Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(ksise @ 2011 03 17, 14:38)
svaikutes,na ka mano tepliojimas perejo i normalias mmm  cray.gif ,tad mum ir vel nepavyko.as siandien pagalvojau gal man per velai idejo snaigiukus?mano ciklas 27-28d. ovuliacija buvo 11cd o idejo 16cd.gal jiem per mazai laiko isitvirtinimui?


Laaabai gaila console.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(ingulll @ 2011 03 17, 11:18)
Sveikutes    ilgai nieko nerasiau, gal daug kas ir neprisimena, kad prisijngiau i jusu kompanija, kaip ir rasiau 11d dare punkcija, buvo tik 5 folikulai, bet mums uzteko apsivaisino 4, bet paskutinis blogai dalinosi, tai isodino 14d. 3 embrionus, gaila neliko saldymui    , tai dabar gyvenu laukimu, siandien jau 4 dpi  . truputeli persalau, bet temperatura daugiau nei 37 nekilo, tikiuosi nepakenks...

Nu tikrai neblogas derlius, iš 3 bent vienas privalo įsikibti bigsmile.gif
Su tais peršalimais visiem dabar problemos, gerk daug arbatos su citrina ir medum mirksiukas.gif

QUOTE(Liberi @ 2011 03 17, 13:59)
Atejau pranest, kad mums nepavyko verysad.gif Nuojauta ir kunas manes neapgavo. Jau isliudejau pries kelias dienas, nes to ir tikejaus. Turbut per greitai pradejom antro leliaus ieskot. Dabar iseinu i "atostogas", o kada vel nuspresim bandyt net ir neisivaizduoju.

verysad.gif console.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 03 17, 13:59)
sveikutes,sulaukiau skambucio is embriologo...septynioms kuaisialastems dare paprasta IVF,apsivaisino tik viena verysad.gif ,o kitoms sesioms atliko ISCI,tai visos apsivaisino...  tik liudna man,nes niekas nepasake,ar cia su kiausialastem kas negerai,ar su sperma  isodinimas sestadieni 10 val...gal kas patarsit,nezinau,ka su darbu daryt,mat as valausi namus,tai bijau,ar nereiketu man atsisakyt trumpam ir paaiskint klientams,kas su manim vyksta?kaip manot?

Neblogai, turit 7 embrionukus, svarbu kad stipruoliukai būtų rolleyes.gif
Aš irgi eičiau bent savaitei - implantacinis periodas labai svarbus manau ax.gif

QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 17, 15:22)
Mergaites, o kiek laiko trunka punkcija?
Duoda pilna narkoze, ar tik vietine nejautra?
Kada po punkcijos paleidzia namo?

Jo, pilna. Užmigau ir nepraėjus valandai prabudau biggrin.gif Paleidžia namo. Man atsigavimas buvo gan sunkus, panašiai kaip po laparoskopijos, manau kad hiperstimuliacija prisidėjo ax.gif

QUOTE(garpe @ 2011 03 17, 15:41)
Sveikos merginos , as irgi nesu labai aktyvi forumo dalyve, bet pasiskaitineju.    Ingull, negalejau neparasyti.  Man irgi dare isodinima 14 diena, isodino 2 embrionus. Ispunktavo 5, apsivaisino 4. Tai irgi lygiai taip pat gyvenu laukimu 

Ramaus laukimo mirksiukas.gif

QUOTE(ksise @ 2011 03 17, 16:38)
svaikutes,na ka mano tepliojimas perejo i normalias mmm  cray.gif ,tad mum ir vel nepavyko.as siandien pagalvojau gal man per velai idejo snaigiukus?mano ciklas 27-28d. ovuliacija buvo 11cd o idejo 16cd.gal jiem per mazai laiko isitvirtinimui?

Kaip gaila verysad.gif console.gif Gal turit daugiau snaigiukų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 17, 14:38)
svaikutes,na ka mano tepliojimas perejo i normalias mmm  cray.gif ,tad mum ir vel nepavyko.as siandien pagalvojau gal man per velai idejo snaigiukus?mano ciklas 27-28d. ovuliacija buvo 11cd o idejo 16cd.gal jiem per mazai laiko isitvirtinimui?


Labai gaila verysad.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
ar turim 2 bet vienas labai silpnas,o del planu tai net nezinau,reikia pasitaupyt pinigeliu,kad vel galetumem bandyt,bet jei ir trecias kartas nepavyks is vis nezinau ka reiks daryt.aciu drauges(tikiuos galiu jus taip vadint) uz palaikyma
Atsakyti
labadiena mamytes,,,pigiau nei vaistinese parduodu vaistukus IVF,,turiu GONAL 900,ovitreli,suprecur ir progesterono ,,crinono jet jus domina rasykite i man elektronini pasta rasa73@gmail.com linkiu visoms geros dienos ir ger rezultatu….
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 17, 18:24)
ar turim 2 bet vienas labai silpnas,o del planu tai net nezinau,reikia pasitaupyt pinigeliu,kad vel galetumem bandyt,bet jei ir trecias kartas nepavyks is vis nezinau ka reiks daryt.aciu drauges(tikiuos galiu jus taip vadint) uz palaikyma

o kaip jus galvojat ar nepervelai man idejo snaigiukus?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 17, 18:06)
o kaip jus galvojat ar nepervelai man idejo snaigiukus?


laikykis mergyt 4u.gif ,o as per velai tai nemanau,nes as dejau snaigiukus,tik man dar reikejo ovitrele susileist,kad tikrai ovuliuotu,tai buvo 12d,nuo 15d pradejau vartot utrogestan zvakutes ir 17d buvo isodinimas
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 17, 09:41)
Labas rytas  4u.gif

ksise, kaip tu siandien ? Ar sustojo kraujavimas ?

Skaiciau cia uzvirusias diskusijas.... ax.gif  As pries menesi mazdaug buvau pas Visockiene, nes nebuvo U, tai man Visockiene pasake tiesiai sviesiai, kad ji yra naturalaus ciklo salininke ir neskiria jokiu vaistu ar dar ten ko.Ir visa tai del to, kad ji tiesiog laikosi tokio principo, bet kadangi buvau U paciente, tai paskyre vaistus, nes matai, U NERA naturalaus ciklo salininke, ji labiau megsta dirbtini. Isgirdus mano replika, kad as noreciau, jog man vaistus skirtu ne pagal megstama darbo buda, o pagal tai ar man is tiesu ju reikia, kad noriu, jog i mane kaip i paciente pasiziuretu individualiai, o ne taikytu vienos ar kitos daktares megstama gydymo sablona, buvau mandagiai isprasyta is kabineto, neva jai reikia dirbti, o as jai trukdau  unsure.gif  Ir taip, gyvenimas rodo, kad pasiseka tiek pas viena gydytoja, tiek pas kita.Vienoms pasiseka, nes tikrai nieko daugiau nereikia, o kitoms nepasiseka ir niekas negali pasakyti kodel, ar del paties organizmo ar del to, kad kalti buna mediku "pomegiai". Butent del sios priezasties padejau kryziu ant LT kliniku ir nebijau to pasakyti.Dabar jau visos VK ir Visockienes gerbejos galite i mane metyti kiausinius ir kitus produktus  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas, o kuri cia daretes Norvegijoj, kaip cia viskas vyksta ir gal galit pasakyt kiek kainuoja, galvoju veliau cia bandyt, jei su snaigiukais nepavyktu smile.gif
Atsakyti
Liberti, Ksise, labai gaila, mergaites.. verysad.gif Uzjauciu Jus. Laikykites! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 17, 14:59)
Atejau pranest, kad mums nepavyko verysad.gif Nuojauta ir kunas manes neapgavo. Jau isliudejau pries kelias dienas, nes to ir tikejaus. Turbut per greitai pradejom antro leliaus ieskot. Dabar iseinu i "atostogas", o kada vel nuspresim bandyt net ir neisivaizduoju.

console.gif console.gif
Papildyta:
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 17, 14:59)
sveikutes,sulaukiau skambucio is embriologo...septynioms kuaisialastems dare paprasta IVF,apsivaisino tik viena verysad.gif ,o kitoms sesioms atliko ISCI,tai visos apsivaisino... ax.gif tik liudna man,nes niekas nepasake,ar cia su kiausialastem kas negerai,ar su sperma g.gif isodinimas sestadieni 10 val...gal kas patarsit,nezinau,ka su darbu daryt,mat as valausi namus,tai bijau,ar nereiketu man atsisakyt trumpam ir paaiskint klientams,kas su manim vyksta?kaip manot?

puikus rezultatas , tik nesinervink ir neieskok del ko taip atsitiko , tiesiog gamta ir tiek ...o del darbo ... g.gif As tai bijociau turbut net iki 2 sirdeles echo , ty iki 8sav minimum susilaikyciau, Nes namus valyti nera lengvas darbas .As tai ir namuose tvarkausi labai letai ... Gal turiu baime , kadangi turejau persileidima ? , nezinau ... Bet inplantacinis periodas tai tikrai svarbus jei ir dirbsi , tai jau labai atsargiai , saugok save ir zirniukus ... 4u.gif
Atsakyti
FRIGE - Mazute, jokiu budu nedirbk nors iki numanomos implantacijos, t.y. savaite tikrai mirksiukas.gif
Beje as irgi manau kad labai geras derlius thumbup.gif Juk tos 7 kurioms pries punkcija ir buvai nusiteikus ir apsivaisino mirksiukas.gif O tai jei sestadieni jau des tai iki blastocidu neplanuoja auginti? Labai stipriai kumscius suspaudus laikysiu thumbup.gif


Reginiukas.uk -be galo del jusu dziaugiuosi ir labai viliuosi kad mums pasiseks, kazkodel ir tikiu si karta, (tikejau ir per pirmaji karta, o vat per antra tiesiog prabegom paskubom ir tikrai nelabai tikejau sekme).
Hmmm askai skaiciau tas sutartis, tai ten buvo parasyta kad 3 nemokami priklauso iki 2-u vaikuciu. Tai maniau, kad jei per pirmaji pavyktu, kiti 2 liktu antram vaikuciui g.gif

Rute-Nu ka slopinamieji suveike labai gerai, cituoju gydytoja: hormonai pasieke zemiausia lygi ir gleivine isplonejusi puikiai ir butu galima jau ryt pradeti stimuliuojancius, bet kadangi rytoj jau pradeda stimuliacijas tam tikras skaicius moteru, tai kad nerizikuot neuztekt dienoj laiko kai visoms reikes isimt kiausinelius, tai mane ir turbut daug kitu nukele i kita penktadieni doh.gif tongue.gif Tipo mano situacija nuo dar savaites slopinanciu nepasikeis, bet jie turi ziureti ligonines grafiko smile.gif Tai vat matau kad kad mano atveju jei stimuliacijos eis pagal plana tai mano testavimasis bus mazdaug per velykas thumbup.gif

Ksise, Liberi - labai liudna mergaites, bet pailsekit, dar kokiu tyrimu gal pasidarysit ir ateis laikas jusu sekmei. Ir as atsimenu save po antro karto, kai pykau ant visu, and gydytoju (tai buvo 2009 vasara, tai va po dvieju metu tik vel bandau)

Igull, Garpe - sekmes laukime 4u.gif 4u.gif
Atsakyti