Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Labas rytas mergaites wink.gif Atejau i darba, pasitaisiau kavytes, ir skaitineju ka jus per vakar priraset wink.gif Sefu nera, tai laisve snd visa diena darbe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 10, 09:29)
Labas rytas mergaites wink.gif Atejau i darba, pasitaisiau kavytes, ir skaitineju ka jus per vakar priraset wink.gif Sefu nera, tai laisve snd visa diena darbe biggrin.gif

laba rytuka,kaip ziuriu tai cia tikras musis vyksta su Rimante.panos,as manau kad mum reikia rupintis geriau apie busimus o jau kai kuriom jau esancius angeliukus,o ne apie kazkieno kazkokias d....as snekas,rupinkimes geriau savimi.O va as nusipirkau vakar nt ir sestadieni planuoju pamatyti teigiama rezultata,nu bent vaiduokliuka.zinau kad ankstoka bet nekantru laukt.Visoms geros dieneles! good.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 10, 10:48)
laba rytuka,kaip ziuriu tai cia tikras musis vyksta su Rimante.panos,as manau kad mum reikia rupintis geriau apie busimus o jau kai kuriom jau esancius angeliukus,o ne apie kazkieno kazkokias d....as snekas,rupinkimes geriau savimi.O va as nusipirkau vakar nt ir sestadieni planuoju pamatyti teigiama rezultata,nu bent vaiduokliuka.zinau kad ankstoka bet nekantru laukt.Visoms geros dieneles! good.gif


Laikysiu uz tave kumstukus wink.gif Ir labai lauksim ziniu sestad wink.gif
Atsakyti
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 11:18)
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm  verysad.gif


sad.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 10:18)
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm  verysad.gif

cray.gif cray.gif cray.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 10:18)
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm  verysad.gif


O testuka bent dareisi ? Gal visgi pasiradyk HCG, zinosi ar kabinosi kazkas, vis maziau paskui save klausimasi uzgrausi, kad gal galejai ka padaryt.Be to, manau tikrai zinai, kad net ir pradejus kiek kraujuoti tai dar nebutinai viskas.Ar stiprios mmm ?

Nenusimink dar 4u.gif

Laukiam siandien vilte-kns skaiciuku ax.gif Zinokit as net nakti sapnavau kad kazkiek jos skaiciukai pakilo tongue.gif Jauciu, reik nuo kompo jau eit jeigu tokie dalykai prasideda doh.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
egk
Kaip tik atvirksciai. Jei tau jau 38 negali rinktys programos. Tu klausk, as isversiu smile.gif


Zubriuka super naujienos del draudimo!
O del vitaminu - tai ten tiek komponentu, kad pikinti gali nuo bet ko. Todel as esu labai pries polivitaminus... Nuo gelezes laisvai gali pikinti. Kai as buvau nescia, tai toksikoze mano buv kaip tik nuo gelezes, todel pakeiciau vitaminus ir tiek. Geriau obolius kramtyti smile.gif Zalios spalvos smile.gif

jolantulia Nu saunu! Greit laikas praeis smile.gif As irgi greiciausiai geguze darysiu, tai gi busim is vien smile.gif

Zuuuikis Kaip gaila cry.gif cry.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 10, 10:26)
egk
O del vitaminu - tai ten tiek komponentu, kad pikinti gali nuo bet ko. Todel as esu labai pries polivitaminus... Nuo gelezes laisvai gali pikinti. Kai as buvau nescia, tai toksikoze mano buv kaip tik nuo gelezes, todel pakeiciau vitaminus ir tiek. Geriau obolius kramtyti smile.gif Zalios spalvos smile.gif



Kas liecia gelezi, tai kai laukiausi pirmojo, nei per kur negalejau jos vartoti schmoll.gif Pykindavo be sustojimo.Tai mama atrado man tinkama gelezies uztaisa kita forma: trintos spanguoles sumasytos su medum.Susimakaluodavau litra tokio reikalo ir kas diena po pora saukstu kabliuodavau.Kraujas visa nestuma buvo superinis o gelezies daugiau ir nebegeriau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 10 kovo 2011 - 09:36
Beta1
Mano vaikas yra tik 2 sav. jaunesnis uz tavaji lotuliukas.gif Manai cia sutapymas? mirksiukas.gif Oj, neee, oj neee thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O tu SM bendraamziu skyrelyje buvai?
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 10, 10:18)
labas mergaites, va mano naujienos nekokios, nieko nepavyko jau atejo mm  verysad.gif

ech kaip liudna... sad.gif bet pasidaryk HCG, gal tai visai ne memes 4u.gif
Atsakyti
na as manau kad jau viskas, mm dar tik vos vos bet pilva maudzia labai, o krauja dariau vakar rezultatas 1 verysad.gif tai net nesikabino, nor kai isodinimas buvo daktare sake viskas super gerai tai nesupratau kodel cia taip nieko neisejo, bet turiu dar du saldytus tai po keliu menesiu planuoju juos isisodint gal pavyks 4u.gif
Atsakyti