Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Man niekaip neiseina isideti liniuotes doh.gif verysad.gif , jau bandziau kelis kartus verysad.gif , gal galite pasakyti man durnai , kaip "nukopijuoti " isavo parasa ... aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 16, 17:47)
Man niekaip neiseina isideti liniuotes doh.gif  verysad.gif , jau bandziau kelis kartus  verysad.gif , gal galite pasakyti man durnai , kaip "nukopijuoti " isavo parasa ... aciuks.gif


paspaudi copy ir paskui paste i savo parasa,o paskui atnaujinti ar issaugoti apacioj nebepamenu smile.gif ir vsio all done smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 16, 20:50)
paspaudi copy ir paskui paste i savo parasa,o paskui atnaujinti ar issaugoti apacioj nebepamenu smile.gif ir vsio all done smile.gif

Nerandu copy niekur .... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 20:46)
o kodel man neliepe gert aspirino?gal rimtai cia is musu tik nori pinigus istraukt? bash.gif

nu aspirinas tai jau tikrai nera visoms skiriamas, nepersistenkim doh.gif
nebent tau del kazkokiu priezasciu itaria padidinta kraujo kresuma.
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 16, 18:49)
sveikutes,niu as jau po kiausineliu punkcijos ax.gif vietoj zadetu 7 istrauke 13  thumbup.gif dabar reik laukti rytojaus,ka pasakys embriologas g.gif

Puikus derlius bigsmile.gif

QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 19:46)
o kodel man neliepe gert aspirino?gal rimtai cia is musu tik nori pinigus istraukt? bash.gif

Na per snaigučių sodinimą matyt kitokios procedūros eina g.gif

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 16, 19:57)
Nerandu copy niekur .... verysad.gif  verysad.gif

Spausk dešiniu pelės klavišu ir rasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 16, 17:16)
Nesupykit , bet paklausiu , o ar kam be creone zvakuciu pavyko  naturaliame cikle ir t.t ???? Nepamirskite kad yra DAKTARAI , kurie del taves padarys viska , ir yra kaip sakiau biznieriai , ir cia ne is pirsto lauzta tiesa .Pas mane irgi progesteronas buvo visada l.geras , bet skyre vistiek ...

Taip, pavyko 4u.gif Ir yra ne viena, kuri ir pas pačią Visockienę pastojo ir nemanau, kad jos ją vadintų bizniere cool.gif Kaip jau ne kartą šnekėjom, geriausias gydytojas tas, pas kurį pastoji 4u.gif

O dabar svarbiausia negąsdinti pačios ksisės. Pati nenorėčiau būti jos vietoj ir, manau, nei viena nenorėtų schmoll.gif Teplioja, testas vaiduokliauja, jau ir taip nervų belekiek, o dar aplinkui visi šneka, kad tavo gydytoja vos ne šarlatanė doh.gif

ksise, mieloji, nuvažiuok iki Vilniaus, priduok kraują, tau būtinai reiktų sužinoti savo progesteroną ir HCG wub.gif

QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 17:46)
o kodel man neliepe gert aspirino?gal rimtai cia is musu tik nori pinigus istraukt? bash.gif

Teisingai zirza parašė, kad tikrai skiriamas ne visiems schmoll.gif

FRIGE, nu va, gera pradžia - pusė darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viktoriukas*: 16 kovo 2011 - 20:19
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 16, 22:16)
*Taip, pavyko 4u.gif Ir yra ne viena, kuri ir pas pačią Visockienę pastojo ir nemanau, kad jos ją vadintų bizniere cool.gif Kaip jau ne kartą šnekėjom, geriausias gydytojas tas, pas kurį pastoji 4u.gif
**O dabar svarbiausia negąsdinti pačios ksisės. Pati nenorėčiau būti jos vietoj ir, manau, nei viena nenorėtų schmoll.gif Teplioja, testas vaiduokliauja, jau ir taip nervų belekiek, o dar aplinkui visi šneka, kad tavo gydytoja vos ne šarlatanė doh.gif


*Man pavyko nestuke.gif Crinone negalejau naudoti, nes alergizavo rolleyes.gif

**Viktoriuk, tu auksas thumbup.gif Geriau nei nepasakyciau wub.gif

ksise, jei teplioja, pasidaryk HCG ir pasirodyk gydytojai 4u.gif Sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 15, 22:39)

Bum, Damute,  kada liniuotes dėsitės? Aš už jus labai abi džiaugiuosi - IUI senbuves, pagaliau ir jums pavyko.

Damute, aš tai 2 kartus tik dariau hcg. Daktarė M. sako užteks, raminkis ir ateisi apžiūrai pirmai. Tai ir nusiraminau. Nes tada kai nesivystė, tai vis dariau hcg, gal 3 kartus, būčiau jaučiu ir toliau darius  doh.gif
gal ir tu nusiramink jau, svarbu matė gimdoje. dabar ramiai sau mėgaukis nėštumu.
Dar tiesa, - aš vis pamenu ir esu tau dėkinga, kad tavo dėka ryžausi - pakeičiau kliniką, gydytoją ir sėkmė atsigręžė į mus  thumbup.gif



Dėl liniuotės neskubu, spėsiu dar ax.gif
Na tai taip, dėl HCG kaip ligonis aš. Nuvariau atsakymo - nėra, sutrikimai kažkokie, tik ryt vakare bus doh.gif

Džiaugiuosi, kad nors kažkuo prisidėjau mirksiukas.gif 4u.gif Žinok, man kažkada labai-labai patarimu padėjo Diana iš IUI skyrelio (perėjau į VK tada pas M.), ji dar statistiką vedė, o po jos atrodo bum perėmė. Įdomu, kaip jai pačiai dabar sekasi
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 16, 20:38)
Dėl liniuotės neskubu, spėsiu dar  ax.gif
Na tai taip, dėl HCG kaip ligonis aš. Nuvariau atsakymo - nėra, sutrikimai kažkokie, tik ryt vakare bus  doh.gif

Džiaugiuosi, kad nors kažkuo prisidėjau mirksiukas.gif 4u.gif  Žinok, man kažkada labai-labai patarimu padėjo Diana iš IUI skyrelio (perėjau į VK tada pas M.), ji dar statistiką vedė, o po jos atrodo bum perėmė. Įdomu, kaip jai pačiai dabar sekasi

Aš tai jau pasidariau liniuotę, aij koks skirtumas, reikės tai nuimsiu tongue.gif
Nu tu tikrai varai su tuo hcg biggrin.gif

Jo, pamenu Diana K.L., jin po to nicką pasikeitė. Buvo kažkada užsukus į IUI skyrelį prieš pusmetį ar metus tai pamenu lyg pasakojo kad ilsėjosi bet turėjo kažkokį planą dar.. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 22:04)
Aš tai jau pasidariau liniuotę, aij koks skirtumas, reikės tai nuimsiu tongue.gif
Nu tu tikrai varai su tuo hcg biggrin.gif

Jo, pamenu Diana K.L., jin po to nicką pasikeitė. Buvo kažkada užsukus į IUI skyrelį prieš pusmetį ar metus tai pamenu lyg pasakojo kad ilsėjosi bet turėjo kažkokį planą dar.. mastau.gif


Uau, koks grožis bigsmile.gif Tikrai nereikės nuimti, nepergyvenk!
primink, tau kada punkciją darė? tu čia su kalkuliatoriais paskaičiavai?

Dėl Dianos supratau, labai tikiuosi, kad jai pagaliau pavyko!
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 16, 21:10)
Uau, koks grožis  bigsmile.gif Tikrai nereikės nuimti, nepergyvenk!
primink, tau kada punkciją darė? tu čia su kalkuliatoriais paskaičiavai?

Pagal mmm užstačiau blush2.gif Punkciją tai vasario 21d darė g.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 22:17)
Pagal mmm užstačiau blush2.gif Punkciją tai vasario 21d darė g.gif


nu pagal vieną kalkuliatorių 5 sav. 2 d. Žodžiu, gerai smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti