Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(FRIGE @ 2011 03 19, 18:26)
kalbejo,kad saldys,jei bus ka...Citas,tai kas parasyta ten jau kelis metus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif biski pasenau,baimiu daugiau atsirado.ziuresiu,ka jis man siulys pirmadieni,mano sirdis irgi linksta labiau link dvieju wub.gif ,nors kai pagalvoju,kad tai tik 2-3 % daugiau sekmes,tai nedaug skiriasi,bet jei as pakliusiu tarp tu dvieju procentu isodinus viena doh.gif ot galvosuki cia man dabar uzdave doh.gif oi kaip laukiu pirmadienio,ziuresiu,kaip tada galvosiu blush2.gif aciu jums  4u.gif

Papildyta:

jei ne paslaptis,kodel tau neleido sodint dvieju blush2.gif ?


Svieziu 2 neleido nes sake kad jauna(man 28 ax.gif ) labai daug procentu pastojimui..bet pastojau ne su svieziu,o su saldytu embrioniuku smile.gif,beje saldytus dejo 2,nors sake gera kokybe ir norejo det tik viena..issiprasiau dvieju,va tau rezultatas nestuke.gif vienas pasiliko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 19, 21:42)
,nes man pvz neleido sodint 2 o tik viena sad.gif
.



labai idomu kaip buvo ar neleido ar NEREKOMENDAVO? ax.gif
Papildyta:
MAN ir sake det tik viena,nes viskas labai gerai,sancai dideli,net labai ir jauna(ivf metu buvau25m)...bet pasakius tvirtai,kad tikrai noriu dvieju,isklausius visas rizikas ir t.t. idejo du...
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 19, 15:47)
Na mano skaičiukai 24-tą dpį buvo 6494, o 20-tą dieną 1749,69. Žodžiu, auga. Daugiau nebedarysiu, gėda blush2.gif Ateinančią savaitę lėksiu pas ginių echo.
Papildyta:
Pas mane viskas buvo labai panašiai, tik gleivinė gera. Skyrė nuo pradžių po 150 gonalio, o po to dar + merional 75. Manau, tas merional man visai gerai "sudalyvavo". Atsiras dar tų folikulų tikrai, nepergyvenk mirksiukas.gif Didžiausios sėkmės 4u.gif

Sveikinu wub.gif esi tikra nėštukė biggrin.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 19, 17:47)
Sveika 4u.gif Aš imčiau du iškart ax.gif
Papildyta:
Labas, sirgalė 4u.gif
Na mano skaičiukai 24-tą dpį buvo 6494, o 20-tą dieną 1749,69. Žodžiu, auga. Daugiau nebedarysiu, gėda blush2.gif Ateinančią savaitę lėksiu pas ginių echo.
Papildyta:
Pas mane viskas buvo labai panašiai, tik gleivinė gera. Skyrė nuo pradžių po 150 gonalio, o po to dar + merional 75. Manau, tas merional man visai gerai "sudalyvavo". Atsiras dar tų folikulų tikrai, nepergyvenk mirksiukas.gif Didžiausios sėkmės 4u.gif



fu, ramiau atsikvėpiau. Tikrai jau viskas OK. Dabar lauksiu eho bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 19, 15:51)
na va,nesodino siandien...trys embrionai idealus 8 lasteliu ,kiti trys biskuti prastesni,bet irgi 8 lasteliu ir vienas septyniu geras ax.gif nusprendem paauginti iki blastocistu,tai sodins pirmadieni wub.gif tik va nezinau ka daryt,mat gydytojas sako,kad pagal mano amziu(man 31) ir embrionu kokybe jis siulytu sodint tik viena,o ne du embrionus,nes apie 30%,kad pastosiu su dvynukais nestuke.gif ,o ta pasak jo nera labai gerai,nes daug buna persileidimu...juo labiau,kad augins iki blastocistu,tai pastojimo procentas apie 50,o sodinus tik viena embriona jis sumazetu tik 2-3 procentais..tai esu dabar pasimetusi unsure.gif nebent sake,kad embrionai biski leciau augs ir nebus vieno labai gero siulys sodint du....ka mergytes galetumet patart? doh.gif  mirksiukas.gif

