Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

mothernorth laikykis, bet turbut nieko gero.... HCG nekyla tiek kiek reikia.
Pabandyk izvelgti bent kazka teigiamo tame - tau kimba ir kitas ivf bus sekmingas. tik nepradek po pirmo ivf spelioti ir pulti i depresija - kas kodel kaip, gelezis, d vitaminas , laparoskopija ir t.t. Vienas IVF yra ziauriai mazai ir jei pasiseka is pirmo karto - tai yra stebuklas. Susiimk, nurimk, pailsek, taupyk pinigelius ir vel darykite 4u.gif

sidabriuk... gydytojai teisus, buna ir blogiu ciklu. pagal metus, pagal tyrimus paskyre viena doze, prastai stimuliavosi - ja didino. viskas logiska. dabar pailsek, vel reiktu kartoti hormonus ir eiti pas gydytojus sneketi - kaip daryti kita ivf atsiszvelgiant i pries tai buvusia nesekme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskinuke ten: 20 kovo 2011 - 18:17
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 20, 14:31)
ir kada uzgyja viskas po punkcijos ir kada jums zinant galima kita darytis ???
Papildyta:
tai kad mano hormonai sake idialus viskas pas mane labai gerai ,ji pati nesitikejo mano organizmo reakcijos i vaistus,ir stebejo ir ziurejo negaliu nieko,echo dare  per stimuliacija gal 4kartus jau net nezinau ir kaip jau buvau ant operacinio ziurejo nezinau ,mane stimuliavo rozukiene,man sake kad sakys tiesa ir negeru tikrai nesodins ...tai nezinau


Tavo atveju istikruju buvo stengtasi, is tavo zodziu kiek supratau. Daktarei tiesiog matyt nepavyko numatyt tavo organizmo reakcija i stimuliuojancius vaistus. Ir taip pasitaiko. Visos mes laibai skirtingos. Zinau kad dabar tau labai sunku, bet turi atrast jegu nusiraminti ir vel bandyti. 4u.gif Viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vito @ 2011 03 20, 16:54)
Sveikos, mergaitės, norėjau jūsų pasiteirauti apie užšaldytas blasto, nes po punkcijos prasidėjo uždegimas ir šviežių negalėjo įsodinti. Tad turiu 5 užšaldytas blasto. Ar jos visos atšyla? Kada jos atšildomos? Ar man vėl reikės vartoti vaistus ir paskui galiu sužinoti, jog nėra, ką sodinti? Jei sveikata leis ir įsodinimą darytų, praleidus vieną ciklą po punkcijos, ar nėra blogiau, o gal net geriau, negu laukti kokius 3 ciklus?


Sveikute 4u.gif Man praeita cikla sodino saldytas blastukes.Is pradziu liepe gerti Estrofem (augina gimdos gleivine), bet as nuo jo vemiau, tai nebegeriau.O ir siaip man jo is esmes nereikejo, nes visa gyvenima gimdos gleivine pas mane augo gerai.Bet cia individualu.Gali tau tekti pagerti.Paskui porai dienu pries isodinima susileidau Ovitreli, kad issauktu ovuliacija butent tam tikru laiku (cia irgi individualau, kitom nereikia jo leistis) na ir Crinonas (nestuma palaikantis hormonas progesteronas) pries ir po isodinimo.Mano blastukes abi kuo puikiausiai atsilo (2 ir teturejau), bet deja, galutiniu rezultatu pasigirti negaliu verysad.gif
O atsildo jas ta pacia diena 4u.gif

Atsakyti
FRIGE - sekmes pasiimant savo maziuka (-us) siandien smile.gif
Atsakyti
FRIGE
Sekmes siandien! wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man labai reikia pasiekti Rute, tik nekelia ji telefono... Gal kuri zinot, su kuo ji isvaziavo i Embrions siandien.. Arba gal dar atsilieps kitos mergaites, kurios siandien vaziuoja i LV, zinau, kad daug ju buvo... Nes man reikia recepta is daktaro paimti ir parvezti... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 21, 12:47)
Man labai reikia pasiekti Rute, tik nekelia ji telefono...  Gal kuri zinot, su kuo ji isvaziavo i Embrions siandien.. Arba gal dar atsilieps kitos mergaites, kurios siandien vaziuoja i LV, zinau, kad daug ju buvo... Nes man reikia recepta is daktaro paimti ir parvezti...    4u.gif  4u.gif

su Adrija smile.gif
Tu parasyk Rutei SMS, gal jinai vairuoja... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 03 21, 01:56)
su Adrija smile.gif
Tu parasyk Rutei SMS, gal jinai vairuoja... smile.gif

