Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(ashley @ 2011 03 18, 23:20)
Beje, pasiskaiciavau crinone, ziuriu, kad savaitgali bus trukumas. Kur galima jo isigyti, jei kartais VK nedirbtu  g.gif

sestadieniais VK dirba.
o del vaistiniu - lyg ir akropoline eurovaistine anksciau pardavinedavo g.gif bet vis tiek reikes is VK recepto, kitaip neparduos..
Atsakyti
na va,nesodino siandien...trys embrionai idealus 8 lasteliu ,kiti trys biskuti prastesni,bet irgi 8 lasteliu ir vienas septyniu geras ax.gif nusprendem paauginti iki blastocistu,tai sodins pirmadieni wub.gif tik va nezinau ka daryt,mat gydytojas sako,kad pagal mano amziu(man 31) ir embrionu kokybe jis siulytu sodint tik viena,o ne du embrionus,nes apie 30%,kad pastosiu su dvynukais nestuke.gif ,o ta pasak jo nera labai gerai,nes daug buna persileidimu...juo labiau,kad augins iki blastocistu,tai pastojimo procentas apie 50,o sodinus tik viena embriona jis sumazetu tik 2-3 procentais..tai esu dabar pasimetusi unsure.gif nebent sake,kad embrionai biski leciau augs ir nebus vieno labai gero siulys sodint du....ka mergytes galetumet patart? doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
FRIGE-o ka dvynuku nenoretum?ar tik del to,kad gasdina?.. as,dar viena mergaite daremes ivf toje pacioje ligonineje(homerton) ir abi supuojam dvynukus(as-porele,ji-berniukus)...mano gime anksti,bet va tai mergaitei dare planini cezari,nes dvynukai kuo puikiausiai sedejo iki38sav(butu ir ilgiau)...mane ir laaaabai jau gasdino,kad persileidmai,nesveiki vaikai ir panasiai,bet dabar jei sukciau laika atgal NIEKO NEKEISCIAU mirksiukas.gif klausyk savo sirdies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 19, 15:51)
na va,nesodino siandien...trys embrionai idealus 8 lasteliu ,kiti trys biskuti prastesni,bet irgi 8 lasteliu ir vienas septyniu geras ax.gif nusprendem paauginti iki blastocistu,tai sodins pirmadieni wub.gif tik va nezinau ka daryt,mat gydytojas sako,kad pagal mano amziu(man 31) ir embrionu kokybe jis siulytu sodint tik viena,o ne du embrionus,nes apie 30%,kad pastosiu su dvynukais nestuke.gif ,o ta pasak jo nera labai gerai,nes daug buna persileidimu...juo labiau,kad augins iki blastocistu,tai pastojimo procentas apie 50,o sodinus tik viena embriona jis sumazetu tik 2-3 procentais..tai esu dabar pasimetusi unsure.gif nebent sake,kad embrionai biski leciau augs ir nebus vieno labai gero siulys sodint du....ka mergytes galetumet patart? doh.gif  mirksiukas.gif


Sveika 4u.gif Aš imčiau du iškart ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 17, 22:27)
Užjaučiu, kam nepavyko   verysad.gif

Įlindau pažiūrėti kaip Damutei tas Hcg kyla. Turėjo būt vakar, bet kažkas ten užstrigo, tai šiandien vakare sakė jau žinos ats. Bet neradau jos pasisakymo jokio  g.gif


Labas, sirgalė 4u.gif
Na mano skaičiukai 24-tą dpį buvo 6494, o 20-tą dieną 1749,69. Žodžiu, auga. Daugiau nebedarysiu, gėda blush2.gif Ateinančią savaitę lėksiu pas ginių echo.
Papildyta:
QUOTE(Rute @ 2011 03 18, 10:49)

Prisiduodu ir šitame skyrelyje biggrin.gif  Vakar buvo 7 c.d., gleivinė maža, tik 4,2; folikulai auga tik kairėje kiaušidėje, dešinė pusė tinginiauja (joje tik vienas išplaukęs folikulas). Kol kas suskaičiavo 4-5 folikulus. Gydytojas nelabai patenkintas rezultatais. Pakoregavo vaistukų kiekį ir pridėjo kitų. Dabar pas latvius pirmadienį.
Buvo gonalis po 187,5, dabar gonalis 150+merional 75.