labuka.pas mane buvo ir blasto ir geros kokybes.gydytojas iki paskutinio nenorejo deti 2,nes labai didele tikimybe pastoti su abiejais,nes man tik 28m,bet as primigtynai prasiau dvieju ir aciu gydytojui,kad jis sutiko,nes is dvieju vienas pasiliko. o jei butu idejas viena ir gal but nebutu dabar nieko.pagalvok gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 19, 15:51)
na va,nesodino siandien...trys embrionai idealus 8 lasteliu ,kiti trys biskuti prastesni,bet irgi 8 lasteliu ir vienas septyniu geras ax.gif nusprendem paauginti iki blastocistu,tai sodins pirmadieni wub.gif tik va nezinau ka daryt,mat gydytojas sako,kad pagal mano amziu(man 31) ir embrionu kokybe jis siulytu sodint tik viena,o ne du embrionus,nes apie 30%,kad pastosiu su dvynukais nestuke.gif ,o ta pasak jo nera labai gerai,nes daug buna persileidimu...juo labiau,kad augins iki blastocistu,tai pastojimo procentas apie 50,o sodinus tik viena embriona jis sumazetu tik 2-3 procentais..tai esu dabar pasimetusi unsure.gif nebent sake,kad embrionai biski leciau augs ir nebus vieno labai gero siulys sodint du....ka mergytes galetumet patart? doh.gif  mirksiukas.gif

thumbup.gif as deciau Du wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu jums visoms labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif jei nepasikeis,man atrodo,kad apsisprendziau,noriu deti 2 wub.gif biskuti bijau,nu bet zinau,kad nesekmes atveju sau neatleisiu,toks jau mano budas doh.gif labai jautriai i viska reaguoju... doh.gif laukiu pirmadienio...labai esu jums dekinga,kad pasidalinot savom istorijom,tai labai nuramina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 03 19, 18:50)
labai idomu kaip buvo ar neleido ar NEREKOMENDAVO?  ax.gif
Papildyta:
MAN  ir sake det tik viena,nes viskas labai gerai,sancai dideli,net labai ir jauna(ivf metu buvau25m)...bet pasakius tvirtai,kad tikrai noriu dvieju,isklausius visas rizikas ir t.t. idejo du...


Nu jo ne taip issireiskiau,aisku ne tik kad nerekomendavo,bet ir prie dideliu noru butu dvieju svieziu embrionu nedeje.
Atsakyti
laba ryta merginos,jusu pasnekiuose as esu naujoke ,ilgai galvojau ir nusprendziau taip pat su jumis pasidalinti savo istorija ,gal duosit kokiu patarimu ,gal ka zinot geriau nei as ,gal patyre daugiau nei as.... siandien dar labai blogai juociuosi....papasakosiu kodel verysad.gif

labai nesisilpesiu ,eisiu tiesiai prie reikalo ....stimuliavo mane hormonais,pradzioje labai prastai augo mano folikuleliai,tada padidino doze,dar teko pasileisti ju,nu ir nusprende daryti punkcija,tai buvo vakar..... verysad.gif aisku nervinausi ,bet tikejau kad viskas bus gerai ,ir se tau nepavyko,nebuvo jie tokie geri kaip atrode ,ir visos viltys nuejo suniui ant uodegos,prisiblioviau ,guode gydytojos,zodziu blagai jauciuosi ir siandien....sake pasitaiko nevaisingu ciklu ,per metus jie buna trys ,sake geriausia ziema daryt,bet juk ir buvo dabar ziema...nezinau tiesiog ,sake po triju menesiu galiu bandyti vel ....gal ka zinot daugiau prasau parasyti ...aciu jums labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 20, 01:46)
aciu jums visoms labai 4u.gif  4u.gif  4u.gif jei nepasikeis,man atrodo,kad apsisprendziau,noriu deti 2 wub.gif biskuti bijau,nu bet zinau,kad nesekmes atveju sau neatleisiu,toks jau mano budas doh.gif labai jautriai i viska reaguoju... doh.gif laukiu pirmadienio...labai esu jums dekinga,kad pasidalinot savom istorijom,tai labai nuramina wub.gif