4u.gif Jau parasiau... Baisu tik, kad gal tik grizus i LT pasitikrins smile.gif Nes ana karta kai mes kartu vaziavom, tai tik LT telefona issitrauke tongue.gif
Na, tikekimes, kad zvilgtels...
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 21, 12:58)
Na, tikekimes, kad zvilgtels...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mothernorth @ 2011 03 20, 13:31)
sveikos mergaites,
padekite,nes einu is proto. 10DPI pasidariau HCG testa rezultatas - 27 (geromedoj),
12DPI - 130(grybo g.), 16DPI tik - 112 (geromedoj), 18DPI - 170 (grybo g.). Keisciausia toj istorijoje, kad paaugo hcg, ar yra kam tai buve ir su laiminga pabaiga? cray.gif Gydytoja itaria negimdini arba nesivystanti, bet taip nesinori tiketi tuo, nes taip noriu vaikelio 2.gif

Aš daryčiausi skubos tvarka echo, HCG negimdinio kyla. Mano ginė pamatė pirmą ektopinį nėštumą pirm` mėnesinių dieną, antrąjį pajaučiau visu "malonumu" tik antrą savaitė po mėnesinių.
Tiesa HCG kilo, bet kažkuriuo momentu pradėjo labai lėtai kilti.

Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 20, 13:08)
taip pirmas mano kartas,dariausi v ir m  klinikoje,tai kad tu tyrimu buvo pilna visokiausiu,ji is kart sake kad mano jaunas organizmas (man 26m)<...>

Būną. Tiesiog organizmas nesureguoja į hormonus. Manau, kad sekantį kartą jums gali ir ilgą protokolą paskirti arba pakeisti vaistus kitais.
Belieka palaukti rekomenduotinus 3 mėnesius, tuo metu pagerkite Medetkų, vitamino B ir pan.
Papildyta:
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 20, 00:46)
aciu jums visoms labai 4u.gif  4u.gif  4u.gif jei nepasikeis,man atrodo,kad apsisprendziau,noriu deti 2 wub.gif biskuti bijau,nu bet zinau,kad nesekmes atveju sau neatleisiu,toks jau mano budas doh.gif labai jautriai i viska reaguoju... doh.gif laukiu pirmadienio...labai esu jums dekinga,kad pasidalinot savom istorijom,tai labai nuramina wub.gif

Mano prašymu, visada sudėdavo visus. Tiesa aš ne UK, todėl ir "išsikaulydavau".
Nieko nepalikau, visada viską "susirinkdavau", matyt todėl tėvukas visada "statydavo" triaukštes lovas namie smile.gif Nes visada būdavo "idealūs" ir "vadovėliniai".
Atsakyti
sveikos,gal zinote kelinta mazdaug Frige pasirodys eteryje??taaaip galvoju apie ja,kad net sapnavau blush2.gif sekancia sapnuoti pradesiu Citas, 4u.gif 4u.gif is jaudulio ir nekantrumo...nors zinau,tikiu,kad viskas bus OK!!!!
geros dienos!!
Atsakyti
QUOTE(mothernorth @ 2011 03 20, 13:31)
sveikos mergaites,
padekite,nes einu is proto. 10DPI pasidariau HCG testa rezultatas - 27 (geromedoj),
12DPI - 130(grybo g.), 16DPI tik - 112 (geromedoj), 18DPI - 170 (grybo g.). Keisciausia toj istorijoje, kad paaugo hcg, ar yra kam tai buve ir su laiminga pabaiga? cray.gif Gydytoja itaria negimdini arba nesivystanti, bet taip nesinori tiketi tuo, nes taip noriu vaikelio 2.gif

Labai gaila, bet neauga verysad.gif Aišku gali dar pakartoti Hcg kad galutinai įsitikinti. Suprantu kaip sunku kai pamatai II o po to taip nutinka... console.gif Belieka viltis kad implantuotis gali, kad čia tik chromosomų klaida, visos viltys į kitą kartą 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 21, 11:42)
FRIGE
Sekmes siandien!  wub.gif  wub.gif

Palaikymo komanda drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti