Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Dovi2003
QUOTE
IUI metu isuka nejudriuosius, tad padaugeja ju. Galiu pasidalinti savo patirtim, pirmakart MB kai dare spermoggrama gyvibingu buvo 32 mln 5 ml is ju A5, B 12... zodziu lyginant su tavo isvis nekas doh.gif Tada ememes drastisku pokyciu gyvenime biggrin.gif : 1. mete rukyt 2. isvis atsisake alkoholio (net alaus skardinytes, kuri taip mego) 3. jokiu statoilo ir mcdonaldso desrainiu per pietus - grieztai sviezias maistas 4 grieztai paziuredavau kad isgertu vitaminus (tribestan naudojom). 5 jokiu pirteliu, voniu ir pan. Na ir situacija kaskart vis gerejo, tad jau kai po 8 men darem 3 IUI jau buvo normospermija biggrin.gif Vyram turteli zenkliai pagerint galima per 4-6 men, linkiu kad taip ir butu - svarbiausia kad Leukocitu nebutu 4u.gif

Ek, kaip faina tokias istorijas skaityti. Nei mano ruko, nei geria, nei kitu zalingu poveikiu. Vitaminai tiesiog nezmogiskai kiekiais, maistas - tai jau 5 metai tik sveikas. Ir pagerejimo jokio cry.gif cry.gif cry.gif Sakyciau tik pablogejimas...
Damos, kaip turesite berniukus - priziiurekite labiau ju sveikataaaaaaa vaikisteje cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 10, 14:49)
Dovi2003

Ek, kaip faina tokias istorijas skaityti. Nei mano ruko, nei geria, nei kitu zalingu poveikiu. Vitaminai tiesiog nezmogiskai kiekiais, maistas - tai jau 5 metai tik sveikas. Ir pagerejimo jokio cry.gif cry.gif cry.gif Sakyciau tik pablogejimas...
Damos, kaip turesite berniukus - priziiurekite labiau ju sveikataaaaaaa vaikisteje cry.gif


Nu negi TAIP blogai ? 4u.gif Neliudek 4u.gif Gal dar darba koki stresini dirba ? Na nezinau as pvz irgi jau nesitikejau kad prades reikalai gereti MB nes net dvi problemos buvo 1 - labai mazas gyvibingu kieks, 2- mazai judriu.... nu bet kazkaip po truputi po truputi pavyko... na linkiu ko geriausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 12:25)
OHO  doh.gif  Kas ta kaina sudare??  rolleyes.gif
O galite gal parasyti kas ir kiek kainavo?  ax.gif  As sakiau 1 IUI bandysiu, jei ne, tai tada prie IVF pereisim  ax.gif  Tai dabar noriu zinoti kam reikia nusiteikti biggrin.gif

Kainavo vaistai apie 3000, vizitai+tyrimai apie 1000 ir pats ivf nepilnai 4000 ax.gif

QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 13:06)
Niu matysim kaip grikiukai taisysis pas MB. Siai dienai situacija tokia kad 1 ml yra tik 9 mln, a+b=35%, o normaliu formu spermiuku tik 5%... As isvis pradedu galwoti kad net to 1 IUI neverta daryti...

Šiaip tai tikrai patariu pirma eiti pas andrologą ir bandyti gerinti spermą. Visviena gi reikia rūpintis sveikata 4u.gif MB per pirmą tyrimą rezultatai dar prastesni buvo, o po metų ir normospermiją siekė ax.gif Gaila kad nepadėjo - aš pagaidinau matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 10, 13:49)
Sakyciau tik pablogejimas...

Nepergyvenkite, mes visos cia esame del vienokiu ar kitokiu pablogejimu cool.gif Mano nuomone, prie IVF'o svarbiausia, kad aplamai yra kazkoks procentas judriu ir geors kokybes spermiuku. Jei net tu procentu tik 5, tiek apvaisinti kiausialastes nereikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 10, 16:18)
Kainavo vaistai apie 3000, vizitai+tyrimai apie 1000 ir pats ivf nepilnai 4000 ax.gif
Šiaip tai tikrai patariu pirma eiti pas andrologą ir bandyti gerinti spermą. Visviena gi reikia rūpintis sveikata 4u.gif MB per pirmą tyrimą rezultatai dar prastesni buvo, o po metų ir normospermiją siekė ax.gif Gaila kad nepadėjo - aš pagaidinau matyt biggrin.gif


Bum, po kokiom dozem tave stimuliavo? Ir tau nedare IMSI? mirksiukas.gif Nes man su karta be proceduru kainavo 8000lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 10, 14:18)
Šiaip tai tikrai patariu pirma eiti pas andrologą ir bandyti gerinti spermą. Visviena gi reikia rūpintis sveikata 4u.gif MB per pirmą tyrimą rezultatai dar prastesni buvo, o po metų ir normospermiją siekė ax.gif Gaila kad nepadėjo - aš pagaidinau matyt biggrin.gif

Pritariu, nors mums irgi nepadejo hihihi.gif As pati tu IUI niekada nenorejau - per didele kaina lyginant su sekmes procentu. Nors kam pavyko, turbut pasakys priesingai.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 10, 09:48)
zinau kad ankstoka bet nekantru laukt.Visoms geros dieneles! good.gif


Norejau linketis sekmes sestadieniui, bet dabar kumscius pirmadieni laikysiu tongue.gif, nors kas tave zino kas uzplauks, turbut vistiek pasislepus darysies anksciau biggrin.gif, svarbiausiai nepriimk jei superankstyvas nerodys ka nori matyti 4u.gif

QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 10:18)
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm  verysad.gif


Laikykis mazut ir sekmes su snaigiukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 12:40)
Ką ką, gundau. Taip sakant tyliai ariu dirvą biggrin.gif
Sėdim, vyną maukiam, vystosi tokio tipo dialogas:
- Ale graži būtų dukra, šviesiaplaukė garbanė.
- Nu gal.
- Namie vieni bernai laksto.
- Tu čia ką audi?
- O dafai the last last time?
- Juk kalbėjom tarėmės.
- Ahhaaa... bet dukra graži būtų.
- O jei dar vienas sūnus?

Neršiu tyliai biggrin.gif


Ir man patinka sitas variantas thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dovi2003
QUOTE
Nu negi TAIP blogai ? 4u.gif Neliudek 4u.gif Gal dar darba koki stresini dirba ?

Ne, TAIP nera blogai, ka tu... tiesiog gaila man vyrooo. Taip jis stengiasi, nei vieno karto net priminti apie vaistus nereikejo. Dabar valge beveik 4 men vitaminus, tamoxifena ir buteliukai pradejo baigtis, tai jetau, 2 dienas praleido C vitamina, tragedija gi zmogui!!! wub.gif lotuliukas.gif
Bet noresi to rezultato gi, nors trupuciuka. Pries 2 IUI saziningai nuejom padaryti spermogramma, tai buvo labai geras rezultatas. Superinis. O per IUI buvo vel tragiskas. Musu pagrindine problema mazas kiekis 1 ml. Bet judrumas tvarkoj. Tai mes ant ICSI ribos, t.y. visai galimas pas mus IVF+ICSI variantas. Bet cia nieko tokio! Svarbu rezultatas...

O darbas labai stresinis. Ir kompuose pastoviai. Tai dabar atsikrate ipracio laptopa ant keleniu laikyti. Mes i spinduliavima netikim, bet kad silumos ten per daug gaunasi - tai cia tiesa!

O mums IUI tai lyg startas ir musu apsisprendimas, kad padarom ka tik imanoma. Iki pirmo IUI mes aplamai viska labai nekokybiskai darem lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 10, 15:35)
Norejau linketis sekmes sestadieniui, bet dabar kumscius pirmadieni laikysiu  tongue.gif, nors kas tave zino kas uzplauks, turbut vistiek pasislepus darysies anksciau  biggrin.gif, svarbiausiai nepriimk jei superankstyvas nerodys ka nori matyti  4u.gif
Laikykis mazut ir sekmes su snaigiukais  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ir man patinka sitas variantas  thumbup.gif  lotuliukas.gif

na jei uzplauks ir pasidarysiu tai pranesiu
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 10, 15:43)
Nakviša
NU, 6 IUI tai metai ir tikrai apie 10 gabalu. Man vienas, be gonalio, tik su slostu iseidavo 1000. O kas su gonaliu, tai daugiau...


Na mums 6 IUI kainuotu apie 1800x6=10800Lt, tai praktiskai vienas IVF + dar lieka antram kazkiek, nesekmes atveju... rolleyes.gif

QUOTE(Dovi2003 @ 2011 03 10, 15:43)
Na normaliai vyras vienu metu "pagamina" 4-6 ml turto, tad 9*4 32 mln jau ne taip mazai  4u.gif  Be to IUI metu isuka nejudriuosius, tad padaugeja ju. Galiu pasidalinti savo patirtim, pirmakart MB kai dare spermoggrama gyvibingu buvo 32 mln 5 ml is ju A5, B 12... zodziu  lyginant su tavo isvis nekas  doh.gif  Tada ememes drastisku pokyciu gyvenime  biggrin.gif  : 1. mete rukyt 2. isvis atsisake alkoholio (net alaus skardinytes, kuri taip mego) 3.  jokiu statoilo ir mcdonaldso desrainiu per pietus - grieztai sviezias maistas 4 grieztai paziuredavau kad isgertu vitaminus (tribestan naudojom). 5 jokiu pirteliu, voniu ir pan.  Na ir situacija kaskart vis gerejo, tad jau kai po 8 men darem 3 IUI jau buvo normospermija  biggrin.gif  Vyram turteli zenkliai pagerint galima per 4-6 men, linkiu kad taip ir butu - svarbiausia kad Leukocitu nebutu  4u.gif 

