Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(FRIGE @ 2011 03 16, 19:49)
sveikutes,niu as jau po kiausineliu punkcijos ax.gif vietoj zadetu 7 istrauke 13  thumbup.gif dabar reik laukti rytojaus,ka pasakys embriologas g.gif sivakar jau pdaedu cyclogest zvakutes,tik keista,kad man israse aspirino,o tam instrukciju lape,kur jis parasyta,kad vartot po punkcijos man ten uzbraukyta unsure.gif ar ne visoms ta aspirina reikia gert,ten raso,kad jis padeda implantacijai unsure.gif


Super derlius smile.gif matai beveik tiek pat dar priaugo biggrin.gif O tau aspirina su kitais vaistais pristate? nes as irgi homertone, tai maciau idetos kelios dezutes, bet va tris savaites supercure leidziuos, bet aspirino dar neinstruktavo naudoti, tai galvoju gal tik po punkcijos g.gif o gal visai nereikes blink.gif

Nu tai laukiam ziniu kaip jie ten dalinasi tavo burbuliukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 16, 22:30)
Super derlius  smile.gif matai beveik tiek pat dar priaugo  biggrin.gif  O tau aspirina su kitais vaistais pristate? nes as irgi homertone, tai maciau idetos kelios dezutes, bet va tris savaites supercure leidziuos, bet aspirino dar neinstruktavo naudoti, tai galvoju gal tik po punkcijos  g.gif  o gal visai nereikes  blink.gif

Nu tai laukiam ziniu kaip jie ten dalinasi tavo burbuliukai  4u.gif


Jjo man reikejo prdeti gerti punkcijos diene
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 16, 21:59)
Jjo man reikejo prdeti gerti punkcijos diene

Man tai po įsodinimo aspiriną paskyrė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 16, 22:30)
Super derlius  smile.gif matai beveik tiek pat dar priaugo  biggrin.gif  O tau aspirina su kitais vaistais pristate? nes as irgi homertone, tai maciau idetos kelios dezutes, bet va tris savaites supercure leidziuos, bet aspirino dar neinstruktavo naudoti, tai galvoju gal tik po punkcijos  g.gif  o gal visai nereikes  blink.gif

Nu tai laukiam ziniu kaip jie ten dalinasi tavo burbuliukai  4u.gif

aspirina gavau su kitais vaistais....tik va tam lape,kur surasyta,man ta visa pastraipa uzbraukyta g.gif ,kur apie aspirina raso.man tik del cyclogesto pasake,ten man tikviena dezute to aspirino ideta,nu gal po isodinimo reikes... unsure.gif g.gif dabar lauksiu rytojaus,kad ir kalbu angliskai,bijau jog nesuprasiu,kai ryt paskambins lotuliukas.gif nu prasideda baimes visokios doh.gif Citas,o kiek tu laukei iki pirmo IVF,ar gavai visus tris nemokamus,jei taip tai jei ne paslaptis,tai kur gyveni,mat man pagal rajona sake,kad trys priklauso g.gif tik vis dar abejoju,ar tikrai
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 16, 22:59)
Jjo man reikejo prdeti gerti punkcijos diene

QUOTE(bum @ 2011 03 16, 23:03)
Man tai po įsodinimo aspiriną paskyrė ax.gif


Belieka laukti gydytoju nurodymu smile.gif

QUOTE(FRIGE @ 2011 03 16, 23:09)
aspirina gavau su kitais vaistais....tik va tam lape,kur surasyta,man ta visa pastraipa uzbraukyta g.gif ,kur apie aspirina raso.man tik del cyclogesto pasake,ten man tikviena dezute to aspirino ideta,nu gal po isodinimo reikes... unsure.gif  g.gif dabar lauksiu rytojaus,kad ir kalbu angliskai,bijau jog nesuprasiu,kai ryt paskambins lotuliukas.gif nu prasideda baimes visokios doh.gif Citas,o kiek tu laukei iki pirmo IVF,ar gavai visus tris nemokamus,jei taip tai jei ne paslaptis,tai kur gyveni,mat man pagal rajona sake,kad trys priklauso g.gif tik vis dar abejoju,ar tikrai


Suprasi aisku, ir nebijok kelis kartus perklausti jei ko nesuprasi, nes tos seseles karatis isivazduoja kad subumbes telefonu ir visi supras viska smile.gif
Jo man priklauso 3 nemokami, laukiau apie 6 menesius. Gyvenu Redbridge (londono siaures rytai) o tu? jei sake kad tau priklauso vadinasi taip ir yra thumbup.gif
Nu labai keista kad tau atsiunte aspirina, bet uzbrauke g.gif belieka klausti gydytojo kai isodins nepamirsk uzklausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 16, 23:15)
Belieka laukti gydytoju nurodymu  smile.gif
Suprasi aisku, ir nebijok kelis kartus perklausti jei ko nesuprasi, nes tos seseles karatis isivazduoja kad subumbes telefonu ir visi supras viska smile.gif
Jo man priklauso 3 nemokami, laukiau apie 6 menesius. Gyvenu Redbridge (londono siaures rytai) o tu? jei sake kad tau priklauso vadinasi taip ir yra  thumbup.gif
Nu labai keista kad tau atsiunte aspirina, bet uzbrauke  g.gif belieka klausti gydytojo kai isodins nepamirsk uzklausti  smile.gif

o po pirmo nepavykusio greitai antra leido daryt?nu jo,idomu,kaip cia su aspirinu tuo g.gif butinai paklausiu,gal net ryt paskambinsiu tuo numeriu,kur ant lapo :ax:siandien taip ant miego traukia,nors buvau po punkcijos dar po parduotuves pasivaiksciot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 16, 23:20)
o po pirmo nepavykusio greitai antra leido daryt?nu jo,idomu,kaip cia su aspirinu tuo g.gif butinai paklausiu,gal net ryt paskambinsiu tuo numeriu,kur ant lapo :ax:siandien taip ant miego traukia,nors buvau po punkcijos dar po parduotuves pasivaiksciot lotuliukas.gif


