Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(zirza @ 2011 03 16, 15:23)
siaip nuvaziavus i VK ir pasakius, kad esi ju paciente, kuriai neseniai buvo daryta procedura, kurios NT teigiamas ir reikalinga papildomai crinono - tikrai parduotu. man tokiais atvejais gyvenime sesele neziuredavo i kortele, ka ten gydytoja paskyrus..
bet del saviveiklos pritariu Bum. jei gydytoja skiria estrofema, o ne crinona - gal taip ir turi buti. jei procedura daryta naturaliam cikle, tai matyt, Visockiene mano, jog ksises organizmas pakankamai progesterono ir pats gamina ir ne del jo trukumo kraujuojama.. suprantu, kad mes cia visos daug praejusios ir daug apie proceduras nusimanom, bet gydytojai, sutikim, zino daugiau..  4u.gif tuo labiau, kuo pagristos jusu rekomendacijos detis po 2 crinone per diena?  g.gif vien tuo, kad jums buvo taip skirta? siaip ne taip crinone yra hormoninis preparatas ir naudot ji kaip saldainius gal nereiketu..
ksise, gal pabandyk rasti kokia galimbe pasidaryti HCG ir pakartoti ji kas 2 dienas, kad pamatytum, kokia jo dinamika? ar galu gale i ta pacia VK apziurai nuvaziuoti, kad patikrintu, del ko ten tas kraujavimas? nuleisti rankas cia tikrai dar per anksti.
Papildyta:

man darytas IVF (su saldytais) naturaliam cikle ir estrofemas mano atveju TIKRAI buvo nereikalingas. progesteronas - taip, bet pas mane yra jo nuolatinis trukumas, todel ji skirai bet kuriuo atveju. nesuvienodinkim visu atveju. kas reikalinga vienai - nebutinai reikalinga kitai  4u.gif



Sutinku del to kas reikalinga vienai nebutinai reikalinga kitai,bet sakau taip vien del to kad patys su gyd aptarinejom sodinima naturaliam cikle,ir man buvo paasikinta kad gleivine auginantys vaistai reikalingi vien todel kad nespeja gleivine uzaugti iki rikiamo dydzio todel reikia ja paauginti,o progesteronas reikalingas taip pat kad organizmas nespeja jo tiek prigaminti(bet vel gi mano ivf darytas ne lt ir gyd nuomone gali skirtis)
Papildyta:
Viskas manau cia dikusijos turi ir pasibaigti,nes susimusim visos del skirtingu nuomoniu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 16, 18:29)
man buvo paasikinta kad gleivine auginantys vaistai reikalingi vien todel kad nespeja gleivine uzaugti iki rikiamo dydzio todel reikia ja paauginti,o progesteronas reikalingas taip pat kad organizmas nespeja jo tiek prigaminti(bet vel gi mano ivf darytas ne lt ir gyd nuomone gali skirtis)

reginuk, gydytojas, matyt, kalbejo apie tavo konkretu atveji 4u.gif man, pvz, gleivine visada suspedavo uzaugt ir estrofemo per nei viena savo bandyma (tiek natur, tiek nenatur cikle) nesu gerus smile.gif uztat ir sakau, kad ne visom viskas vyksta pagal ta pacia schema.

kristuciuke, nu ne viskas tau atleidziama biggrin.gif geriau neskirkim viena kitoms vaistu ir ju doziu, nes atsakomybes, deja, uz tai neprisiimam 4u.gif

tiesa, nepaisant visu diskusiju, as irgi esu giliai nustebusi del to, kad ksisei nepaskirtas progesteronas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirza: 16 kovo 2011 - 17:36
QUOTE(zirza @ 2011 03 16, 15:33)
reginuk, gydytojas, matyt, kalbejo apie tavo konkretu atveji  4u.gif man, pvz, gleivine visada suspedavo uzaugt ir estrofemo per nei viena savo bandyma (tiek natur, tiek nenatur cikle) nesu gerus smile.gif uztat ir sakau, kad ne visom viskas vyksta pagal ta pacia schema.

kristuciuke, nu ne viskas tau atleidziama  biggrin.gif geriau neskirkim viena kitoms vaistu ir ju doziu, nes atsakomybes, deja, uz tai neprisiimam  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai ne visais atvejais yra skiriamas papildomas progesteronas schmoll.gif Eilinį kartą - kiek gydytojų, kiek pacientų, tiek ir atvejų. Pati esu vieną kartą nenaudojus progesterono. Tai buvo atvejis su snaigutėmis, visiškai natūraliam cikle, įsodinimas buvo po ovuliacijos. Kadangi tikrai kažkada, gal ne visai prieš IVF buvo tikrai daryti pagrindiniai hormoniniai tyrimai, gali būti, kad gydytoja matė, kad progesterono kiekis yra pakankamas ir dėlto nepaskyrė jo papildomai. Jei viskas vyktų dirbtiniam cikle, tada taip, nesuprantu, kaip galima neskirti ax.gif

Kad ir kaip bebūtų, ksises atveju dabar HCG ir progesterono tyrimas privalomas ax.gif Ir tada bus matyt, ko trūksta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viktoriukas*: 16 kovo 2011 - 18:04
QUOTE(zirza @ 2011 03 16, 18:33)
kristuciuke, nu ne viskas tau atleidziama  biggrin.gif geriau neskirkim viena kitoms vaistu ir ju doziu, nes atsakomybes, deja, uz tai neprisiimam  4u.gif

tiesa, nepaisant visu diskusiju, as irgi esu giliai nustebusi del to, kad ksisei nepaskirtas progesteronas  g.gif


Na matai ka raso mano liniuote jau tie mamytes hormonai visai isisiautejo biggrin.gif vadinasi atleidziama viskas biggrin.gif Mes nieko niekam neskiriam tik sakom kad keista kad gydytoja neskiria, ksises vietoj as eiciau pas kita gydytoja pasiklausti jos nuomones ir kad ji paziuretu kas ten darosi ar dar geriau pasidaryciau HCG ir PRG ir isaisketu truksta ko tais ar ne. Bet nuleidus rankas nieko nedaryti yra nuodeme..
Papildyta:
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 16, 19:04)
Kad ir kaip bebūtų, ksises atveju dabar HCG ir progesterono tyrimas privalomas ax.gif Ir tada bus matyt, ko trūksta ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes,niu as jau po kiausineliu punkcijos ax.gif vietoj zadetu 7 istrauke 13 thumbup.gif dabar reik laukti rytojaus,ka pasakys embriologas g.gif sivakar jau pdaedu cyclogest zvakutes,tik keista,kad man israse aspirino,o tam instrukciju lape,kur jis parasyta,kad vartot po punkcijos man ten uzbraukyta unsure.gif ar ne visoms ta aspirina reikia gert,ten raso,kad jis padeda implantacijai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 16, 17:49)
sveikutes,niu as jau po kiausineliu punkcijos ax.gif vietoj zadetu 7 istrauke 13  thumbup.gif dabar reik laukti rytojaus,ka pasakys embriologas g.gif sivakar jau pdaedu cyclogest zvakutes,tik keista,kad man israse aspirino,o tam instrukciju lape,kur jis parasyta,kad vartot po punkcijos man ten uzbraukyta unsure.gif ar ne visoms ta aspirina reikia gert,ten raso,kad jis padeda implantacijai unsure.gif



Frige,kumscius laikysiu uz pasisekima!
Aspirina bent jau Hammersmith'e visoms liepia nuo punkcijos gerti,bet geriau pasiklausti dar karta.Juk gydytojas del kitokiu priezasciu gali buti liepes kitaip.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 18:07)
jei ir daro tai tik antradieniais
Papildyta:

tikrai liepe nieko nenaudot,pasake tegu buna naturaliai.pasitikslindama dar paklausiau ar ir crenono nereikia tai pasake NIEKO
aplamai sioj zemej teisybes nera,mes kurios viska darom kad tik turetumem vaikiukus,viska galim del to atiduoti ir te tau nieko,ar kisam pinigelius kad tik jie butu,o tos kurios ju nenori,meto veto i visas puses tai kas menesi gali butu vaikai. mad.gif  bash.gif  protest.gif  gun_rifle.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 16, 19:49)
sveikutes,niu as jau po kiausineliu punkcijos ax.gif vietoj zadetu 7 istrauke 13  thumbup.gif dabar reik laukti rytojaus,ka pasakys embriologas g.gif sivakar jau pdaedu cyclogest zvakutes,tik keista,kad man israse aspirino,o tam instrukciju lape,kur jis parasyta,kad vartot po punkcijos man ten uzbraukyta unsure.gif ar ne visoms ta aspirina reikia gert,ten raso,kad jis padeda implantacijai unsure.gif


Na super thumbup.gif
Dėl aspirino - aš jį geriu ir gėriau iki punkcijos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 16, 19:04)
Tikrai ne visais atvejais yra skiriamas papildomas progesteronas schmoll.gif Eilinį kartą - kiek gydytojų, kiek pacientų, tiek ir atvejų. Pati esu vieną kartą nenaudojus progesterono. Tai buvo atvejis su snaigutėmis, visiškai natūraliam cikle, įsodinimas buvo po ovuliacijos. Kadangi tikrai kažkada, gal ne visai prieš IVF buvo tikrai daryti pagrindiniai hormoniniai tyrimai, gali būti, kad gydytoja matė, kad progesterono kiekis yra pakankamas ir dėlto nepaskyrė jo papildomai. Jei viskas vyktų dirbtiniam cikle, tada taip, nesuprantu, kaip galima neskirti ax.gif

Kad ir kaip bebūtų, ksises atveju dabar HCG ir progesterono tyrimas privalomas ax.gif Ir tada bus matyt, ko trūksta ax.gif

Nesupykit , bet paklausiu , o ar kam be creone zvakuciu pavyko naturaliame cikle ir t.t ???? Nepamirskite kad yra DAKTARAI , kurie del taves padarys viska , ir yra kaip sakiau biznieriai , ir cia ne is pirsto lauzta tiesa .Pas mane irgi progesteronas buvo visada l.geras , bet skyre vistiek ...
Papildyta:
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 16, 19:12)
Na matai ka raso mano liniuote jau tie mamytes hormonai visai isisiautejo biggrin.gif vadinasi atleidziama viskas biggrin.gif  Mes nieko niekam neskiriam tik sakom kad keista kad gydytoja neskiria, ksises vietoj as eiciau pas kita gydytoja pasiklausti jos nuomones ir kad ji paziuretu kas ten darosi ar dar geriau pasidaryciau HCG ir PRG ir isaisketu truksta ko tais ar ne. Bet nuleidus rankas nieko nedaryti yra nuodeme..
Papildyta:
drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
,
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 16, 19:49)
sveikutes,niu as jau po kiausineliu punkcijos ax.gif vietoj zadetu 7 istrauke 13  thumbup.gif dabar reik laukti rytojaus,ka pasakys embriologas g.gif sivakar jau pdaedu cyclogest zvakutes,tik keista,kad man israse aspirino,o tam instrukciju lape,kur jis parasyta,kad vartot po punkcijos man ten uzbraukyta unsure.gif ar ne visoms ta aspirina reikia gert,ten raso,kad jis padeda implantacijai unsure.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , labai grazus derliu , beveik kaip mano thumbup.gif , o aspirina ir man reikia gerti , bet ta vaikiska , ir reikes 3 men ji gerti ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 16, 16:49)
sveikutes,niu as jau po kiausineliu punkcijos ax.gif vietoj zadetu 7 istrauke 13  thumbup.gif dabar reik laukti rytojaus,ka pasakys embriologas g.gif sivakar jau pdaedu cyclogest zvakutes,tik keista,kad man israse aspirino,o tam instrukciju lape,kur jis parasyta,kad vartot po punkcijos man ten uzbraukyta unsure.gif ar ne visoms ta aspirina reikia gert,ten raso,kad jis padeda implantacijai unsure.gif


Nu derlius superinis thumbup.gif pas mane panasus buvo smile.gif Kada zadamas isodinimas? laikysim kumstukus uz tave 4u.gif
Atsakyti
o kodel man neliepe gert aspirino?gal rimtai cia is musu tik nori pinigus istraukt? bash.gif
Atsakyti