Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Beta1, kiek zmoniu, tiek nuomoniu mirksiukas.gif Tris kartus Visockiene man sudarinejo snaiguciu schemas, tris kartus jos buvo VISISKAI skirtingos: naturali, su estrofem ir paskutine (laimingoji) su visa puokste vaistuku 4u.gif
Nera ji sventoji, taciau ir kiti gydytojai neturi burtu lazdeles, o kelsi tu ir visos kitos ant pjedestalo ta, kuris tave padarys nestuke.gif

QUOTE(Liberi @ 2011 03 17, 14:06)
Nu ka, Liberi vakar neistverus testa apsisiojo ir, aisku, pamate spyga taukuota doh.gif Tai siandien, kad neberyt tos vaistu kruvos nuveziau krauja priduot. Po pietu turesiu atsakyma. Bet as ji jau zinau verysad.gif


Liberi, laikau tvirtai kumscius wub.gif
Atsakyti
Atejau pranest, kad mums nepavyko verysad.gif Nuojauta ir kunas manes neapgavo. Jau isliudejau pries kelias dienas, nes to ir tikejaus. Turbut per greitai pradejom antro leliaus ieskot. Dabar iseinu i "atostogas", o kada vel nuspresim bandyt net ir neisivaizduoju.
Atsakyti
sveikutes,sulaukiau skambucio is embriologo...septynioms kuaisialastems dare paprasta IVF,apsivaisino tik viena verysad.gif ,o kitoms sesioms atliko ISCI,tai visos apsivaisino... ax.gif tik liudna man,nes niekas nepasake,ar cia su kiausialastem kas negerai,ar su sperma g.gif isodinimas sestadieni 10 val...gal kas patarsit,nezinau,ka su darbu daryt,mat as valausi namus,tai bijau,ar nereiketu man atsisakyt trumpam ir paaiskint klientams,kas su manim vyksta?kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 17, 14:59)
Atejau pranest, kad mums nepavyko verysad.gif Nuojauta ir kunas manes neapgavo. Jau isliudejau pries kelias dienas, nes to ir tikejaus. Turbut per greitai pradejom antro leliaus ieskot. Dabar iseinu i "atostogas", o kada vel nuspresim bandyt net ir neisivaizduoju.


Labai gaila verysad.gif Paisek, atsigauk siek tiek ir vel i trasa 4u.gif
Atsakyti
Liberi,gaila verysad.gif


Frige,imk off kokiai savaitei.Juk geriausia poilsis,nei tampytis nei kilnoti geriau nereikia.Plius ir galva pailses.
del neapsivaisinimo gali buti kalta tiek sperma tiek pvaz per storos kiausialastes sieneles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 17 kovo 2011 - 14:31
FRIGE
thumbup.gif thumbup.gif
Del darbo tai tikrai savaite (o gal ir kita) jei galima paisleciau.
Nes vis vien ir pakelnoti tau ten tenka ir chemija visokia...


Liberi cry.gif cry.gif Kaip noreciau,kad butu kitaip! wub.gif

P.S. alia koks mano organizmas - pasake gyd. ateiti 6 CD, uzsirase seimininke antradieniui, tai prasom jums... bus lygiai 6 CD. Nors aisku, as slapta nora turejau si karta po stimuliacjos pastoti naturaliai... Nu nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 17 kovo 2011 - 14:10
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 17, 14:59)
sveikutes,sulaukiau skambucio is embriologo...septynioms kuaisialastems dare paprasta IVF,apsivaisino tik viena verysad.gif ,o kitoms sesioms atliko ISCI,tai visos apsivaisino... ax.gif tik liudna man,nes niekas nepasake,ar cia su kiausialastem kas negerai,ar su sperma g.gif isodinimas sestadieni 10 val...gal kas patarsit,nezinau,ka su darbu daryt,mat as valausi namus,tai bijau,ar nereiketu man atsisakyt trumpam ir paaiskint klientams,kas su manim vyksta?kaip manot?


neliudek, viskas juk gerai ! NET 7 apsivaisinusias turi kiausialastes. kodel taip ivyko, gali buti, kad tu esi "vyresnio" amziaus, kiausialasciu apvalkalas storesnis ir sunku naturaliai spermiukams isiverzti. o per icsi - nuplauna ta apvalkala, turbut todel visos ir apsivaisino.

viskas gerai. lauk savo vaikuciu isodinimo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zirza @ 2011 03 17, 10:07)
Pastojau, kaip nebutu keista, Visockienes sudarytoj schemoj visiskai naturaliam cikle  biggrin.gif



o ka reiskia naturalus ciklas ? be stimuliacijos ?
Atsakyti
Vasario statistika 4u.gif

6 iš 15, gaunasi lygiai 40%. Laimingi IVF: 4 VK, 1 JAV ir 1 Embrions kinikoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 17, 16:45)
Vasario statistika 4u.gif

6 iš 15, gaunasi lygiai 40%. Laimingi IVF: 4 VK, 1 JAV ir 1 Embrions kinikoj ax.gif



Dar butu idomu suzinoti kur like daryti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 17, 12:47)
Dar butu idomu suzinoti kur like daryti wink.gif

Ne visus sugaudžiau, bet 5 VK, 1 Norvegijoj, 1 Embrions 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 17, 02:59)
busiu be liniuotes ... aggressive.gif  karsta.gif


Pasizymek nuoroda, spausk ctrl c,po to toj vietoj kur reikia ikelti nuoroda spausk ctrl v 4u.gif

QUOTE(ingulll @ 2011 03 17, 09:18)
Sveikutes  smile.gif  ilgai nieko nerasiau, gal daug kas ir neprisimena, kad prisijngiau i jusu kompanija, kaip ir rasiau 11d dare punkcija, buvo tik 5 folikulai, bet mums uzteko apsivaisino 4, bet paskutinis blogai dalinosi, tai isodino 14d. 3 embrionus, gaila neliko saldymui  ax.gif  , tai dabar gyvenu laukimu, siandien jau 4 dpi  smile.gif . truputeli persalau  verysad.gif , bet temperatura daugiau nei 37 nekilo, tikiuosi nepakenks...
pasiskaitinejau, forume yra geru naujienu  smile.gif  sveikinu merginos  nestuke.gif   thumbup.gif , o uz kitas laikau kumstukus  rolleyes.gif


Ramaus Tau laukimo, sulaukti II ir aukstu skaiciuku 4u.gif

QUOTE(Liberi @ 2011 03 17, 11:59)
Atejau pranest, kad mums nepavyko verysad.gif Nuojauta ir kunas manes neapgavo. Jau isliudejau pries kelias dienas, nes to ir tikejaus. Turbut per greitai pradejom
antro leliaus ieskot. Dabar iseinu i "atostogas", o kada vel nuspresim bandyt net ir neisivaizduoju.


console.gif laikykis, mergyt , pailsek ir vel bandyk 4u.gif


[quote=miskinuke ten,2011 03 17, 12:16]neliudek, viskas juk gerai ! NET 7 apsivaisinusias turi kiausialastes. kodel taip ivyko, gali buti, kad tu esi "vyresnio" amziaus, kiausialasciu apvalkalas storesnis ir sunku naturaliai spermiukams isiverzti. o per icsi - nuplauna ta apvalkala, turbut todel
visos ir apsivaisino.

viskas gerai. lauk savo vaikuciu isodinimo  4u.gif

[quote]

As maniau, kad per ICSI tik ikisa vidun spermiuka, o kad nuplauna apvalkala pirma kart girdziu  blush2.gif  Mano kiausineliu storos sieneles, tai pries sodinant dare AH. Gal as kazko dar nezinau ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 17 kovo 2011 - 15:11
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 17, 11:59)
sveikutes,sulaukiau skambucio is embriologo...septynioms kuaisialastems dare paprasta IVF,apsivaisino tik viena verysad.gif ,o kitoms sesioms atliko ISCI,tai visos apsivaisino... ax.gif tik liudna man,nes niekas nepasake,ar cia su kiausialastem kas negerai,ar su sperma g.gif isodinimas sestadieni 10 val...gal kas patarsit,nezinau,ka su darbu daryt,mat as valausi namus,tai bijau,ar nereiketu man atsisakyt trumpam ir paaiskint klientams,kas su manim vyksta?kaip manot?



Siaip rezultatai neblogi,gaila kad ne visiems taike ivf+icsi,bet siaip neblogai..gal jau zinai kiek zada sodinti?? Na o dirbant toki darba bent 2sav belaukiant pasiimciau atostogas,nes darbas ne is lengvuju ir pasitampyt ir pasilankstyt reikia..Taip kad spresti tau kas svarbiau ar vaikas ar darbas.

Liberi,labai gaila imk 4u.gif O subresti tai subresi,tik nepergyvenk labai issiliudesi ir vel noras pakils bandymui, tuo net neabejoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 17 kovo 2011 - 15:12