Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

jediara, kai savam kieme tai žinoma, kad kabink. ale vistiek išlieka tikimybė kokį katiną užmušt biggrin.gif

QUOTE(Margareta @ 2011 03 18, 09:46)
as lovelius kabinu i lauko puse, nes kitaip perteklinis vanduo teketu man i balkona  blink.gif o ir siaip man grazu kad is lauko matosi zydintis balonas, geles svyra i lauko puse...

na taip, jums nebėga, o jei gyvenat daugiabuty, norėtumėt kad ant jūsų vaiko kur palei namą besikapstantį vazonas užkristų? ar šuns, ar praeivio? yra šalių, kur taip kabinti net draudžiama. bet koks įmantriausias laiklis turi savybę nusidėvėt ir nepastebimai.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 17, 22:29)
Aš gyvenu name, ir po balkonu niekas nevaikšto biggrin.gif

Balkonas

o jau gelyno gelynas, ir ash uzhpavydejau, noriu namo biggrin.gif kur galima gelyna isiveist wub.gif wub.gif
super grazhu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 10:51)
jediara, kai savam kieme tai žinoma, kad kabink. ale vistiek išlieka tikimybė kokį katiną užmušt biggrin.gif
na taip, jums nebėga, o jei gyvenat daugiabuty, norėtumėt kad ant jūsų vaiko kur palei namą besikapstantį vazonas užkristų? ar šuns, ar praeivio? yra šalių, kur taip kabinti net draudžiama. bet koks įmantriausias laiklis turi savybę nusidėvėt ir nepastebimai.


g.gif gal ir verta pagalvoti...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 12:51)
jediara, kai savam kieme tai žinoma, kad kabink. ale vistiek išlieka tikimybė kokį katiną užmušt biggrin.gif


Katinų neturiu, nebent pati "per galvą gaučiau", nes gėlynas po balkonu biggrin.gif O jei rimtai, tai laikikliai daryti namuose iš metalo, nes plastikiniais tikrai nepasitikėčiau schmoll.gif , loveliai su žemėmis, gėlėmis + palaistyti vandeniu tikrai svorio turi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2011 03 18, 13:20)
g.gif gal ir verta pagalvoti...

Juk daugiabutyje auginate dėl savęs - tai tik į balkono pusę, gurkšnojate kavutę ir gėritės savo gėlėmis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(X-iuke @ 2011 03 18, 13:05)
o jau gelyno gelynas, ir ash uzhpavydejau, noriu namo biggrin.gif kur galima gelyna isiveist  wub.gif  wub.gif
super grazhu  thumbup.gif

Nepavydėk blush2.gif Dėl šios priežasties ir gyvenu kaime, buvo mintis parduoti ir kraustytis į miestą (nes į darbą anksčiau važiuodavau 40 km, o dabar 70km doh.gif ), bet namo nenupirsiu, o bute be gėlynų nemokėčiau gyventi unsure.gif
Atsakyti
juk svyrančios gėlės svyra į abi puses. pas mus kaimynai visi susikabinę viduje, bet iš lauko vaizdas vis tiek labai gražus.
kur kablių metalinių gerų ir nebrangių esat matę? man matyt reiktų tokių universalių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 11:38)
kur kablių metalinių gerų ir nebrangių esat matę? man matyt reiktų tokių universalių... g.gif


"Senukuose". Nezinau kaip kituose miestuose, bet bent jau Kauno Megoj tai pries savaite maciau. Tik idomiai - tos pacios rusies buvo zali, rudi, balti ir juodi, visi metaliniai, visi tos pacios firmos, visi vienodo modelio (reguliuojamo plocio/aukscio), bet kaina uzraite visiem laikikliam skirtinga. Zaliu laikikliu komplektas (2vnt.) brangiausias apie 30 Lt., balti siek tiek pigesni, rudi dar pigesni o juodi isvis pigiausi, kazkas panasiai apie 10Lt 2 vienetu komplektas.. Mano vyras tai net juokesi, sake kazkas pravala matyt padare uzsakinedamas, nes pardavime juodu vazonu-loviu nebuvo, buvo tik zali, balti ir rudi. Tai kad nebutu nuostolio juodus laikiklius paleido papigiam.. As pirkausi juodus, man nera sudetinga paemus penzeli paciai nusidazyti laikiklius reikiamos spalvos.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 11:38)
kur kablių metalinių gerų ir nebrangių esat matę? man matyt reiktų tokių universalių... g.gif