Pas mane viskas buvo labai panašiai, tik gleivinė gera. Skyrė nuo pradžių po 150 gonalio, o po to dar + merional 75. Manau, tas merional man visai gerai "sudalyvavo". Atsiras dar tų folikulų tikrai, nepergyvenk mirksiukas.gif Didžiausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute*: 19 kovo 2011 - 15:44
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 19, 15:51)
na va,nesodino siandien...trys embrionai idealus 8 lasteliu ,kiti trys biskuti prastesni,bet irgi 8 lasteliu ir vienas septyniu geras ax.gif nusprendem paauginti iki blastocistu,tai sodins pirmadieni wub.gif tik va nezinau ka daryt,mat gydytojas sako,kad pagal mano amziu(man 31) ir embrionu kokybe jis siulytu sodint tik viena,o ne du embrionus,nes apie 30%,kad pastosiu su dvynukais nestuke.gif ,o ta pasak jo nera labai gerai,nes daug buna persileidimu...juo labiau,kad augins iki blastocistu,tai pastojimo procentas apie 50,o sodinus tik viena embriona jis sumazetu tik 2-3 procentais..tai esu dabar pasimetusi unsure.gif nebent sake,kad embrionai biski leciau augs ir nebus vieno labai gero siulys sodint du....ka mergytes galetumet patart? doh.gif  mirksiukas.gif


Nu zinok, pavydziu labai tau mirksiukas.gif ir as noreciau iki blastocidu dakeliauti, gal del to kad dar niekada nesodino man ju lotuliukas.gif bet vis tiek as isitikinus kad su blastocidom daug didesni sancai atrinkti ta (tuos stipriausius). Man 33 ir as tikrai uz 2 , nebent gydytojas del kazkokiu rimtu priezasciu neleistu 4u.gif 4u.gif , bet kaip L.Baltija sako, klausyk saves o ne musu drinks_cheers.gif


QUOTE(Damute* @ 2011 03 19, 16:43)
Na mano skaičiukai 24-tą dpį buvo 6494, o 20-tą dieną 1749,69. Žodžiu, auga. Daugiau nebedarysiu, gėda blush2.gif Ateinančią savaitę lėksiu pas ginių echo.


Galim jau rekti : SVEIKINAM thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 19, 16:51)
Nu zinok, pavydziu labai tau  mirksiukas.gif ir as noreciau iki blastocidu dakeliauti, gal del to kad dar niekada nesodino man ju  lotuliukas.gif  bet vis tiek as isitikinus kad su blastocidom daug didesni sancai atrinkti ta (tuos stipriausius). Man 33 ir as tikrai uz 2 , nebent gydytojas del kazkokiu rimtu priezasciu neleistu  4u.gif  4u.gif , bet kaip L.Baltija sako, klausyk saves o ne musu  drinks_cheers.gif
Galim jau rekti : SVEIKINAM  thumbup.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 19, 16:51)
Nu zinok, pavydziu labai tau  mirksiukas.gif ir as noreciau iki blastocidu dakeliauti, gal del to kad dar niekada nesodino man ju  lotuliukas.gif  bet vis tiek as isitikinus kad su blastocidom daug didesni sancai atrinkti ta (tuos stipriausius). Man 33 ir as tikrai uz 2 , nebent gydytojas del kazkokiu rimtu priezasciu neleistu  4u.gif  4u.gif , bet kaip L.Baltija sako, klausyk saves o ne musu  drinks_cheers.gif
Galim jau rekti : SVEIKINAM  thumbup.gif

nu viskas turetu isaisket pirmadieni...man jis siulo sodint viena atsizvelgdamas i mano amziu ir embrionu kokybe,mat jei pastosiu,tai pastosiu ir idejus viena,bent jau taip as supratau blush2.gif toks blaskymasis dabar..gal ir noreciau dvynuku,tik vat tie gasdinimai... doh.gif doh.gif ziuresim...ginis sake,jei embrionai nebus labai geri,jis pats siulys sodint du rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 19, 17:52)
nu viskas turetu isaisket pirmadieni...man jis siulo sodint viena atsizvelgdamas i mano amziu ir embrionu kokybe,mat jei pastosiu,tai pastosiu ir idejus viena,bent jau taip as supratau blush2.gif toks blaskymasis dabar..gal ir noreciau dvynuku,tik vat tie gasdinimai... doh.gif  doh.gif ziuresim...ginis sake,jei embrionai nebus labai geri,jis pats siulys sodint du rolleyes.gif