Frige, net jei ir abu prigytu - ner cia ko bijot, tik dziaugtis smile.gif dvigubas nestumas, aisku, statistiskai kiek komplikuotesnis nei viengubas, bet cia "pilvas" "pilvui" nelygu. kalbu is savo ligsiolines patirties 4u.gif vienoms ir su vienu vaikiuku tenka vos ne puse nestumo ligoninese pragulet, o kitos, ziurek, su dviem isvaiksto visa laika kaip gazeles be jokiu dideliu komplikaciju. taip kad drasiau, zvairy mirksiukas.gif nebent pati manai, kad esi silpnokos sveikatos, labai smulkaus sudejimo ar netinkamos anatomijos dvigubam nestumui.
Atsakyti
[quote=sidabriukas15,2011 03 20, 10:55]
laba ryta merginos,jusu pasnekiuose as esu naujoke ,ilgai galvojau ir nusprendziau taip pat su jumis pasidalinti savo istorija ,gal duosit kokiu patarimu ,gal ka zinot geriau nei as ,gal patyre daugiau nei as.... siandien dar labai blogai juociuosi....papasakosiu kodel verysad.gif

labai nesisilpesiu ,eisiu tiesiai prie reikalo ....stimuliavo mane hormonais,pradzioje labai prastai augo mano folikuleliai,tada padidino doze,dar teko pasileisti ju,nu ir nusprende daryti punkcija,tai buvo vakar..... verysad.gif aisku nervinausi ,bet tikejau kad viskas bus gerai ,ir se tau nepavyko,nebuvo jie tokie geri kaip atrode ,ir visos viltys nuejo suniui ant uodegos,prisiblioviau ,guode gydytojos,zodziu blagai jauciuosi ir siandien....sake pasitaiko nevaisingu ciklu ,per metus jie buna trys ,sake geriausia ziema daryt,bet juk ir buvo dabar ziema...nezinau tiesiog ,sake po triju menesiu galiu bandyti vel ....gal ka zinot daugiau prasau parasyti ...aciu jums labai verysad.gif
[/quotelaukiu ,nesulaukiu jusu patarimu.... verysad.gif
Papildyta:
[quote=sidabriukas15,2011 03 20, 12:51]
[quote=sidabriukas15,2011 03 20, 10:55]
laba ryta merginos,jusu pasnekiuose as esu naujoke ,ilgai galvojau ir nusprendziau taip pat su jumis pasidalinti savo istorija ,gal duosit kokiu patarimu ,gal ka zinot geriau nei as ,gal patyre daugiau nei as.... siandien dar labai blogai juociuosi....papasakosiu kodel verysad.gif

labai nesisilpesiu ,eisiu tiesiai prie reikalo ....stimuliavo mane hormonais,pradzioje labai prastai augo mano folikuleliai,tada padidino doze,dar teko pasileisti ju,nu ir nusprende daryti punkcija,tai buvo vakar..... verysad.gif aisku nervinausi ,bet tikejau kad viskas bus gerai ,ir se tau nepavyko,nebuvo jie tokie geri kaip atrode ,ir visos viltys nuejo suniui ant uodegos,prisiblioviau ,guode gydytojos,zodziu blagai jauciuosi ir siandien....sake pasitaiko nevaisingu ciklu ,per metus jie buna trys ,sake geriausia ziema daryt,bet juk ir buvo dabar ziema...nezinau tiesiog ,sake po triju menesiu galiu bandyti vel ....gal ka zinot daugiau prasau parasyti ...aciu jums labai verysad.gif
laukiu ,nesulaukiu jusu patarimu.... verysad.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 03 20, 12:54)



Sidabriukas15, kaip suprantu tai jusu pirmasis kartas? Nezinau kokioj klinikoj daretes, bet man tai labiau pansu i tyrimu trukuma ir programos neatitaikyma. Gal ir buna tu neveisingu ciklu, bet stimuliuojantys tam ir yra kad juos apeiti, mano protu g.gif Is kitos puses niekada negali zinoti kaip organizmas sureaguos i stimuliuojancius ir pirmasis kartas daznai buna bandomasis triusis (beje daznai pavykstantis). Turbut zinai kad sekmes procentas is pirmo karto (beje nepaminejai ar tu IUI ar IVF dareisi?) yra iki 30% taip kad nenuleisk galveles dar turi daug sancu kad kitas kartas pavyks. Tiesiog as tavo vietoj prasyciau rimtesniu tyrimu pries seaknti karta. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti