Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(FRIGE @ 2011 03 21, 19:38)
sveikutes,as jau cia,namie,lovytej guliu ax.gif niu dejom du wub.gif  wub.gif sake,kad labai geros kokybes,dar perklause,ar tikrai noriu dvynuku lotuliukas.gif dalyvavo dvi gydytojos,embriologe ir sesele,net nejauku,kaip ju ten daug aplink...kaip supratau,turiu tik dar viena likusia blastocista is visu embrionu...galejau ir ne taip suprast,dave lapa,ten parasyta,kad jei bus kokiu blastocistu saldymui,atsius man laiska...tai ka.belieka laukti dabar ,aciu jums mergytes uz rupesti 4u.gif  4u.gif  4u.gif

saunuole , viskas bus gerai ! O embrionu dejimo diena man irgi buvo nelabai jauku , 3 vyrai ir viena moteris , tai kai apsidairiau , tai tikrai labai nejauku pasidare . Na bet isivaizdavau del ko as cia , ir visi nepatogumai praejo . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 21, 20:01)
Labai didelis zingsnis sekmes link  drinks_cheers.gif
Valio, nu dabar jau ramiai laukiam dvynuku  wub.gif  wub.gif Kelinta valanda jie ten daro isodinima?

kada tau reikes,tada darys 4u.gif man sestadieni turejo but 10 val,o siandien tai antra valanda turejau atvaziuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 03 20, 16:56)
labai gaila,kad taip atsitiko,bet zinok praeis tas skausmas,nepulk i depresija,nes tau reik keltis ir eit toliau.
O kuom tave stimuliavo?Ar vartojai kokius vitaminus?



ne vitaminu ,jokiu siandien ,buvau pas gydytoja kad paiskintu viska,tai pasake kad buvo penki bet tusti ,tai va dabar viska supratau,per echoskopa kad tusti jos nemato ,tai dabar parase vitamina e ir folio rugsties...
Papildyta:
QUOTE(miskinuke ten @ 2011 03 20, 19:11)
mothernorth laikykis, bet turbut nieko gero.... HCG nekyla tiek kiek reikia.
Pabandyk izvelgti bent kazka teigiamo tame - tau kimba ir kitas ivf bus sekmingas. tik nepradek po pirmo ivf spelioti ir pulti i depresija - kas kodel kaip, gelezis, d vitaminas , laparoskopija ir t.t. Vienas IVF yra ziauriai mazai ir jei pasiseka is pirmo karto - tai yra stebuklas. Susiimk, nurimk, pailsek, taupyk pinigelius ir vel darykite  4u.gif

sidabriuk... gydytojai teisus, buna ir blogiu ciklu. pagal metus, pagal tyrimus paskyre viena doze, prastai stimuliavosi - ja didino. viskas logiska. dabar pailsek, vel reiktu kartoti hormonus ir eiti pas gydytojus sneketi - kaip daryti kita ivf atsiszvelgiant i pries tai buvusia nesekme.




aciu kad uz jusu visu rupesti,buvau siandien sake per trecia cikla vel stimuliuos ,israse dabar vitaminu ,folikuliuku geru buvo 5 bet tusti ........siandien viska isiaiskinau ....
Papildyta:
QUOTE(Rute @ 2011 03 20, 17:47)
sidabriuk, užjaučiu dėl nesekmės.  4u.gif  pasirodo, dar ir taip būna.  dabar pirmiauia atsigauk, o paskui aprimusi galėsi padėlioti sekančius žingsnius. Gal galima kokius tyrimus pasidaryti dėl blogos kiašialąsčių kokybės. Gal gydytoja ką nors pasiūlys.

Aš pati iš vienos endokrinologės esu girdėjusi, kad blogesnė kiaušialasčių kokybė gali būti dėl geležies bei vitamino D trūkumo organizme. bet vistiek nemanau, kad šių preparatų trūkumas galėtų taip įtakoti nekokybiškumą.
berašant kilo kitas klausimas. gal pas tave yra nustatyta endometriozė. kiek teko aiškintis su savo ginekologe, esant endometriozei kiaušialastės galėtų būti prastesnės kokybės.

net nelabai žinau kaip galima tau būtų pagelbėti. labai gaila, laikykis  4u.gif




aciu uz rupesti tikrai 4u.gif ,nusiraminau ir siandien nuejau pas gydytoja ,sake buvo geri 5 folikuliukai bet jie buvo tusti ,per echoskopa to nemato,sake bandysim toliau treciam cikle.... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mothernorth @ 2011 03 20, 17:08)
*sos verysad.gif labai prasau nepraleiskit mano istorijos ,laukiu atsakymu visa diena ,depresuoju ziauriai,daug klausimu turiu pasikalbekit su manim ,padekit nusiramint ,gal cia ir ne taip baisu kaip man atrodo bet siai dienai tai man kaip pasaulio pabaiga ... verysad.gif as noriu su jumis draugauti unsure.gif

aisku, kad labai skauda, bet reikia surasti savyje jegu 4u.gif gyvenimas nesustoja vietoje, ne sitas, tai kitas kartas, bet butinai pasiseks. Man irgi labai prastai stimuliojasi kiausilastes: 1ivf doze buvo 250puregono (trumpas protokolas 5kiausialastes), 2ivf 225 gonalio (ilgas protokolas 8 kiausialastes).

4u.gif aciu kad atsiliepet ....tai pas mane buvo peki folikuleliai,kuriuos norejo isimti bet jie buvo tusti ,va kokia beda ,ir sako cia papuole tas ciklas nevaisingas ,tai bandysim dar karta treciam cikle 4u.gif o tau ar pavyko kas nors ???

Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 21, 20:06)
kada tau reikes,tada darys 4u.gif man sestadieni turejo but 10 val,o siandien  tai antra valanda turejau atvaziuot mirksiukas.gif

taip idomu buvo,sesele echoskopa dare,kaip nescias tikrina,tai maciau ekrane,kaip su bego mano embrioniukai i mane wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 20, 18:02)
Truputi paliudek, bet vis tiek neuzilgo kursi naujus planus, mes daugelis tai praeje  4u.gif  Man tai keistoka kad pradejo nuo mazos dozes, nes kiek as susidurus pirmiausia apsidrausdamos skiria dideles o kai po scano mato kad labai gerai reaguoja tada sumazina. Nu bet gydytoja gal geriau zino, juolab kad tavo organizmas idealus pasak gydytojos.  g.gif  Gydytoja dabar jau zino tavo reakcija ir skirs kitokia programa ir kitokias dozes. Mes labai tave palaikom, bet uz tave nieko negalim padayti taip kad aukstyn nosyte ir keliauk pas gydytoja atsakymu ir mums pranesk ekspertems aisku  lotuliukas.gif Man per du pirmus IVF skyre nuo pradziu 150vnt dozes po to mazino, pirma karta kokybiskos 5 antra karta tik 3 (cia tos kurios jau puikiai dalinosi, taip kad derlius nekoks) si trecia karta jau paskirta pradeti nuo 225vnt (8 dienas) o tada jau ziures, tai va matysim ar nuo kitokios programos organizmas reaguos skirtingai ar ne  ax.gif 
Niekas neturejau saldytu bet is kitu mergaiciu pamenu, kad galima atsaldyti kada tik nori ir kadangi nereikia organizmo vel alinti didelem dozem hormonu tai galima gana greitai vel bandyti  4u.gif



4u.gif aciu uz grazius zodziu ,tai jai ir buvo keista ,kad taip neregavo ,pasag mano organizmo turejo viskas kitaip buti ,buvau as siandien pas ja ,sake jie buvo penki geri bet tusti verysad.gif va kokia beda ,atseit papuoliau i nevaisinga meta kuris buna tris kartus per metus ,tai treciam cikle vel bandysim ... ax.gif man iskilo toks klausimas,skaiciau cia viska ,ir niekaip nesuprantu ar kam nors pavyksta is pirmo karto pastoti g.gif ,is kelinto is vis realiausia karto pastoti ???? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Aivė @ 2011 03 20, 22:12)
Tavo atveju istikruju buvo stengtasi, is tavo zodziu kiek supratau. Daktarei tiesiog matyt nepavyko numatyt tavo organizmo reakcija i stimuliuojancius vaistus. Ir taip pasitaiko. Visos mes laibai skirtingos. Zinau kad dabar tau labai sunku, bet turi atrast jegu nusiraminti ir vel bandyti.  4u.gif  Viskas bus gerai  mirksiukas.gif




aciu uz palaikyma 4u.gif tikiuosi ir as taip ,o kaip tau sekasi su sitais reikialais.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 21, 20:34)
taip idomu buvo,sesele echoskopa dare,kaip nescias tikrina,tai maciau ekrane,kaip su bego mano embrioniukai i mane wub.gif  wub.gif


