Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 20, 12:54)


Sidabriuke15 , puikiai tave suprantu, nes ir mano 2 IVF buvo grynai nesekmingas del prastos stumuliacijos. Gine vos kelis kartus mane ziurejo, hormonu nestebejo, zodziu viskas buvo nuleista vejais. Laborantas pasake kad isgauta 3 prastos kokybes kiausialastes, bet daktare po 2 dienu pareiske kad 1 embrionas tiesiog puikus ir rekomendavo isidinti doh.gif
Zodziu, nors ir kaip mums rekomenduoja pasitiketi daktarais - jie toli grazu ne dievai ir klysta, tik gaila kad mums tai kainuoja tiek daug nervu.
Kas tave stimuliavo?
Laikykis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivė: 20 kovo 2011 - 13:08
QUOTE(Citas @ 2011 03 20, 13:57)
Sidabriukas15, kaip suprantu tai jusu pirmasis kartas? Nezinau kokioj klinikoj daretes, bet man tai labiau pansu i tyrimu trukuma ir programos neatitaikyma. Gal ir buna tu neveisingu ciklu, bet stimuliuojantys tam ir yra kad juos apeiti, mano protu  g.gif  Is kitos puses niekada negali zinoti kaip organizmas sureaguos i stimuliuojancius ir pirmasis kartas daznai buna bandomasis triusis (beje daznai pavykstantis). Turbut zinai kad sekmes procentas is pirmo karto (beje nepaminejai ar tu IUI ar IVF dareisi?) yra iki 30% taip kad nenuleisk galveles dar turi daug sancu kad kitas kartas pavyks. Tiesiog as tavo vietoj prasyciau rimtesniu tyrimu pries seaknti karta.  4u.gif  4u.gif



taip pirmas mano kartas,dariausi v ir m klinikoje,tai kad tu tyrimu buvo pilna visokiausiu,ji is kart sake kad mano jaunas organizmas (man 26m) ir kad viskas bus gerai ,bet kaip nuejau i pirma echoskopa tai tai sako negalvojau kad taip nereguos i vaistus ,tai padidino doze iki 150,ir tada pradejo augti ,po to dar ju darase ir sake reikia jau daryti ,nes po to netilps i laika ,beje jei as gerai suprantu tai ivf dariausi,po punkcijos turejo auginti ir suleisti su adata embrionus unsure.gif
gal kas galejo paveikti ,gal kazkaip kitaip juos auginant elgtis reikia net nezinau ,bet atrodo dariau viska kaip liepe gydytoja nezinau ziauriai pasimetus esu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 20, 14:08)
taip pirmas mano kartas,dariausi v ir m  klinikoje,tai kad tu tyrimu buvo pilna visokiausiu,ji is kart sake kad mano jaunas organizmas (man 26m) ir kad viskas bus gerai ,bet kaip nuejau i pirma echoskopa tai tai sako negalvojau kad taip nereguos i vaistus ,tai padidino doze iki 150,ir tada pradejo augti ,po to dar ju darase ir sake reikia jau daryti ,nes po to netilps i laika ,beje jei as gerai suprantu tai ivf dariausi,po punkcijos turejo auginti ir suleisti su adata embrionus  unsure.gif
gal kas galejo paveikti ,gal kazkaip kitaip juos auginant elgtis reikia net nezinau ,bet atrodo dariau viska kaip liepe gydytoja nezinau ziauriai pasimetus esu  verysad.gif  verysad.gif



ir kada uzgyja viskas po punkcijos ir kada jums zinant galima kita darytis ???
Papildyta:
QUOTE(Aivė @ 2011 03 20, 14:07)
Sidabriuke15 , puikiai tave suprantu, nes ir mano 2 IVF buvo grynai nesekmingas del prastos stumuliacijos. Gine vos kelis kartus mane ziurejo, hormonu nestebejo, zodziu viskas buvo nuleista vejais. Laborantas pasake kad isgauta 3 prastos kokybes kiausialastes, bet daktare po 2 dienu pareiske kad 1 embrionas tiesiog puikus ir rekomendavo isidinti  doh.gif
Zodziu, nors ir kaip mums rekomenduoja pasitiketi daktarais - jie toli grazu ne dievai ir klysta, tik gaila kad mums tai kainuoja tiek daug nervu.
Kas tave stimuliavo?
Laikykis  wub.gif



