Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Sveikos,
QUOTE(jolantulia @ 2011 03 09, 20:50)
Noreciau paklausti apie vitaminus PREGNACARE conception. As nuo ju vemiu, bijau, kad neisisavins mano organizmas ju, gal kam yra tai buve, gal as neteisingai juos vartoju, nors valgau po valgio ar valgio metu ir uzgeriu stikline vandens. O gal yra kokiu analogu?

Mano vyrui buvo panašiai su Wellman (lyg tas pats gamintojas). Manau kad tiesiog skrandis jautresnis tai taip ir reaguoja. Bet va New Nordic vitaminai jam tiko - jie kokybiškesni. Paieškočiau kokybiškesnių nors ir brangesnių, aš tai nežinau, dabar tik folinę geriu kaip papildą ax.gif

QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 09:18)
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm  verysad.gif

O tikrai jau mmm? Gal tik teplioja? unsure.gif O Hcg tai visviena privaloma tvarka reikia pasidaryti kad žinot ar bent kabinosi... Laikykis, mergyt console.gif

Zubriuka, nu va matai kaip greitai laikas pralėkė wub.gif

Rimantė1, šitam skyrelyje pačios merginos sau vaistų nepasiskyrinėja, tikrai kažką sumaišėt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 10 kovo 2011 - 10:01
Zuuuikis console.gif

Zubriuka liuks, kad vyras gaus draudima, galesit broli ar sese pasidovanot sau smile.gif

ksise, o kelinta tau dpi sestadieni bus? as zadu pabandyt kokia 9 dpi smile.gif Zinau, kad per anksti, nu bet, kad as su savo kantrybe susipykus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 10 kovo 2011 - 10:05
QUOTE(Warwara @ 2011 03 10, 10:40)
Beta1
Mano vaikas yra tik 2 sav. jaunesnis uz tavaji  lotuliukas.gif  Manai cia sutapymas?  mirksiukas.gif Oj, neee, oj neee  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O tu SM bendraamziu skyrelyje buvai?


Geras biggrin.gif Beveik vienodus kleckus turim thumbup.gif Nea, nesu dalyvavusi jokiuose kituose SM skyreliuose, pradejau nuo sito ir dabar po vestuvinius pasivaikstau vis ax.gif

Zuiki, kad ir kaip noretusi, deja, gydytojai tikrai negali pasakyti kada kabinsis kas o kada ne.... verysad.gif Isliudek dabar savo skausmeli ir junkis i optimisciu gretas thumbup.gif Nenoriu as cia naiviai su savo optimizmu nuskambet, nu bet reikia, o tai ka daryt..... unsure.gif Neraudosim gi visa laika ax.gif Viskas dar pries akis, nors ir norisi nusisaut su duru rankena kartais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 10:56)
na as manau kad jau viskas, mm dar tik vos vos bet pilva maudzia labai, o krauja dariau vakar rezultatas 1  verysad.gif tai net nesikabino, nor kai isodinimas buvo daktare sake viskas super gerai tai nesupratau kodel cia taip nieko neisejo, bet turiu dar du saldytus tai po keliu menesiu planuoju juos isisodint gal pavyks  4u.gif


mano atveju, kai irgi gavau antra neigiama rezultata, tai gydytoja pasake taip: sveikos poros is pirmo ciklo pastoja tik 25 proc., o mes daktarai apeinam nesveikos poros problema..., visa kita vyksta lygiai taip pat kaip sveiku poru atveju. Todel manykim, kad mes nesugebejom pastoti is pirmo ciklo, bet butinai pastosim per sekanti 4u.gif
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 10, 11:05)
Neraudosim gi visa laika  ax.gif  Viskas dar pries akis, nors ir norisi nusisaut su duru rankena kartais  blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 09, 16:52)
Sveikutes , merginos  smile.gif  na ir as isiliesiu i jusu skyreli IVF,  nes ir as startuoju, su savo pirmu bandymu, kovo 11 darysiuos punkcija  smile.gif  jau gal savaite seku , kaip jums cia sekasi, ir kazkaip noretusi ir man pasidalint savo sekme arba nesekme.... rolleyes.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif Kur daraisi IVF? ax.gif

QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 07:18)
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm  verysad.gif

Baisiai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 09, 07:28)
Ačiū 4u.gif
Ir šiai dienai, ryšium su klinikos 10 mečiu kaina IVF 3950 lt. Registravo taip. Tikėsimės.
o kainos aukštokos rimtai. Lyginan su paprasta klinika. Ir ultragarso kontrolė ir pirmuonių tyrimai. Nu bet yra kaip yra. Nieko nepakeisi. Ne pirmas kartas, kai iš žmonių bėdų daromas verslas.

