Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Nenoriu varyti as ant tos gines , bet kad creone nepaskyre , tai atrodo galeciau pasmaugti , nes cia kai 2 kart 2 , ir as tokia daugiau gyvenime kojos nekelciau . As del ksises ir klausiau savo daktaro , kodel nepaskyre , tai jis buvo nustebes , ir sako gal ginai nesuprato , nes butinai reikia . Man tai dave , jei pradeciau kraujuoti kartais , dar ir leidziamo progesterono . Taip kad ksise turi susiveikti to creone ar progesterono truks plish. O kelinta tau diena po isodinimo ? Ir jei teplioja , gal inplantacija vyksta ?Ir jei vaiduokliukas , ne viskas dar prarasta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Morgan @ 2011 03 16, 15:18)
Negrazu taip varyti...kaip dabar jaustis ksisei..tipo pas durna gyd.buvai ir darei IVF..Gera ta Visockiene, vienom vienaip vaistus skiria, kitom kitaip..Nebutinai kas tinka ir reikalinga vienai, reikia ir kitai. Bukime tolerantiskesni.

drinks_cheers.gif

QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 15:25)
aciu mergynos uz palaikyma,bet manau kad nieko man gero nebus  cry.gif gal mum nelemta turet vaiku.norisi tik alc.gif  smoke.gif kad neberupetu niekas

Spakoistvije tolko spakoistvije, nedarom sprendimų iš anksto. O utenoj nėra kad darytų Hcg niekur? Nesvarbu kad atsakymai ir kitą dieną g.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 17:46)
drinks_cheers.gif
Spakoistvije tolko spakoistvije, nedarom sprendimų iš anksto. O utenoj nėra kad darytų Hcg niekur? Nesvarbu kad atsakymai ir kitą dieną g.gif

jei ir daro tai tik antradieniais
Papildyta:
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 16, 17:38)
Nenoriu varyti as ant tos gines , bet kad creone nepaskyre , tai atrodo galeciau pasmaugti , nes cia kai 2 kart 2 , ir as tokia daugiau gyvenime kojos nekelciau . As del ksises ir klausiau savo daktaro , kodel nepaskyre , tai jis buvo nustebes , ir sako gal ginai nesuprato , nes butinai reikia . Man tai dave , jei pradeciau kraujuoti kartais , dar ir leidziamo progesterono . Taip kad ksise turi susiveikti to creone ar progesterono truks plish. O kelinta tau diena po isodinimo ? Ir jei teplioja , gal inplantacija vyksta ?Ir jei vaiduokliukas , ne viskas dar prarasta  ax.gif

tikrai liepe nieko nenaudot,pasake tegu buna naturaliai.pasitikslindama dar paklausiau ar ir crenono nereikia tai pasake NIEKO
aplamai sioj zemej teisybes nera,mes kurios viska darom kad tik turetumem vaikiukus,viska galim del to atiduoti ir te tau nieko,ar kisam pinigelius kad tik jie butu,o tos kurios ju nenori,meto veto i visas puses tai kas menesi gali butu vaikai. mad.gif bash.gif protest.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 16 kovo 2011 - 17:12
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 13:09)
Nu ką žinau, aš tai galiu gero pasakyti tongue.gif
Ir išvis nepritariu kai pačios pacientės skiria sau vaistus, gal ne šiaip sau skyrė estrofemą o ne progesteroną, ne daktarės mes schmoll.gif Sakyčiau mažiau reikia saviveikla užsiiminėti..

ksise, neprarask vilties, gal čia tik vienas iš dviejų pvz neišsilaikė, o būna kad ir taip gimda ten sluoksniuojasi ar kas ten darosi, dabar reikia tau kuo daugiau miegoti - bus mažiau laiko nervintis friends.gif



Kiekvienai yra gera ta gyd kuriai pas ja pasiseka nestuke.gif tik tiek galiu pasakyt!
O apie saviveikla cia niekas ir nesnekejo,tik sakem kad jeigu kabinimasis yra tai crinone tik pristabdys kraujavima kur gali isplauti embrioniuka.
Atsakyti
Kiek visko reikia paciai zinot.... Ksise, laikykis, as pirmu numeriu skambinciausi doktorsai, pasitarciau del vaistu. Jei sakytu nereikia ir dabar, tai isgirsciau bent argumentus kodel.
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Morgan @ 2011 03 16, 13:18)
Negrazu taip varyti...kaip dabar jaustis ksisei..tipo pas durna gyd.buvai ir darei IVF..Gera ta Visockiene, vienom vienaip vaistus skiria, kitom kitaip..Nebutinai kas tinka ir reikalinga vienai, reikia ir kitai. Bukime tolerantiskesni.



Apie koki tolerantiskuma sneketi galima??? Pakaityk internete arba pas kitus gyd paklausk,NET GI JEIGU DAROMAS IVF NATURALIAM CIKLE BUTINI ESTROFEM IR CRINONE!!!!! arba bent crinone.
Papildyta:
Ksise,laikykis patarimas tau-maziau nervuokis ir galvok tik pozityviviai Daug gulinek gal kraujaviomas praeis.
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Morgan @ 2011 03 16, 16:18)
Negrazu taip varyti...kaip dabar jaustis ksisei..tipo pas durna gyd.buvai ir darei IVF..Gera ta Visockiene, vienom vienaip vaistus skiria, kitom kitaip..Nebutinai kas tinka ir reikalinga vienai, reikia ir kitai. Bukime tolerantiskesni.


Cia laisvas forumas todel sneku ka noriu.. beee.gif beee.gif beee.gif As taip galvoju ir taskas.

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 16, 17:38)
Nenoriu varyti as ant tos gines , bet kad creone nepaskyre , tai atrodo galeciau pasmaugti , nes cia kai 2 kart 2 , ir as tokia daugiau gyvenime kojos nekelciau . As del ksises ir klausiau savo daktaro , kodel nepaskyre , tai jis buvo nustebes , ir sako gal ginai nesuprato , nes butinai reikia . Man tai dave , jei pradeciau kraujuoti kartais , dar ir leidziamo progesterono . Taip kad ksise turi susiveikti to creone ar progesterono truks plish. O kelinta tau diena po isodinimo ? Ir jei teplioja , gal inplantacija vyksta ?Ir jei vaiduokliukas , ne viskas dar prarasta  ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
siaip nuvaziavus i VK ir pasakius, kad esi ju paciente, kuriai neseniai buvo daryta procedura, kurios NT teigiamas ir reikalinga papildomai crinono - tikrai parduotu. man tokiais atvejais gyvenime sesele neziuredavo i kortele, ka ten gydytoja paskyrus..
bet del saviveiklos pritariu Bum. jei gydytoja skiria estrofema, o ne crinona - gal taip ir turi buti. jei procedura daryta naturaliam cikle, tai matyt, Visockiene mano, jog ksises organizmas pakankamai progesterono ir pats gamina ir ne del jo trukumo kraujuojama.. suprantu, kad mes cia visos daug praejusios ir daug apie proceduras nusimanom, bet gydytojai, sutikim, zino daugiau.. 4u.gif tuo labiau, kuo pagristos jusu rekomendacijos detis po 2 crinone per diena? g.gif vien tuo, kad jums buvo taip skirta? siaip ne taip crinone yra hormoninis preparatas ir naudot ji kaip saldainius gal nereiketu..
ksise, gal pabandyk rasti kokia galimbe pasidaryti HCG ir pakartoti ji kas 2 dienas, kad pamatytum, kokia jo dinamika? ar galu gale i ta pacia VK apziurai nuvaziuoti, kad patikrintu, del ko ten tas kraujavimas? nuleisti rankas cia tikrai dar per anksti.
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 16, 18:19)
Apie koki tolerantiskuma sneketi galima??? Pakaityk internete arba pas kitus gyd paklausk,NET GI JEIGU DAROMAS IVF NATURALIAM CIKLE BUTINI ESTROFEM IR CRINONE!!!!! arba bent crinone.
Papildyta:

man darytas IVF (su saldytais) naturaliam cikle ir estrofemas mano atveju TIKRAI buvo nereikalingas. progesteronas - taip, bet pas mane yra jo nuolatinis trukumas, todel ji skirai bet kuriuo atveju. nesuvienodinkim visu atveju. kas reikalinga vienai - nebutinai reikalinga kitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 16, 18:19)
Apie koki tolerantiskuma sneketi galima??? Pakaityk internete arba pas kitus gyd paklausk,NET GI JEIGU DAROMAS IVF NATURALIAM CIKLE BUTINI ESTROFEM IR CRINONE!!!!! arba bent crinone.
Papildyta:
Ksise,laikykis patarimas tau-maziau nervuokis ir galvok tik pozityviviai Daug gulinek gal kraujaviomas praeis.


Sutinku su Reginiuku 100 proc. estrofema jau velu skirti, reikejo ji anksciau gerti, o dabar reiktu skirti crinone..
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2011 03 16, 18:23)
siaip nuvaziavus i VK ir pasakius, kad esi ju paciente, kuriai neseniai buvo daryta procedura, kurios NT teigiamas ir reikalinga papildomai crinono - tikrai parduotu. man tokiais atvejais gyvenime sesele neziuredavo i kortele, ka ten gydytoja paskyrus..
bet del saviveiklos pritariu Bum. jei gydytoja skiria estrofema, o ne crinona - gal taip ir turi buti. jei procedura daryta naturaliam cikle, tai matyt, Visockiene mano, jog ksises organizmas pakankamai progesterono ir pats gamina ir ne del jo trukumo kraujuojama.. suprantu, kad mes cia visos daug praejusios ir daug apie proceduras nusimanom, bet gydytojai, sutikim, zino daugiau..  4u.gif tuo labiau, kuo pagristos jusu rekomendacijos detis po 2 crinone per diena?  g.gif vien tuo, kad jums buvo taip skirta? siaip ne taip crinone yra hormoninis preparatas ir naudot ji kaip saldainius gal nereiketu..
ksise, gal pabandyk rasti kokia galimbe pasidaryti HCG ir pakartoti ji kas 2 dienas, kad pamatytum, kokia jo dinamika? ar galu gale i ta pacia VK apziurai nuvaziuoti, kad patikrintu, del ko ten tas kraujavimas? nuleisti rankas cia tikrai dar per anksti.
Papildyta:

man darytas IVF (su saldytais) naturaliam cikle ir estrofemas mano atveju TIKRAI buvo nereikalingas. progesteronas - taip, bet pas mane yra jo nuolatinis trukumas, todel ji skirai bet kuriuo atveju. nesuvienodinkim visu atveju. kas reikalinga vienai - nebutinai reikalinga kitai  4u.gif

tai kad man del darbo neiseina nuvaziuot i vilniu,niekas taip lengvai neisleidzia.o darbo nesinori prarast.na jei bus mmm nestiprios tai rytoj kartosiu nt ir po darbo leksiu pas gine
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 16, 18:20)
Cia laisvas forumas todel sneku ka noriu.. beee.gif  beee.gif  beee.gif  As taip galvoju ir taskas.

Norejau pasakyti, kad tai ka pasakete, galima buvo pasakyti kitaip 4u.gif Nereikia man liezuviuko kaisioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Morgan @ 2011 03 16, 18:27)
Norejau pasakyti, kad tai ka pasakete, galima buvo pasakyti kitaip  4u.gif  Nereikia man liezuviuko kaisioti  biggrin.gif


Man nesciai viskas galima ir atleidziama biggrin.gif
Atsakyti