tai kad mano hormonai sake idialus viskas pas mane labai gerai ,ji pati nesitikejo mano organizmo reakcijos i vaistus,ir stebejo ir ziurejo negaliu nieko,echo dare per stimuliacija gal 4kartus jau net nezinau ir kaip jau buvau ant operacinio ziurejo nezinau ,mane stimuliavo rozukiene,man sake kad sakys tiesa ir negeru tikrai nesodins ...tai nezinau
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 20, 14:08)
taip pirmas mano kartas,dariausi v ir m  klinikoje,tai kad tu tyrimu buvo pilna visokiausiu,ji is kart sake kad mano jaunas organizmas (man 26m) ir kad viskas bus gerai ,bet kaip nuejau i pirma echoskopa tai tai sako negalvojau kad taip nereguos i vaistus ,tai padidino doze iki 150,ir tada pradejo augti ,po to dar ju darase ir sake reikia jau daryti ,nes po to netilps i laika ,beje jei as gerai suprantu tai ivf dariausi,po punkcijos turejo auginti ir suleisti su adata embrionus  unsure.gif
gal kas galejo paveikti ,gal kazkaip kitaip juos auginant elgtis reikia net nezinau ,bet atrodo dariau viska kaip liepe gydytoja nezinau ziauriai pasimetus esu  verysad.gif  verysad.gif



ir kada uzgyja viskas po punkcijos ir kada jums zinant galima kita darytis ???
Atsakyti
sveikos mergaites,
padekite,nes einu is proto. 10DPI pasidariau HCG testa rezultatas - 27 (geromedoj),
12DPI - 130(grybo g.), 16DPI tik - 112 (geromedoj), 18DPI - 170 (grybo g.). Keisciausia toj istorijoje, kad paaugo hcg, ar yra kam tai buve ir su laiminga pabaiga? cray.gif Gydytoja itaria negimdini arba nesivystanti, bet taip nesinori tiketi tuo, nes taip noriu vaikelio 2.gif
Atsakyti
QUOTE(mothernorth @ 2011 03 20, 14:31)
sveikos mergaites,
padekite,nes einu is proto. 10DPI pasidariau HCG testa rezultatas - 27 (geromedoj),
12DPI - 130(grybo g.), 16DPI tik - 112 (geromedoj), 18DPI - 170 (grybo g.). Keisciausia toj istorijoje, kad paaugo hcg, ar yra kam tai buve ir su laiminga pabaiga? cray.gif Gydytoja itaria negimdini arba nesivystanti, bet taip nesinori tiketi tuo, nes taip noriu vaikelio 2.gif


O su gydytoja tik kalbėjai ar apžiūroj buvai?
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 19, 23:12)
fu, ramiau atsikvėpiau. Tikrai jau viskas OK. Dabar lauksiu eho  bigsmile.gif


Ką gi, turiu rimtą palaikymo komandą thumbup.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
*O su gydytoja tik kalbėjai ar apžiūroj buvai?

dar apziuroj nebuvau, rytoj bus 21DPI tai dar tyrima darysiu. Tiesiog psichologiskai labai sunkus toks laukimas. Siaip tai jauciuosi gerai, padidejusios krutys, crinonas irgi gerai susigeria.
Atsakyti
sos verysad.gif labai prasau nepraleiskit mano istorijos ,laukiu atsakymu visa diena ,depresuoju ziauriai,daug klausimu turiu pasikalbekit su manim ,padekit nusiramint ,gal cia ir ne taip baisu kaip man atrodo bet siai dienai tai man kaip pasaulio pabaiga ... verysad.gif as noriu su jumis draugauti unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, norėjau jūsų pasiteirauti apie užšaldytas blasto, nes po punkcijos prasidėjo uždegimas ir šviežių negalėjo įsodinti. Tad turiu 5 užšaldytas blasto. Ar jos visos atšyla? Kada jos atšildomos? Ar man vėl reikės vartoti vaistus ir paskui galiu sužinoti, jog nėra, ką sodinti? Jei sveikata leis ir įsodinimą darytų, praleidus vieną ciklą po punkcijos, ar nėra blogiau, o gal net geriau, negu laukti kokius 3 ciklus?
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 20, 15:51)
sos  verysad.gif  labai prasau nepraleiskit mano istorijos ,laukiu atsakymu visa diena ,depresuoju ziauriai,daug klausimu turiu pasikalbekit su manim ,padekit nusiramint ,gal cia ir ne taip baisu kaip man atrodo bet siai dienai tai man kaip pasaulio pabaiga ... verysad.gif as noriu su jumis draugauti  unsure.gif


labai gaila,kad taip atsitiko,bet zinok praeis tas skausmas,nepulk i depresija,nes tau reik keltis ir eit toliau.
O kuom tave stimuliavo?Ar vartojai kokius vitaminus?
Atsakyti
*sos verysad.gif labai prasau nepraleiskit mano istorijos ,laukiu atsakymu visa diena ,depresuoju ziauriai,daug klausimu turiu pasikalbekit su manim ,padekit nusiramint ,gal cia ir ne taip baisu kaip man atrodo bet siai dienai tai man kaip pasaulio pabaiga ... verysad.gif as noriu su jumis draugauti unsure.gif

aisku, kad labai skauda, bet reikia surasti savyje jegu 4u.gif gyvenimas nesustoja vietoje, ne sitas, tai kitas kartas, bet butinai pasiseks. Man irgi labai prastai stimuliojasi kiausilastes: 1ivf doze buvo 250puregono (trumpas protokolas 5kiausialastes), 2ivf 225 gonalio (ilgas protokolas 8 kiausialastes).
Atsakyti
sidabriuk, užjaučiu dėl nesekmės. 4u.gif pasirodo, dar ir taip būna. dabar pirmiauia atsigauk, o paskui aprimusi galėsi padėlioti sekančius žingsnius. Gal galima kokius tyrimus pasidaryti dėl blogos kiašialąsčių kokybės. Gal gydytoja ką nors pasiūlys.

Aš pati iš vienos endokrinologės esu girdėjusi, kad blogesnė kiaušialasčių kokybė gali būti dėl geležies bei vitamino D trūkumo organizme. bet vistiek nemanau, kad šių preparatų trūkumas galėtų taip įtakoti nekokybiškumą.
berašant kilo kitas klausimas. gal pas tave yra nustatyta endometriozė. kiek teko aiškintis su savo ginekologe, esant endometriozei kiaušialastės galėtų būti prastesnės kokybės.

net nelabai žinau kaip galima tau būtų pagelbėti. labai gaila, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 20, 16:51)
sos  verysad.gif  labai prasau nepraleiskit mano istorijos ,laukiu atsakymu visa diena ,depresuoju ziauriai,daug klausimu turiu pasikalbekit su manim ,padekit nusiramint ,gal cia ir ne taip baisu kaip man atrodo bet siai dienai tai man kaip pasaulio pabaiga ... verysad.gif as noriu su jumis draugauti  unsure.gif


Truputi paliudek, bet vis tiek neuzilgo kursi naujus planus, mes daugelis tai praeje 4u.gif Man tai keistoka kad pradejo nuo mazos dozes, nes kiek as susidurus pirmiausia apsidrausdamos skiria dideles o kai po scano mato kad labai gerai reaguoja tada sumazina. Nu bet gydytoja gal geriau zino, juolab kad tavo organizmas idealus pasak gydytojos. g.gif Gydytoja dabar jau zino tavo reakcija ir skirs kitokia programa ir kitokias dozes. Mes labai tave palaikom, bet uz tave nieko negalim padayti taip kad aukstyn nosyte ir keliauk pas gydytoja atsakymu ir mums pranesk ekspertems aisku lotuliukas.gif Man per du pirmus IVF skyre nuo pradziu 150vnt dozes po to mazino, pirma karta kokybiskos 5 antra karta tik 3 (cia tos kurios jau puikiai dalinosi, taip kad derlius nekoks) si trecia karta jau paskirta pradeti nuo 225vnt (8 dienas) o tada jau ziures, tai va matysim ar nuo kitokios programos organizmas reaguos skirtingai ar ne ax.gif

QUOTE(vito @ 2011 03 20, 16:54)
Sveikos, mergaitės, norėjau jūsų pasiteirauti apie užšaldytas blasto, nes po punkcijos prasidėjo uždegimas ir šviežių negalėjo įsodinti. Tad turiu 5 užšaldytas blasto. Ar jos visos atšyla? Kada jos atšildomos? Ar man vėl reikės vartoti vaistus ir paskui galiu sužinoti, jog nėra, ką sodinti? Jei sveikata leis ir įsodinimą darytų, praleidus vieną ciklą po punkcijos, ar nėra blogiau, o gal net geriau, negu laukti kokius 3 ciklus?

Niekas neturejau saldytu bet is kitu mergaiciu pamenu, kad galima atsaldyti kada tik nori ir kadangi nereikia organizmo vel alinti didelem dozem hormonu tai galima gana greitai vel bandyti 4u.gif
Atsakyti