4u.gif Na super, ramaus laukimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 21, 20:42)
tai treciam cikle vel bandysim ... ax.gif man iskilo toks klausimas,skaiciau cia viska ,ir niekaip nesuprantu ar kam nors pavyksta is pirmo karto pastoti  g.gif ,is kelinto is vis realiausia karto pastoti ????  unsure.gif

Nu va puiku turi plana chuligana ir viskas bus gerai, jau tikrai neuztaikysi ant antro tuscio ciklo ir juolab kad gydytoja daug geriau tave pazista dabar drinks_cheers.gif

Pavyksta labai ivairiai. Apie 25-30% pavyksta is pirmo karto, kazkur skaiciau kad is 3-ju kartu pavyksta apie 90% (nors man tas skaicius labai jau didelis, bet noriu tiketi blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 21, 21:34)
taip idomu buvo,sesele echoskopa dare,kaip nescias tikrina,tai maciau ekrane,kaip su bego mano embrioniukai i mane wub.gif  wub.gif

wub.gif dziaugiuosi del jusu...
p.s. kai man ikelinejo vaikucius,tai MB "praziurejo" visa laika i viena sona,BET deja ne i ta
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 21, 08:38)
niu dejom du wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif Manau, kad super sprendimas...
Kad laukimas neprailgtu! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 21, 21:52)
thumbup.gif  thumbup.gif Manau, kad super sprendimas...
Kad laukimas neprailgtu!  4u.gif  4u.gif

aciukas,tikiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 21, 19:45)
sveikos mergaites,katik grizau i ligonines po histeroskopijos,isioperavo polipa,issiunte tirti,tai 2 savaites laukimo dabar bus:(  tikiuosi kad tai buvo mano 4 iui ir 2 ivf neigiamu rezultau prieszastis ir greitai kartoiu ivf latvijoj ir busiu pagaliau  nestuke.gif  viltis ,kaip sakoma durniu motina:)


Tikekimes kad tai ir buwo tavo "problemyte", ir dabar greitai busi nestuke.gif thumbup.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 03 21, 20:38)
sveikutes,as jau cia,namie,lovytej guliu ax.gif niu dejom du wub.gif  wub.gif sake,kad labai geros kokybes,dar perklause,ar tikrai noriu dvynuku lotuliukas.gif dalyvavo dvi gydytojos,embriologe ir sesele,net nejauku,kaip ju ten daug aplink...kaip supratau,turiu tik dar viena likusia blastocista is visu embrionu...galejau ir ne taip suprast,dave lapa,ten parasyta,kad jei bus kokiu blastocistu saldymui,atsius man laiska...tai ka.belieka laukti dabar ,aciu jums mergytes uz rupesti 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Kaip fajna wub.gif Laikau kumstukus uz tave wink.gif


QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 21, 21:06)
saunuole , viskas bus gerai ! O embrionu dejimo diena man irgi buvo nelabai jauku , 3 vyrai ir viena moteris , tai kai apsidairiau , tai tikrai labai nejauku pasidare . Na bet isivaizdavau del ko as cia , ir visi nepatogumai praejo . biggrin.gif


O jus man mergaites blondinei galit papasakoti kaip vyksta visa ta procedura? blush2.gif
Atsakyti
meiles_kibirkstele

QUOTE
O jus man mergaites blondinei galit papasakoti kaip vyksta visa ta procedura?

analogiskai kaip IUI, tik kartu su kateturiuki kisa ir ultrogarso angali, kad matyti tiksliai kus subego embrionai

FRIGE nu kaip dziugu! Sekmes sulaukti dideliu rezultatu! Kad tik tau po to gyd. pasaskytu: "O as sakiau, kad geri embroinai, va dabar pas jus dvynukai" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O man snd pas gyditoja. Gal vis gi pagaliau jau bus planas blush2.gif Jau sapnuoju medicininius sapnus. Siandien man sapne konsiliumas sake, kad stimuliuos mane gonaliu, ir be to jei prireiks mano organizmas gerai sureaguos i 7 stimuliacijos blink.gif blink.gif blink.gif Atsibudusi pagalvojau, kad gyd. isprotejo, kam man tu 7 stimuliaciju, kas per pesimizmas? Man vienos pakaks thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 22 kovo 2011 - 09:19