaiciau toks juokas sueme ax.gif
Atsakyti
o u afrikos arbuzu, regis ir as pasisejau, pabandymui, bet ne balknui, o gal reiketu ten itaisyti g.gif tik idomu, ar gilaus reiketu jam vazono, ir ar galetu lipti jis ne aukstyn pvz o aplink tureklus biggrin.gif g.gif o jei rimtai?
Atsakyti
QUOTE(simoniux @ 2011 03 19, 15:29)
Taip taip, pasupuoti, paliuliuoti ir lopsine padainuoti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nepyk, bet kaip perskaiciau toks juokas sueme ax.gif


O is kur man zinoti jei niekad nesu ju auginusi? biggrin.gif Va pvz jacintam paziurek kiek rupescio reikia : ir saltai palaikyti, ir persodinti.. Tai pamaniau, kad gal ir Levandos ka nors ipatingo megsta.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zimzu: 19 kovo 2011 - 19:06
QUOTE(anikita @ 2011 03 17, 17:40)
as sejau levandas..nedygo schmoll.gif  tada ermitaze pirkau maza krumiuka..apskabiau ir isaknydinau 7daigiukus 4u.gif  tai dabar bus daaaug levandu lotuliukas.gif
Papildyta:
o kandys nemegsta levandu? ax.gif

Sako nemėgsta. Reikės nusiprikti sklyčių. Mačiau bauhof sėkloms nuolaida. O man kiek pamenu geriausiai sudygsta nukainuotos sėklos lotuliukas.gif . Va uz pilna kainą nusipirkau tai niekas nesudygo unsure.gif

QUOTE(Margareta @ 2011 03 17, 18:22)
drenaza dabar visad darau is keramzito  ax.gif nors ir skyles yra, bet is patirties pasimokiau, kad drenazas nepamaiso. o tos skyles jei be jokio drenazo, tai uzsikemsa zemem ir buna snipstas  doh.gif

o jei nera skyliu, tai niekas nepades -  skyles reikia padaryti. kitaip nelabai isivaizduoju kas gali augti, nebet po stogu  g.gif

mano lobelijos vazone be skylių tik su drenažu kuo puikiausiai augo. buvo ne partą lietus taip prilaistęs, per viršų bėgo. Tai nelaistydavau kol perdžiūdavo.

QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 13:38)
juk svyrančios gėlės svyra į abi puses. pas mus kaimynai visi susikabinę viduje, bet iš lauko vaizdas vis tiek labai gražus.
kur kablių metalinių gerų ir nebrangių esat matę? man matyt reiktų tokių universalių... g.gif

Maniškiai kabliai metaliniai, pritvirtinti prie balkono rėmo ir lauko pusėje. Vienas laikiklis jei nesumeluosiu kainavo 7lt o vazono ilgis 1m. Tai po du įtaisius, tik tiek kad kai vekas didesnis žaizdavau sukeldavau vazonus i balkono vidų. Gėlių gaila, nes pas mus nuo lietvamždžio (kai lyja) tokie kriokliai. Labai išplakdavo

QUOTE(Angelux @ 2011 03 19, 12:12)
O balkonam , kad kaimynai nematytu, gerai tinka afrikos arbuzai- melotrijas  biggrin.gif , užauga iki 3 metrų, kabinasi kur tik įmanoma, auga panačšiai , kaip agurkas ir užaugina apie 2-3 cm vaisius panašius į mažus arbuziukus. Šiemet užsisodinsiu jais savo pietu pusej balkona, nes vasara jame net pietunijom per karšta, o Afrikos gyventojui bus kaip tik.

Pirmą kartą girdžiu, reikės pasidomėti.
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 03 19, 19:56)
o u afrikos arbuzu, regis ir as pasisejau, pabandymui, bet ne balknui, o gal reiketu ten itaisyti g.gif  tik idomu, ar gilaus reiketu jam vazono, ir ar galetu lipti jis ne aukstyn pvz o aplink tureklus biggrin.gif g.gif  o jei rimtai?


oi, atleiskit, tik dabar pamačiau, kad parašiau afrikos arbūzas blush2.gif , ištikruju- meksikos arbūzas , o laipios jis tau, kur tik norėsi, kabinsis už visko, ką tik jam pakiši biggrin.gif , kaip agurkai, į didesnį vazoną sodinti reikia 2-3, labai mažas turbut netiks, prastai augs.

Papildyta:
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 19, 13:10)
Sau pasiliksiu tik kokius pora daigeliu. Visa kita kas sudygs atiduosiu kam nors. Mama i soda isves, vyro mamai dar duosiu, mociute i darza pasisodins.. Neprapuls smile.gif O kaip toliau jas auginti kai pasisodina i nuolatine "gyvenama" vieta? Jas reikia kaip nors karpyti? Specialiai kaip nors migdyti?


Nieko nereikia karpyti, užaugs- pamatysi. Ir žiemai galima pamulčiuoti, bet ir taip jos neįššala.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 09:19)
klausimas: turiu trąšų tokių "kambarinėms gėlėms", kur parašyta, kad tinka ir balkoninėms.
Suminis azotas: 4,3; Fosforo pent. 3,7; Kalio o. 7,9.
Ar tinka su tokiu palaistyt pelargonijų daigelius, kad greičiau paaugtų lapija?
ar pirkt naujų trąšų?  g.gif
ar šios trąšos bus tinkamos laistyt vėliau, kai žydės?  g.gif

pakartosiu savo klausimą, gal kas galite pakonsultuoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 20, 13:32)
pakartosiu savo klausimą, gal kas galite pakonsultuoti?  4u.gif

Jei nori, kad augtų lapija, rinkis trąšas su didesniu azoto (N) kiekiu ax.gif
Atsakyti