Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Užjaučiu, kam nepavyko verysad.gif

Įlindau pažiūrėti kaip Damutei tas Hcg kyla. Turėjo būt vakar, bet kažkas ten užstrigo, tai šiandien vakare sakė jau žinos ats. Bet neradau jos pasisakymo jokio g.gif
Atsakyti
[quote=Citas,2011 03 17, 18:59]

Reginiukas.uk -be galo del jusu dziaugiuosi ir labai viliuosi kad mums pasiseks, kazkodel ir tikiu si karta, (tikejau ir per pirmaji karta, o vat per antra tiesiog prabegom paskubom ir tikrai nelabai tikejau sekme).
Hmmm askai skaiciau tas sutartis, tai ten buvo parasyta kad 3 nemokami priklauso iki 2-u vaikuciu. Tai maniau, kad jei per pirmaji pavyktu, kiti 2 liktu antram vaikuciui g.gif



Na va matai kaip skirtingai,tai gerai dar ir broli ar sese suregzit biggrin.gif
O pas mus sis kartas buvo labai greitas ir paskubom kazkaip neplanuotai viskas vyko,tai vaistu susileist pamirsdavau,tai paveluodavau tai i scanus vis kokiam trafike sedeavau ir i pati isodinima velavom hihihi.gif bet va svarbu sekme musu nepaliko smile.gif Visada tikejau ir zinojau kad ateis ir i mano kiema svente ax.gif
Kada jusu startas? Sorriukas jeigu praleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 17, 23:14)
Kada jusu startas? Sorriukas jeigu praleidau  blush2.gif


Ateinanti penktadieni, kovo 25d pradedu gonali ax.gif
Atsakyti
Ksise, gaila 4u.gif Laikykis 4u.gif

Prisiduodu ir šitame skyrelyje biggrin.gif Vakar buvo 7 c.d., gleivinė maža, tik 4,2; folikulai auga tik kairėje kiaušidėje, dešinė pusė tinginiauja (joje tik vienas išplaukęs folikulas). Kol kas suskaičiavo 4-5 folikulus. Gydytojas nelabai patenkintas rezultatais. Pakoregavo vaistukų kiekį ir pridėjo kitų. Dabar pas latvius pirmadienį.
Buvo gonalis po 187,5, dabar gonalis 150+merional 75.

Citai, tu vis dar ant blokuojančių. Gaila, kad tau nukėlė viską 4u.gif
Atsakyti
Rute - man jau surase gonal dozes nuo kito penktadienio tai 8 dienas leisiuos po 225, tai tavo palyginus mazokos ar ne? Nors Lietuvoj abu kartus man tik 150 buvo paskirta, tai va ir vel man pamastymui ar cia lietuvos gydytojai doziu neapsiziurejo ar uk gydytojai tiesiog skiria maximuma ir ziuri kas bus blink.gif tongue.gif Jo uzknisa kad vel nukele viska ir ne del mano organizmo o del kazkokio ligonines grafiko doh.gif Man per antra IVF tik 5 ispunktavo, bet is ju 3 apsivaisino ir puikiai dalinosi, taip kad uztenka ir nedaug svarbu kad apsivaisintu, dalintusi ir prikibtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 18, 10:56)
Rute - man jau surase gonal dozes nuo kito penktadienio tai 8 dienas leisiuos po 225, tai tavo palyginus mazokos ar ne? Nors Lietuvoj abu kartus man tik 150 buvo paskirta, tai va ir vel man pamastymui ar cia lietuvos gydytojai doziu neapsiziurejo ar uk gydytojai tiesiog skiria maximuma ir ziuri kas bus  blink.gif  tongue.gif  Jo uzknisa kad vel nukele viska ir ne del mano organizmo o del kazkokio ligonines grafiko  doh.gif Man per antra IVF tik 5 ispunktavo, bet is ju 3 apsivaisino ir puikiai dalinosi, taip kad uztenka ir nedaug svarbu kad apsivaisintu, dalintusi ir prikibtu  4u.gif


225 nėra max, man Lt skyrė pirmas dienas po 300, kitas po 200, čia kiekvienai skirtingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 17, 23:56)
nuo kito penktadienio tai 8 dienas leisiuos po 225, tai tavo palyginus mazokos ar ne? Nors Lietuvoj abu kartus man tik 150 buvo paskirta, tai va ir vel man pamastymui ar cia lietuvos gydytojai doziu neapsiziurejo ar uk gydytojai tiesiog skiria maximuma ir ziuri kas bus

Man baisu, kad man mazai tada paskyre ir kad mazs derlius bus po to blink.gif Nes man 150, po to 7cd planuoja mazinti iki 127 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 18, 11:00)
Man baisu, kad man mazai tada paskyre ir kad mazs derlius bus po to  blink.gif Nes man 150, po to 7cd planuoja mazinti iki 127  g.gif


Gydytojas skiria kiekvienai individuliai pagal kiaušidžių būklę ir pan, tieiog pasitikiėk it tikėk , kad viskas BUS GERAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 18, 09:56)
Rute - man jau surase gonal dozes nuo kito penktadienio tai 8 dienas leisiuos po 225, tai tavo palyginus mazokos ar ne? Nors Lietuvoj abu kartus man tik 150 buvo paskirta, tai va ir vel man pamastymui ar cia lietuvos gydytojai doziu neapsiziurejo ar uk gydytojai tiesiog skiria maximuma ir ziuri kas bus  blink.gif  tongue.gif  Jo uzknisa kad vel nukele viska ir ne del mano organizmo o del kazkokio ligonines grafiko  doh.gif Man per antra IVF tik 5 ispunktavo, bet is ju 3 apsivaisino ir puikiai dalinosi, taip kad uztenka ir nedaug svarbu kad apsivaisintu, dalintusi ir prikibtu  4u.gif

Aš ne lietuvoj. Latvijoj 4u.gif Jau kiek išaugs tų folių, tiek išaugs. Į organizmą įlįsti negaliu. Juk reikia ne kiekio, o rezultato biggrin.gif
Tai dabar lauksi sekančio penktadienio kaip išganymo smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 18, 10:00)
Man baisu, kad man mazai tada paskyre ir kad mazs derlius bus po to  blink.gif Nes man 150, po to 7cd planuoja mazinti iki 127  g.gif

Afigiet, nu pradėk dabar. Juk pas tave ir dabar folikulų pilna kiaušidė.. ji dar pergyvena kad jai dozės mažos.. biggrin.gif Prisimink kaip gydytojas blaškėsi tarp vaistų kiekio ir kiek dažnai tau minėjo žodį "hiperstimuliacija".
Nesiūk visko ant vieno kurpaliaus. Pasitikėk gydytoju. Žino gi žmogus ką daro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 18, 10:00)
Man baisu, kad man mazai tada paskyre ir kad mazs derlius bus po to  blink.gif Nes man 150, po to 7cd planuoja mazinti iki 127  g.gif

Čia normali standartinė dozė, daugumai po 150 skiria, viskas tau užaugs. Man buvo ir mažiau skyrė tik po 112.5, nes gerai auga.
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 03 18, 00:02)
Gydytojas skiria kiekvienai individuliai pagal kiaušidžių būklę ir pan, tieiog pasitikiėk it tikėk , kad viskas BUS GERAI 4u.gif

QUOTE(Rute @ 2011 03 18, 00:15)
Afigiet, nu pradėk dabar. Juk pas tave ir dabar folikulų pilna kiaušidė.. ji dar pergyvena kad jai dozės mažos..  biggrin.gif Prisimink kaip gydytojas blaškėsi tarp vaistų kiekio ir kiek dažnai tau minėjo žodį "hiperstimuliacija".

QUOTE(Singerita @ 2011 03 18, 00:31)
Čia normali standartinė dozė, daugumai po 150 skiria, viskas tau užaugs. Man buvo ir mažiau skyrė tik po 112.5, nes gerai auga.

Aciu!!! notworthy.gif notworthy.gif As kaip visad - kad tik pasibedavot!!!! blush2.gif
Aisku, kad viskas bus gerai!!!
Baigiu skustis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites as nenorejau kitu besistimuliuojanciu isgasdinti ir tikrai nezinau kokios tos gonalio normos, tik sakau kad pagal tai ka naudojau LT (150vnt) tai cia tie 225vnt man arkliska doze pasirode tongue.gif Aisku kad gydytojai skiria pagal organizma ir kaiusidziu bukle, juk nebereikalo vienoms tik keletas uzauga o kitoms didziule hiperstimuliacija buna. 4u.gif

Nu negaliu sulaukti to kito penktadienio doh.gif doh.gif
Atsakyti