Nu tu pavarei su parduotuvem bigsmile.gif
Cia mano 1-as IVF homertone, tie du pirmi kartai parase buvo lietuvoj Kauno VK ir kai pajutau kad tai tik lengvas gydytoju pasipinigavimas, emiausi kryziaus kelius UK ir va pagaliau sulaukiau savo pirmojo karto cia smile.gif Kiek skaiciau homertono Chart puslapyje tai po nepasisekusio karto jos ten laukia bent pora menesiu. smile.gif

Eik ilsetis, nes kai save prisimenu po punkcijos tai man ir skaudejo ir miegas eme ir visa kita daresi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 16, 23:27)
Nu tu pavarei su parduotuvem  bigsmile.gif
Cia mano 1-as IVF homertone, tie du pirmi kartai parase buvo lietuvoj Kauno VK ir kai pajutau kad tai tik lengvas gydytoju pasipinigavimas, emiausi kryziaus kelius UK ir va pagaliau sulaukiau savo pirmojo karto cia  smile.gif  Kiek skaiciau homertono Chart puslapyje tai po nepasisekusio karto jos ten laukia bent pora menesiu.  smile.gif

Eik ilsetis, nes kai save prisimenu po punkcijos tai man ir skaudejo ir miegas eme ir visa kita daresi  doh.gif

o as jau buvau pradejus nervintis,kad kazka radau,kam homertone nepasiseke,musu viena forumiete is pirmo karto ten pastojo,daug metu neturejusi vaiku ir viena IVF dariusi lt ax.gif man tai zinok skaudejo,kai ta punkcija dare,tikrai,tik kad ten nuo tu vaistu tokia biski priplauksi buvau..isvis man ir is po cistos traukimo vaiksciojau likusia diena tokia linksma thumbup.gif kaip kokiu narkotiku pavartojusi lotuliukas.gif man tai ir dabar neskauda nieko,kazkaip keista tik,tokia rami esu visa si laikotarpi..vat kad taip butu,kai jau rezultatu lauksiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 16, 20:27)
Nu tu pavarei su parduotuvem  bigsmile.gif
Cia mano 1-as IVF homertone, tie du pirmi kartai parase buvo lietuvoj Kauno VK ir kai pajutau kad tai tik lengvas gydytoju pasipinigavimas, emiausi kryziaus kelius UK ir va pagaliau sulaukiau savo pirmojo karto cia  smile.gif  Kiek skaiciau homertono Chart puslapyje tai po nepasisekusio karto jos ten laukia bent pora menesiu.  smile.gif

Eik ilsetis, nes kai save prisimenu po punkcijos tai man ir skaudejo ir miegas eme ir visa kita daresi  doh.gif


Pamatysi trecias kartas nemeluos mirksiukas.gif Gerai kad pradejai kryziaus kelius uk,as taip pat padariau supratusi ta reikala mirksiukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif

Man priklause 2 pagal gyvenama vieta,o prireike tik 1 smile.gif taip kad galvas aukstyn smile.gif
O kai scanui ejau dar uzklausiau ar tas kitas kartas mums uzrezervuotas,bet sake deja 2-as pastojus prapuola,taip kad antram leliukui reiks savus pinigelius leist lotuliukas.gif
Atsakyti
busiu be liniuotes ... aggressive.gif karsta.gif
Atsakyti
Citai, laukiam šiandieninės tavo ataskaitos po apžiūros 4u.gif

Aiste, sveikinu wub.gif nesinervuok 4u.gif Rytoj galėsiu pagelbėti su ta liniuote, jei dar nebūsi įsidėjusi. Kol kas tik įkišau nosytę ir išvarau visai dienai 4u.gif

Ksise, laikau kumščius 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

ksise, kaip tu siandien ? Ar sustojo kraujavimas ?

Skaiciau cia uzvirusias diskusijas.... ax.gif As pries menesi mazdaug buvau pas Visockiene, nes nebuvo U, tai man Visockiene pasake tiesiai sviesiai, kad ji yra naturalaus ciklo salininke ir neskiria jokiu vaistu ar dar ten ko.Ir visa tai del to, kad ji tiesiog laikosi tokio principo, bet kadangi buvau U paciente, tai paskyre vaistus, nes matai, U NERA naturalaus ciklo salininke, ji labiau megsta dirbtini. Isgirdus mano replika, kad as noreciau, jog man vaistus skirtu ne pagal megstama darbo buda, o pagal tai ar man is tiesu ju reikia, kad noriu, jog i mane kaip i paciente pasiziuretu individualiai, o ne taikytu vienos ar kitos daktares megstama gydymo sablona, buvau mandagiai isprasyta is kabineto, neva jai reikia dirbti, o as jai trukdau unsure.gif Ir taip, gyvenimas rodo, kad pasiseka tiek pas viena gydytoja, tiek pas kita.Vienoms pasiseka, nes tikrai nieko daugiau nereikia, o kitoms nepasiseka ir niekas negali pasakyti kodel, ar del paties organizmo ar del to, kad kalti buna mediku "pomegiai". Butent del sios priezasties padejau kryziu ant LT kliniku ir nebijau to pasakyti.Dabar jau visos VK ir Visockienes gerbejos galite i mane metyti kiausinius ir kitus produktus biggrin.gif
Atsakyti