Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 09, 10:37)
Sekmes tau , spirgu su tavimi  thumbup.gif  . Negaliu sulaukti tavo starto ir geru rezultatu . O kokiame tu steite ? ax.gif

thumbup.gif 4u.gif
As NJ pusej, prie pat NYC (kitoj upes pusej)... 4u.gif
Grizus po savo keliones turesiu jau draudima (vyras per darba gaus kaip tik normalu), tai jei neduok D nepasisektu (tfu tfu tfu) sekanti darytume cia... Na, nebent snaigiuku turesim ax.gif 4u.gif
Zodziu, uz menesio jau planuoju buti nestuke.gif ir ne kitaip!!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 03 09, 21:50)
Sveikute  4u.gif Linkim Tau sekmes dideliausios, o apie nesekme net nedrisk galvoti!  smile.gif
OOOO, kaip jau greitai, lauksim is Taves ziniu ir sirgsim uz Tave  wub.gif
    O man siandien paskambino is klinikos ir pasake, kad gali man daryti sekanti IVF jau geguze, (mano eile buvo rugpjuti numatyta, atsirado vakancine vieta  tongue.gif ) Tai butu super  thumbup.gif . Tik dar noreciau daugiau tyrymu pasidaryti.
Noreciau paklausti apie vitaminus PREGNACARE conception. As nuo ju vemiu, bijau, kad neisisavins mano organizmas ju, gal kam yra tai buve, gal as neteisingai juos vartoju, nors valgau po valgio ar valgio metu ir uzgeriu stikline vandens. O gal yra kokiu analogu?
Rimante1, as manau irgi, kad jus nesazininga. IVF is karto daro tik tada, kai moteris neturi kiausintakiu ar turi dar kokius svarbius sutrikimus. Bet pries darydami IVF, jeigu pas vyra spermiukai pakankamai geri ir pas moteri nerasta jokiu didesniu patalogiju daroma IUI ir tik po nepasisekusiu IUI siulo IVF. As irgi nelabai suprantu medicininius terminus, bet nematau jokios problemos nesuprasti kas yra rasoma cia, nes merginos labai draugiskos ir jeigu ko nesupranti visad gali paklausti -paaiskins. Nesuprantu jusu drauges drovumo, nes cia galima prisiregistruoti bet kokiu slapyvardziu ir laisvai bendrauti, nieks gi nezinos, kad tai tu.
Gal tu pabandyk folio rugsti  g.gif  , pradziai , o paskui matysi . As irgi nelabai galiu gerti vitaminus , bet bandau pakitom folio rugsti ir vit be gelezies . Nes su gelezim nelabai draugauju ... ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 09, 22:04)
thumbup.gif  4u.gif
As NJ pusej, prie pat NYC (kitoj upes pusej)... 4u.gif
Grizus po savo keliones turesiu jau draudima (vyras per darba gaus kaip tik normalu), tai jei neduok D nepasisektu (tfu tfu tfu) sekanti darytume cia... Na, nebent snaigiuku turesim  ax.gif  4u.gif
Zodziu, uz menesio jau planuoju buti  nestuke.gif ir ne kitaip!!!!  4u.gif  4u.gif

tik taip ir nekitaip nestuke.gif . Bijau dar virusuoti , kol nepadare ultragarso ax.gif , bet taip noreciau pavirusuoti .... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tiesiog vos iskenciu blush2.gif ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 09, 16:35)
Siunciu visoms stiprius ir didelius VIRUSIUKUS  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif


Gaudau!!!
Papildyta:
QUOTE(kukulka @ 2011 03 09, 16:54)
Virusuoju  2.gif  2.gif  2.gif


Ir vėl gaudau - per daug nebus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 09, 11:07)
bet taip noreciau pavirusuoti ....

Aciu! 4u.gif Kol man viskas prasides, kol issisuks, tai tikrai ir pavirusuoti spesi... wub.gif Su savo dvigubu virusiuku tongue.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 03 09, 19:46)
pagal tavo pareikstas mintis ir bendravimo tona - turetum taip ir jaustis...
Daug kartu norejau pakomontuoti tavo postus, bet vis pratyledavau "duok d... kelia", bet kai pradedi izeidineti merginas, kad jos jautrios ir skausmingai raguoja i tavo pasisakymus, tai jau nervai nelaiko...


drinks_cheers.gif tiesiog atėjo žmogus su kažkokiom pretenzijom, noru "dasiknysti iki esmės". Bet ne tuo adresu. Jeigu jau toks didžiulis noras padėti draugei - kurkit atskirą temą ir diskutuokit
Merginos, nekreipkit dėmesio ir neimkit giliai į širdį 4u.gif Juk turim kitokių rūpesčių, džiaugsmų ir problemų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 09, 20:00)
Sveikute  4u.gif  Drasiau tiktai  mirksiukas.gif  Kartu bus lengviau laukt  4u.gif 
Kur darotes ? Kiek folikulu turi ? Papasakok  ax.gif

Zubriuka, nu ir greitai tas laikas bega  doh.gif  Tuoj laikysim ir uz tave kumstukus  thumbup.gif


tai vat, kad viskas nelauktai, bandem IUI nepavyko, tai nusprendem negaist laiko ir iskart pabandyt IVF, atejom ir kaip tik buvo 3 ciklo diena , tai taip iskart ir pradejau leistis vaistukus smile.gif tai net nebuvo tokio kaip laukimo ar jaudulio, dar nesitiki, kad tai vyksta su manimi rolleyes.gif . Folikulu , gaila neperdaugiausia 6 , gali nelikti saldymui, na bet tikesimes, kad turesim ka sodint , bent jau ax.gif

Ir aciu 4u.gif uz silta priemima thumbup.gif
Atsakyti
Rimante, nepykit, bet tai ka Jus rasot prasilenkia su logika. Nepradeda niekas taip eit link siu problemu sprendimo, na ne toks kelias. Kadangi daugumai pasidare aisku ko Jus cia lankotes, tai siandien pabandet pazaisti kita zaidima, pasakydama, kad uzsiregistravote konsultacijai. Sorry, bet jokios logikos visame Jusu rasyme. Ir cia ne jautrume esme, o tame, kad tai visiskas melas. doh.gif

Galit supykt, bet esu 100 proc. tikra, kad meluojate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 09, 19:52)
Sveikutes , merginos  smile.gif  na ir as isiliesiu i jusu skyreli IVF,  nes ir as startuoju, su savo pirmu bandymu, kovo 11 darysiuos punkcija  smile.gif 

Sėkmės 4u.gif

QUOTE(jolantulia @ 2011 03 09, 21:50)
    O man siandien paskambino is klinikos ir pasake, kad gali man daryti sekanti IVF jau geguze, (mano eile buvo rugpjuti numatyta, atsirado vakancine vieta  tongue.gif ) Tai butu super  thumbup.gif . Tik dar noreciau daugiau tyrymu pasidaryti.


thumbup.gif O tyrimus dar spėsi pasidaryti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 09, 22:04)
Grizus po savo keliones turesiu jau draudima (vyras per darba gaus kaip tik normalu), tai jei neduok D nepasisektu (tfu tfu tfu) sekanti darytume cia... Na, nebent snaigiuku turesim  ax.gif  4u.gif
Zodziu, uz menesio jau planuoju buti  nestuke.gif ir ne kitaip!!!!  4u.gif  4u.gif

Kaip tu jau arti tikslo 4u.gif Nereiks tau to draudimo, nereiks 4u.gif

Warwara, tame saite kur parašei nesupratau, jei nėra 38 metų negali rinktis to iš 3 kartų? Ar aš čia grybauju?
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 09, 19:04)
thumbup.gif  4u.gif
As NJ pusej, prie pat NYC (kitoj upes pusej)... 4u.gif
Grizus po savo keliones turesiu jau draudima (vyras per darba gaus kaip tik normalu), tai jei neduok D nepasisektu (tfu tfu tfu) sekanti darytume cia... Na, nebent snaigiuku turesim  ax.gif  4u.gif
Zodziu, uz menesio jau planuoju buti  nestuke.gif ir ne kitaip!!!!  4u.gif  4u.gif



Oi kaip greitai cia viskas vyksta atsimenu sakei menuo liko,o jau dabar savaite thumbup.gif thumbup.gif Linkiu sekmes didziules,na ir ta proga tau Virusiukas 2.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Damute* @ 2011 03 09, 19:21)
Gaudau!!!
Papildyta:
Ir vėl gaudau - per daug nebus  ax.gif  4u.gif



Nu ko tu gaudai? Juk jau pagavai savo! Palik kitoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 09, 14:02)
Linkiu sekmes didziules,na ir ta proga tau Virusiukas  2.gif  mirksiukas.gif

Aciu labai uz palaikyma.. Taip sirgau uz visas, dabar net paciai keista, kad mano eile ateina smile.gif 4u.gif
O virusiuka gaudau... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2011 03 09, 19:01)
O tu gerdavai folio rugsti pries pradedama siuos vitaminus? Jei ne tai gal nuo jos? Nes kai as pradejau vartoti foline tai budavo bloga labai kol pripratau.. Gal nuo to?  g.gif



QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 09, 19:07)
Papildyta:Gal tu pabandyk folio rugsti    , pradziai , o paskui matysi . As irgi nelabai galiu gerti vitaminus , bet bandau pakitom folio rugsti ir vit be gelezies . Nes su gelezim nelabai draugauju ...



Aciu, mergaites uz patarimus 4u.gif Folio rugsties esu jau prigerusi kaip reikia smile.gif , man ji gerai ''nueina''. Bet va, apie gelezi tai nezinau, gal ji uzstringa g.gif Idomu is ko tas apvalkalelis kapsules padarytas, pabandysiu pasiguglinti, bet gal kas nors tai zinot? rolleyes.gif

Reginiuk, ciumpu ir as Tavo virusiuka thumbup.gif

Egk, drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 03 10, 01:22)
Aciu, mergaites uz patarimus  4u.gif Folio rugsties esu jau prigerusi kaip reikia  smile.gif , man ji gerai ''nueina''. Bet va, apie gelezi tai nezinau, gal ji uzstringa  g.gif Idomu is ko tas apvalkalelis kapsules padarytas, pabandysiu pasiguglinti, bet gal kas nors tai zinot?  rolleyes.gif

Reginiuk, ciumpu ir as Tavo virusiuka  thumbup.gif

Egkdrinks_cheers.gif

Aj dar atsiminiau , pabandyk ne ryte o po vakarienes ax.gif , nor sako kad gerti po pusryciu , bet as atsiminiau kodel ryte nebegeriu mirksiukas.gif O gelezis tai man pilva sukietina blush2.gif , tai renkuosi be gelezies , nors jauciu ten jos vistiek yra . g.gif
Atsakyti