Bent jau Šiauliuose- tai Ermitaže yra, ne tik kablių, bet ir labai dailių plono metalo laikiklių visam loveliui- kabinamų ant balkono krašto, apjuosiančių visą lovelį ax.gif

Šios dienos Maximos pavasariniam kataloge yra vazonų ir lovelių, kurie tvirtinami ant balkono be kablių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 18, 11:59)
"Senukuose". Nezinau kaip kituose miestuose, bet bent jau Kauno Megoj tai pries savaite maciau. Tik idomiai - tos pacios rusies buvo zali, rudi, balti ir juodi, visi metaliniai, visi tos pacios firmos, visi vienodo modelio (reguliuojamo plocio/aukscio), bet kaina uzraite visiem laikikliam skirtinga. Zaliu laikikliu komplektas (2vnt.) brangiausias apie 30 Lt., balti siek tiek pigesni, rudi dar pigesni o juodi isvis pigiausi, kazkas panasiai apie 10Lt  2 vienetu komplektas.. Mano vyras tai net juokesi, sake kazkas pravala matyt padare uzsakinedamas, nes pardavime juodu vazonu-loviu nebuvo, buvo tik zali, balti ir rudi. Tai kad nebutu nuostolio juodus laikiklius paleido papigiam.. As pirkausi juodus, man nera sudetinga paemus penzeli paciai nusidazyti laikiklius reikiamos spalvos.. smile.gif

o, man juodi arba rudi tiks. o loviui pakanka dviejų kablių manau rolleyes.gif

QUOTE(Darsė @ 2011 03 18, 12:44)
Bent jau Šiauliuose- tai Ermitaže yra, ne tik kablių, bet ir labai dailių plono metalo laikiklių visam loveliui- kabinamų ant balkono krašto, apjuosiančių visą lovelį ax.gif

Šios dienos Maximos pavasariniam kataloge yra vazonų ir lovelių, kurie tvirtinami ant balkono be kablių mirksiukas.gif

turiu nuo pernai lovių galybę, pernai stačiau ant žemės, o šiemet va kabinsiu. bet kas nesipirkęs - labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 13:47)
o, man juodi arba rudi tiks. o loviui pakanka dviejų kablių manau  rolleyes.gif


Bent jau as saviskiam balkone, jei vazonus kabinciau i lauko puse, deciau tris laikiklius po kiekvienu. Vazono kritimo atveju, net jei tarkim niekam ir neuzkris nei ant galvos, nei ant masinos vis tiek butu gaila issitaskiusiu gelyciu, todel kadangi vis tik sestas aukstas ir kad man paciai miegotusi naktim ramiau daryciau kuo saugiau. As uz tai kaip ten sako - atsarga gedos nedaro.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 18, 14:28)
Bent jau as saviskiam balkone, jei vazonus kabinciau i lauko puse, deciau tris laikiklius po kiekvienu. Vazono kritimo atveju, net jei tarkim niekam ir neuzkris nei ant galvos, nei ant masinos vis tiek butu gaila issitaskiusiu gelyciu, todel kadangi vis tik sestas aukstas ir kad man paciai miegotusi naktim ramiau daryciau kuo saugiau. As uz tai kaip ten sako - atsarga gedos nedaro.. biggrin.gif

aš jokiais būdais lauko pusėj nekabinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 15:25)
aš jokiais būdais lauko pusėj nekabinsiu.


Tuomet dvieju tikrai pakaks smile.gif
Atsakyti
Mamytes, turiu levandu seklu, i vazoneli noreciau pasiset, taciau nezinau kiek berti i sakykim 15 cm skersmens vazoneli? nes ant pakuotes raso 0.1 g uztenka 10kv metru o pakelyje yra 0.2 gramai.

Beje, kaip pasipuosti ir tinkamai, protingai isnaudot balkono erdve? Jis pas mus 4 metrai ant 2 m. visad kabindavau tik 5 lovelius ant tureklu ir viskas, taciau noreciau daugiau uzdangos nuo gatves, mat tvorele metaliniai strypai, pro juos deje smalsi kaimyno akis lengvai mato biggrin.gif
Kas yra balkone- stalelis ir 2 kedes. Patarkit prasau kaip ka pasidaryt g.gif Balkonas yra i vakaru puse g.gif
Atsakyti