Zvilgterk po savo avataru kairej ir paziurek ka ten parasius esi biggrin.gif lotuliukas.gif Kaip ir aisku ko tu nori ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 19 kovo 2011 - 17:31
QUOTE(Citas @ 2011 03 19, 18:29)
Zvilgterk po savo avataru kairej ir paziurek ka ten parasius esi  biggrin.gif  lotuliukas.gif Kaip ir aisku ko tu nori  ax.gif


drinks_cheers.gif tikrai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 19, 17:52)
nu viskas turetu isaisket pirmadieni...man jis siulo sodint viena atsizvelgdamas i mano amziu ir embrionu kokybe,

man 34, nesioju 2 - kol kas vaikai atrodo sveiki, nestumas vyksta labai sklandziai (3xtfu), be jokiu komplikaciju, planuoju isnesiot juos kaip imanoma ilgiau.. laime cia, o ne vargas 4u.gif
be to, ner jokios garantijos, kad isodinus 2 idealios bukles blastocistas, abi ir prigytu. o ka, jei (neduok D.) isodinus viena, ji neprigys? grausies galvodama, kas butu buve, jei butum 2 dejusis.. (man taip pirmo IVFo metu nutiko - prasiau, kad detu tik 2, nors rekomendavo 3.. paskui daug minciu galvoj sukosi).
bet zinoma, cia tik tau paciai sprest 4u.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 19, 12:51)
na va,nesodino siandien...trys embrionai idealus 8 lasteliu ,kiti trys biskuti prastesni,bet irgi 8 lasteliu ir vienas septyniu geras ax.gif nusprendem paauginti iki blastocistu,tai sodins pirmadieni wub.gif tik va nezinau ka daryt,mat gydytojas sako,kad pagal mano amziu(man 31) ir embrionu kokybe jis siulytu sodint tik viena,o ne du embrionus,nes apie 30%,kad pastosiu su dvynukais nestuke.gif ,o ta pasak jo nera labai gerai,nes daug buna persileidimu...juo labiau,kad augins iki blastocistu,tai pastojimo procentas apie 50,o sodinus tik viena embriona jis sumazetu tik 2-3 procentais..tai esu dabar pasimetusi unsure.gif nebent sake,kad embrionai biski leciau augs ir nebus vieno labai gero siulys sodint du....ka mergytes galetumet patart? doh.gif  mirksiukas.gif


Sveikute,Na zinok as patarciau imti du,nes kaip ir kazkuri mergaite sake nera 100% garantiju kad idejus 2 abu ir prigis..taip kad didesni sansai su 2 nei su vienu,jeigu prasysi 2 it tau leis imk 2,nes man pvz neleido sodint 2 o tik viena sad.gif
Beje ar pasitikslinai kad tavo klinika saldo blastukes?? nes zinok kitos nesaldo..tai butu gaila isodinus ar 1 ar 2 likusius ismesti...
Atsakyti
kalbejo,kad saldys,jei bus ka...Citas,tai kas parasyta ten jau kelis metus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif biski pasenau,baimiu daugiau atsirado.ziuresiu,ka jis man siulys pirmadieni,mano sirdis irgi linksta labiau link dvieju wub.gif ,nors kai pagalvoju,kad tai tik 2-3 % daugiau sekmes,tai nedaug skiriasi,bet jei as pakliusiu tarp tu dvieju procentu isodinus viena doh.gif ot galvosuki cia man dabar uzdave doh.gif oi kaip laukiu pirmadienio,ziuresiu,kaip tada galvosiu blush2.gif aciu jums 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 19, 20:42)
Sveikute,Na zinok as patarciau imti du,nes kaip ir kazkuri mergaite sake nera 100% garantiju kad idejus 2 abu ir prigis..taip kad didesni sansai su 2 nei su vienu,jeigu prasysi 2 it tau leis imk 2,nes man pvz neleido sodint 2 o tik viena sad.gif
  Beje ar pasitikslinai kad tavo klinika saldo blastukes?? nes zinok kitos nesaldo..tai butu gaila isodinus ar 1 ar 2 likusius ismesti...

jei ne paslaptis,kodel tau neleido sodint dvieju blush2.gif ?
Atsakyti