Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Mergaites, o kiek laiko trunka punkcija?
Duoda pilna narkoze, ar tik vietine nejautra?
Kada po punkcijos paleidzia namo?
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 17, 15:22)
Mergaites, o kiek laiko trunka punkcija?
Duoda pilna narkoze, ar tik vietine nejautra?
Kada po punkcijos paleidzia namo?


siaip duoda pilna narkoze smile.gif bent jau man taip buvo, miegojau kazkur valanda , biggrin.gif , liepe pagulet, kad visiskai atsibusciau ir kai jau galejau pati atsistot ant koju , paleido, as asmeniskai gerai jauciausi, nieko poto neskaudejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 17, 12:18)
Sveikutes  smile.gif  ilgai nieko nerasiau, gal daug kas ir neprisimena, kad prisijngiau i jusu kompanija, kaip ir rasiau 11d dare punkcija, buvo tik 5 folikulai, bet mums uzteko apsivaisino 4, bet paskutinis blogai dalinosi, tai isodino 14d. 3 embrionus, gaila neliko saldymui  ax.gif  , tai dabar gyvenu laukimu, siandien jau 4 dpi  smile.gif . truputeli persalau  verysad.gif , bet temperatura daugiau nei 37 nekilo, tikiuosi nepakenks...
pasiskaitinejau, forume yra geru naujienu  smile.gif  sveikinu merginos  nestuke.gif  thumbup.gif , o uz kitas laikau kumstukus  rolleyes.gif




Sveikos merginos , as irgi nesu labai aktyvi forumo dalyve, bet pasiskaitineju. smile.gif Ingull, negalejau neparasyti. Man irgi dare isodinima 14 diena, isodino 2 embrionus. Ispunktavo 5, apsivaisino 4. Tai irgi lygiai taip pat gyvenu laukimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garpe @ 2011 03 17, 15:41)
Sveikos merginos , as irgi nesu labai aktyvi forumo dalyve, bet pasiskaitineju.  smile.gif  Ingull, negalejau neparasyti.  Man irgi dare isodinima 14 diena, isodino 2 embrionus. Ispunktavo 5, apsivaisino 4. Tai irgi lygiai taip pat gyvenu laukimu  4u.gif


thumbup.gif geras sutapimas, as tikiusi, kad bus ir rezultatas nestuke.gif abiems vienodas biggrin.gif , kada darysi HCG?
Atsakyti
ingulll ir garpe sekmes tapti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(sawana @ 2011 03 17, 15:45)
ingulll ir garpe sekmes tapti nestuke.gif


dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 17, 16:43)
thumbup.gif  geras sutapimas, as tikiusi, kad bus ir rezultatas  nestuke.gif  abiems vienodas  biggrin.gif , kada darysi HCG?



Gydytojas sake 24 kovo darytis, tai turbut taip reiks ir daryt, jei istversiu doh.gif Gal testa reiks pabandyt nusipirkt uz keliu dienu O kur dareisi IVF?
As tai Embrions klinikoj
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 17, 14:59)
Atejau pranest, kad mums nepavyko verysad.gif Nuojauta ir kunas manes neapgavo. Jau isliudejau pries kelias dienas, nes to ir tikejaus. Turbut per greitai pradejom antro leliaus ieskot. Dabar iseinu i "atostogas", o kada vel nuspresim bandyt net ir neisivaizduoju.


Labai gaila, laikykis mergyt.. verysad.gif

QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 17, 16:22)
Mergaites, o kiek laiko trunka punkcija?
Duoda pilna narkoze, ar tik vietine nejautra?
Kada po punkcijos paleidzia namo?


Dave pilna narkoze, o miegojau 20 min atsibudau ir is operacines nuejau i palata pagulejau valandike ir paleido.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garpe @ 2011 03 17, 15:49)
Gydytojas sake 24 kovo darytis, tai turbut taip reiks ir daryt, jei istversiu  doh.gif Gal testa reiks pabandyt nusipirkt uz keliu dienu O kur dareisi IVF?
As tai Embrions klinikoj


o man 25 diena liepe darytis, as turbut NT nedarysiu, pasistengsiu istverti iki kito penktadienio, o del IVf dariaus LT pas gyd.B , nors dauguma cia forume apie ja nekokios nuomones schmoll.gif , bet man viskas tiko ir patiko smile.gif , o geras gydytojas bus kiekvienai tas pas kuri pavyko, cia as sutinku su kitu merginu nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
svaikutes,na ka mano tepliojimas perejo i normalias mmm cray.gif ,tad mum ir vel nepavyko.as siandien pagalvojau gal man per velai idejo snaigiukus?mano ciklas 27-28d. ovuliacija buvo 11cd o idejo 16cd.gal jiem per mazai laiko isitvirtinimui?
Atsakyti
ksise
Kaip gaila cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 17, 18:38)
svaikutes,na ka mano tepliojimas perejo i normalias mmm  cray.gif ,tad mum ir vel nepavyko.as siandien pagalvojau gal man per velai idejo snaigiukus?mano ciklas 27-28d. ovuliacija buvo 11cd o idejo 16cd.gal jiem per mazai laiko isitvirtinimui?



Gaudyk 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kokie tolimesni planai? unsure.gif
Atsakyti