P.s.  atsiprasau kad kisu nosyte ne i savo namucius bet norejau sava patirtim pasidalinti  blush2.gif


Aciu tau kad pasidalinai patirtimi wub.gif Juk tam mes cia visos ir esame wub.gif Vitaminus geriam (Profertil, Permen, Q10, VitC).

QUOTE(bum @ 2011 03 10, 16:18)
Kainavo vaistai apie 3000, vizitai+tyrimai apie 1000 ir pats ivf nepilnai 4000 ax.gif
Šiaip tai tikrai patariu pirma eiti pas andrologą ir bandyti gerinti spermą. Visviena gi reikia rūpintis sveikata 4u.gif MB per pirmą tyrimą rezultatai dar prastesni buvo, o po metų ir normospermiją siekė ax.gif Gaila kad nepadėjo - aš pagaidinau matyt biggrin.gif


Kad sveikata reikia rupintis, tai as suprantu wink.gif Bet laiko nebelabai daug turime eksperimentam... Man tai meteliu nedaug, 25, dar galiu kazkiek tempti (aisku, jei endometrioze neprogresuos greitai), o MB tai jau 40... Nu jei dar kokius 5 metelius patempti su spermos gerinimu, paskui metus su IUI, o paskui tik prie IVF pereiti... Nenoriu tiek tempti...


QUOTE(Pireja @ 2011 03 10, 16:25)
Nepergyvenkite, mes visos cia esame del vienokiu ar kitokiu pablogejimu  cool.gif Mano nuomone,  prie IVF'o svarbiausia, kad aplamai yra kazkoks procentas judriu ir geors kokybes spermiuku. Jei net tu procentu tik 5, tiek apvaisinti kiausialastes nereikes  4u.gif


Tai va, IVF su tais 5 procentais normaliu grikiuku man atrodo iseitis geriausia... Norsa S. apie tai net nekalba... Ji sako tik IUI bandyti... Laaaabai daug per paskutines dienas skaiciau moksliniu straipsniu anglu kalba. Tai uzsienyje dabar skaito kad 4% normaliu formu grikiuku yra ...NORMA !!!.... Aisku, jei ir spermos kiekis ir judrumas normalus :-) Tyrimus jie atliko, tai pastojimo procentas per IUI su normalia morfologija <5% ir >5% yra mazesne wos 0.03%! Aisku, tai guodzia... Bet pas mus ir grikiuku kiekis mazas buwo (visame ejakuliante 27mln), tai net iki normos dar truksta smile.gif Niu bet tikesimes kad vitaminai pades :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meiles_kibirkstele: 10 kovo 2011 - 14:47
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 10:18)
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm  verysad.gif

Labai gaila 4u.gif Gerai, kad turi snaigiukų 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 10, 10:26)
egk
Kaip tik atvirksciai. Jei tau jau 38 negali rinktys programos. Tu klausk, as isversiu smile.gif

Nu ale ot jau visai aš blondinė blush2.gif

QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 12:56)
Nu ką ką, teks kombinuoti daugiaaukštes lovas kažkur biggrin.gif
Futbolo komanda biggrin.gif
Aj, svaigstu aš čia biski, bet be diedo grikių pati gi nieko nepasidarysiu  g.gif
Įtariu išneršiu vieną dieną galutinai, tik reikia momento sulaukti, nes pas mane visi vaikai - žieminukai, gal nors vienas gautusi vasarinis?  cool.gif

Futbolo komanda irgi labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2011 03 10, 14:26)
Bum, po kokiom dozem tave stimuliavo? Ir tau nedare IMSI?  mirksiukas.gif  Nes man su karta be proceduru kainavo 8000lt  doh.gif

Stimuliavo puregonu po 200. Nedarėm IMSI, užteko paprasto IVF..

QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 14:45)
Nu jei dar kokius 5 metelius patempti su spermos gerinimu, paskui metus su IUI, o paskui tik prie IVF pereiti... Nenoriu tiek tempti...

Nu ne, baik tu, 5 metų nieks nesiūlo biggrin.gif Po 3 mėn jau turi pasimatyt ar reaguoja sperma ar nelabai mirksiukas.gif
Atsakyti