Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 10, 13:04)
Dar tikrai tikrai tikrai gali neparodyt, tik nervus susigadinsi..

negaliu sau nieko padaryt,nekantrybe mane uzvaldzius.bet vistiek manau kad mum pavyko,ale kad po tokio isitikinimo netektu labai nusivilt,bet vistiek galvoju kad viskas ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 12:08)
Mergaite  4u.gif
Paklausyk manęs, senos vištos - blondinės: jau mano kantrybė ne geležinė, bet aš testais naudotis pradėdavau tik nuo 10 dpi. Tiesa, vaistininkė nelabai suprasdavo, kai aš juos "urmu" pirkdavau (na skaičiavau 2 min į dieną, nuo 10 dpi iki 14 dpi kokie 8 vnt. kaip minimum). Bet 8 dpi testuotis neverta, net HCG nerodys.


Pazistama situacija hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 13:08)
Mūsų pirmas kartas buvo 12 atrodo, bet tada ir lito vertė biški kita buvo.
Bet pas mane gi tokia hiperstimuliacija pirmą kartą užsivanojo, kad U po to dozes sumažino taip, kad normaliai išsistimuliuodavo - 7-8. Nes pirmą kartą arti 20-30 (nepamenu tiksliai) išėmė.

Papildyta:

Mergaite  4u.gif
Paklausyk manęs, senos vištos - blondinės: jau mano kantrybė ne geležinė, bet aš testais naudotis pradėdavau tik nuo 10 dpi. Tiesa, vaistininkė nelabai suprasdavo, kai aš juos "urmu" pirkdavau (na skaičiavau 2 min į dieną, nuo 10 dpi iki 14 dpi kokie 8 vnt. kaip minimum).
Bet 8 dpi testuotis neverta, net HCG nerodys.

blush-anim-cl.gif itikinai,testuosiuos pirmadieni
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 10, 14:01)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tai jums pasiseke. Mano pirmas kartas ~15 tukst., antras ~13 tukst doh.gif


OHO doh.gif Kas ta kaina sudare?? rolleyes.gif


QUOTE(bum @ 2011 03 10, 14:09)
Mes irgi į 8 tilpom be šaldymo rolleyes.gif


O galite gal parasyti kas ir kiek kainavo? ax.gif As sakiau 1 IUI bandysiu, jei ne, tai tada prie IVF pereisim ax.gif Tai dabar noriu zinoti kam reikia nusiteikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 12:25)
OHO  doh.gif  Kas ta kaina sudare??  rolleyes.gif



Tyrimai, vizitai, vaistai ir ifv+icsi.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 13:08)
Mergaite  4u.gif
Paklausyk manęs, senos vištos - blondinės: jau mano kantrybė ne geležinė, bet aš testais naudotis pradėdavau tik nuo 10 dpi. Tiesa, vaistininkė nelabai suprasdavo, kai aš juos "urmu" pirkdavau (na skaičiavau 2 min į dieną, nuo 10 dpi iki 14 dpi kokie 8 vnt. kaip minimum).
Bet 8 dpi testuotis neverta, net HCG nerodys.

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 12:25)
OHO  doh.gif  Kas ta kaina sudare??  rolleyes.gif
O galite gal parasyti kas ir kiek kainavo?  ax.gif  As sakiau 1 IUI bandysiu, jei ne, tai tada prie IVF pereisim  ax.gif  Tai dabar noriu zinoti kam reikia nusiteikti biggrin.gif

Neverta su 1 IUI terliotis , darykite visus 6. Paaukokit metus.
Spėsit prie IVF'o pereiti.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 14:51)
Neverta su 1 IUI terliotis , darykite visus 6. Paaukokit metus.
Spėsit prie IVF'o pereiti.



Niu matysim kaip grikiukai taisysis pas MB. Siai dienai situacija tokia kad 1 ml yra tik 9 mln, a+b=35%, o normaliu formu spermiuku tik 5%... As isvis pradedu galwoti kad net to 1 IUI neverta daryti...
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 14:06)
Niu matysim kaip grikiukai taisysis pas MB. Siai dienai situacija tokia kad 1 ml yra tik 9 mln, a+b=35%, o normaliu formu spermiuku tik 5%... As isvis pradedu galwoti kad net to 1 IUI neverta daryti...

pas mano vyra ir tik 5% normaliu,tai mum iskart pasake kad tik ivf
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 13:06)
Niu matysim kaip grikiukai taisysis pas MB. Siai dienai situacija tokia kad 1 ml yra tik 9 mln, a+b=35%, o normaliu formu spermiuku tik 5%... As isvis pradedu galwoti kad net to 1 IUI neverta daryti...

Pasitarkit su keliais gydytojais, pažiūrėkit ką jie pasakys.
Metai, tai dar nelabai baisu ką galima prarasti. "Išmesti" ~10 gabalų visada spėsit. smile.gif
Atsakyti
Liberi
blink.gif blink.gif blink.gif
O kodel tai? Vaistai?
As taip noriu tilpti i 10, su viskom...
Papildyta:
Nakviša
NU, 6 IUI tai metai ir tikrai apie 10 gabalu. Man vienas, be gonalio, tik su slostu iseidavo 1000. O kas su gonaliu, tai daugiau...
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 14:06)
Niu matysim kaip grikiukai taisysis pas MB. Siai dienai situacija tokia kad 1 ml yra tik 9 mln, a+b=35%, o normaliu formu spermiuku tik 5%... As isvis pradedu galwoti kad net to 1 IUI neverta daryti...


Na normaliai vyras vienu metu "pagamina" 4-6 ml turto, tad 9*4 32 mln jau ne taip mazai 4u.gif Be to IUI metu isuka nejudriuosius, tad padaugeja ju. Galiu pasidalinti savo patirtim, pirmakart MB kai dare spermoggrama gyvibingu buvo 32 mln 5 ml is ju A5, B 12... zodziu lyginant su tavo isvis nekas doh.gif Tada ememes drastisku pokyciu gyvenime biggrin.gif : 1. mete rukyt 2. isvis atsisake alkoholio (net alaus skardinytes, kuri taip mego) 3. jokiu statoilo ir mcdonaldso desrainiu per pietus - grieztai sviezias maistas 4 grieztai paziuredavau kad isgertu vitaminus (tribestan naudojom). 5 jokiu pirteliu, voniu ir pan. Na ir situacija kaskart vis gerejo, tad jau kai po 8 men darem 3 IUI jau buvo normospermija biggrin.gif Vyram turteli zenkliai pagerint galima per 4-6 men, linkiu kad taip ir butu - svarbiausia kad Leukocitu nebutu 4u.gif

P.s. atsiprasau kad kisu nosyte ne i savo namucius bet norejau sava patirtim pasidalinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovi2003: 10 kovo 2011 - 13:44