Su vyru 'laužo ledus". Labai palengvino variantas, kad spermogramai turinį galima suorganizuot ir namie, nebūtina klinikoj kebinetuke. Tik pristatyt reik per valandą ne vėliau ir šilumoj. Nu pagal gyvenamą vietą - pavyks tikrai.
Na va- kol kas tiek.
Per daug neįkyrėsim perdėtom 'jautruolėm', bet jei kils kokių klausimėlių- apsilankysim pasitart su geranoriškai patirtim besidalinančiom  4u.gif .
Sėkmės geros valios moterims- tokioms ir Dievas padeda.


Rimante1, neiskenciau neisikisus. Nelabai as reiskiuosi cia, bet man si tema artima, planuojame IVF'a balandi. Zinai, kaip man ne viena, turinti vaiku, moteris yra pasakius "Tu nesuprasi kol savu vaiku neturesi" arba "kas neturi vaiku, nesupras", tai as Tau lygiai ta pati galiu pasakyti- "Tu nesuprasi, nes neturi sios problemos", todel labai astriai gali zarstytis komentarais, vadinti merginas jautruolemis ar nelabai geros valios moterimis! Cia visos yra labai geros valios, visos serga viena uz kita, padeda, paguodzia, palaiko, o ne puola ar priekaistauja. Taigi, miela Rimantele (as cia be jokio sarkazmo), Taves labai prasau buk pati jautresne musu atzvilgiu, nes nezinai ka reiskia buti musu kailyje, labai linkiu ir nepajusti to! O Tavo drauge, tegu drasiai jungiasi pati, mes tikrai jai neikasim, o padesim ir patarsim, padrasinsim! Nes kazkaip dabar cia per kelias ausis jau ir nesupranti kam cia tos problemos..

Sekmes jai kuo didziausios! thumbup.gif

Ir Jums visoms, mergaites! Dziaugiuosi uz tas , kurioms pavyko, liudna, kad kuriai nepavyksta! Tik nenuleiskim ranku iki pergales! Vienos, antros, o gal ir trecios! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nus, pesimistės - optimistės.
Kaip gyvos? Erezlių žiūriu pasėjo kai kurie asmenys. 4u.gif

Tiesa, merginos, kaip su kainomis? Seniai VK buvau, gal nukrito netyčia? biggrin.gif
Nu niekaip nepasisprendžiu, noriu ar nenoriu dar. O diedas vis primena, kad "kalbėjom ta tema ne vieną kartą" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 12:10)
Nus, pesimistės - optimistės.
Kaip gyvos? Erezlių žiūriu pasėjo kai kurie asmenys.  4u.gif

Tiesa, merginos, kaip su kainomis? Seniai VK buvau, gal nukrito netyčia? biggrin.gif
Nu niekaip nepasisprendžiu, noriu ar nenoriu dar. O diedas vis primena, kad "kalbėjom ta tema ne vieną kartą" biggrin.gif


Kainos, tai nepanasu kad krite......Nebent as kazko irgi nezinau.Bet kaip ka tik karjera ten baigus, nepastebejau atpigimo biggrin.gif

O del apsisprendimo, tai zinai, geriausiai gaunasi viskas kai labai nepersistengi, eini lengvu zingsniu, kol dar nedrebi is didelio noro tongue.gif Taip kad pagalvok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 09:10)
O diedas vis primena, kad "kalbėjom ta tema ne vieną kartą" biggrin.gif

Ir ką gero kalbėjot ta tema? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 10, 11:35)
Ir ką gero kalbėjot ta tema? biggrin.gif

Ką ką, gundau. Taip sakant tyliai ariu dirvą biggrin.gif
Sėdim, vyną maukiam, vystosi tokio tipo dialogas:
- Ale graži būtų dukra, šviesiaplaukė garbanė.
- Nu gal.
- Namie vieni bernai laksto.
- Tu čia ką audi?
- O dafai the last last time?
- Juk kalbėjom tarėmės.
- Ahhaaa... bet dukra graži būtų.
- O jei dar vienas sūnus?

Neršiu tyliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 09:40)
Sėdim, vyną maukiam, vystosi tokio tipo dialogas:

thumbup.gif biggrin.gif Patinka man thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 10, 12:40)
Ką ką, gundau. Taip sakant tyliai ariu dirvą biggrin.gif
Sėdim, vyną maukiam, vystosi tokio tipo dialogas:
- Ale graži būtų dukra, šviesiaplaukė garbanė.
- Nu gal.
- Namie vieni bernai laksto.
- Tu čia ką audi?
- O dafai the last last time?
- Juk kalbėjom tarėmės.
- Ahhaaa... bet dukra graži būtų.
- O jei dar vienas sūnus?

Neršiu tyliai biggrin.gif

Nakviša, o jei ne vienas bernas dar ? biggrin.gif Vienu kartu pvz du bigsmile.gif
Atsakyti